Apartamente de vanzare

Promovat
Proprietar vând apartament 3 camere decomandate zona centrală!
6

Proprietar vând apartament 3 camere spațios și bine compartimentat, situat în zonă centrală, ideal pentru amenajare după bunul plac. Apartamentul are 3 camere decomandate, 3 balcoane și 2 băi! Liftul de aproximativ 3 ani, fără infiltrații!

1156 EUR/m2 | 77 m2

Centrala , Bacau, Bacau

Promovat
Persoana fizica apartament 2 camere
10
4

Persoana fizica apartament 2 camere

Proprietar (pers fizica) vând apartament 2 camere decomandat et 1 din 4 54 mp plus uscător in față ușii pe hol de 2,5+2,5 m p . Este renovat in martie 2026 cu parchet uși si instalație sanitara si electrica schimbate . Are centrala termica si aer condiționat mobilat si utilat . Apartamentul este orientat ...

2176 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 58 mp-2 camere Str. Eroilor (zona Spartan)-Floresti
5
6

Direct de la Dezvoltator apartamente moderne cu 2 și 3 camere , situate într-un ansamblu rezidențial finalizat în 2023 , amplasat într-o zonă liniștită și aerisită din Florești Zona Spartan, pe strada Eroilor nr. 58 . Ansamblul beneficiază de drum de acces privat , cu acces atât din strada ...

1724 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 2 camere în Hunedoara M7
10
6

Vând apartament cu 2 camere în Hunedoara M7

Vând apartament cu 2 camere în Hunedoara M7, decomandat, mobilat, termopane, gresie, parchet, centrala cumpărată de 1an,etaj 4 cu acoperiș, izolat termic exterior, 39mp, foarte călduros, vecini și zona liniștită. Preț 34.000 euro sau schimb cu casa în oraș sau județ.

872 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

persoana fizică vind apartament modificat 2 din 3 camere.115000 euro zona Doamna Ghica setor 2.
5
2

vind apartament modificat 2camere din 3 se pot face înapoi 3 camere,etaj 10 10.bloc fără risc seismic,reabilitat,1 debara,1 cămară,3 balcoane închise cu termopane pvc,ferestre termopan,parchet,gresie,faianță,țeavă de gaz ptr centrala individuala,instalație electrica și sanitară schimbate cind sa renovat ...

1645 EUR/m2 | 70 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

 Apartament de lux cu 3 camere, zona "Piața Centrală" Alexandria
10
14

Descriere: Imobil, apartament de lux, situat in bloc din zona centrala a orașului. Telefon de contact: zero, zero, treizeci si patru, șase, patru, doi, șapte, patru, patru, zero, trei, cinci. PREZENTARE IMOBIL: Interiorul este gândit pentru o experiență unică care să te detașeze de tumultul citadin ...

1181 EUR/m2 | 72 m2

Central, Alexandria, Teleorman

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Pașcani 64000
8
1

Apartament Pașcani 64000

Pentru mai multe detalii lăsați un nr. de telefon și vă contactez eu . Se vinde un apartament cu 3 camere , situat pe Strada Moldovei, nr 11, T9 et. 8 ap 41 cu o suprafata totala de 49,7 mp inclusiv balcon ce ofera o priveliste frumoasa de la etajul 8 , racoros pe perioada verii si calduros pe perioada ...

1280 EUR/m2 | 50 m2

Pascani, Iasi

Proprietar vand garsoniera
10
11

Proprietar vand garsoniera

Proprietar, vand garsoniera complet mobilat utilata, incalzire pardoseala, langa lidl.26m+8 m balconu

1618 EUR/m2 | 34 m2

Mamaia-Sat, Constanta

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere , doua locuri de parcare,Dumbravita-Timis
16
1

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2224 EUR/m2 | 67 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere Titulescu
8
4

Apartament 3 camere Titulescu

Apartament de vânzare cu 3 camere pe Splaiul N. Titulescu. Complet renovat, bucătărie la comanda, etajul 5 din 8, bloc anvelopat, lift, centrala proprie, climă, mai multe detalii telefonic. Direct de la proprietar, comision 0.

2361 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament  in Vulcan 1

Vand apartament in Vulcan

Vand apartament in Vulcan zona D.Apartamentul se afla la et.1 si este compus din 2 camere o bucatarie o baie 2holuri un balcon si o debara la intrare.Este pozitionat pe mijloc din acest motiv este f.economic la caldura .In apropiere se afla scoala nr 5 dar si o grădiniță. Asteapta sa fie renovat pe gustul ...

440 EUR/m2 | 50 m2

Vulcan, Hunedoara

PROPRIETAR vând apartament 2 camere semidecomandat,ultracentral ( George Apostu ),Bacau.
10

2 camere ULTRACENTRAL complet mobilat & utilat gata de mutat Proprietar , toate actele sunt la zi si pregatite pentru vanzare ( cadastru, intabulare,certificat energetic ) ,vând apartament 2 camere, semidecomandat, situat în zona ultracentrală (George Apostu), ideal pentru locuit sau investiție. ...

1308 EUR/m2 | 45 m2

Central, Bacau, Bacau

Apartament de vanzare
5
5

Apartament de vanzare

Apartamentul se află pe strada Fagarasului bl.24 Sc.F .Pt.mai.multe.detalii sunati la nr.de telefon

839 EUR/m2 | 56 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Apartament Residence Militari !
5
1

Apartament Residence Militari !

Apartamentul se vinde exact ca in poze , etajul 3 , 56mp , balcon deschis, centrala termica , aer condiționat! Apartamentul se afla pe strada Rezervelor nr 54 !

1393 EUR/m2 | 56 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat 4 4
10
1