Apartamente de vanzare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Companii Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Parcul Circului - Tei, apartament exceptional 2 camere, etaj 3  in bloc 1978
14
2

Parcul Circului - Tei, apartament exceptional 2 camere, etaj 3 in bloc 1978

Bld. LACUL TEI (bloc stradal ), vanzare apartament superb, compus din 2 camere de locuit plus dependinte, in suprafata totala utila de 53 mp. situat la etajul 3 in bloc reabilitat termic structurat pe S + P + 10E , constructie finalizata in anul 1978 cu intrare si vedere stradala. Imbunatatiri: ...

2151 EUR/m2 | 53 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni
7

Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni

Apartament cu 3 camere semidecomandat, bine compartimentat, 2 grupuri sanitare, parter din 4, bloc reabilitat, scara curata, renovat integral, instalatii schimbate, aer conditionat. Pretul este pentru apartamentul nemobilat. COD P1706

2348 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu
8
3

Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu

Apartament in zona Malu Rosu, 2 camere, conf 2, 40 mp, an construire 1978, etaj 1, totul la doar 54000 euro. Pentru vizionare, telefon 0726461287

1350 EUR/m2 | 40 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
Ioesin, 2 camere. etaj 3!
7

Ioesin, 2 camere. etaj 3!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin, aproape de Kaufland si mijloace de transport. Este situat la etajul 3 din 4, un balcon inchis, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsonieră cu balcon Complexul Rasarit de Soare, Titan
16

Garsonieră cu balcon Complexul Rasarit de Soare, Titan

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera De vânzare garsonieră, situată în complexul rezidențial Răsărit de Soare (Titan), ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (~350-400 euro lunar pentru chirie). Suprafață totală: 33 mpEtaj: 11/11 (view superb asupra orașului) An construcție: 2009 Stare: ...

2212 EUR/m2 | 33 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

vanz ap 2 cam uta ared
10
8

vanz ap 2 cam uta ared

vanz ap 2 cam uat ared langa stadinon uta et5 confort 1 bucatarie baie cu dus dormitor matrimonial tersa mare termopan usa metal pereti exteriori izolati, se vinde mobilata si utilata Zona buna si pentru investitii (se cauta chirii in zona)

1127 EUR/m2 | 62 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, 2 balcoane, boxa la subsol, zona cu facilitati, magazine, scoli, metroul la cateva minute distanta. Cod P1941

2277 EUR/m2 | 83 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni
7

Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni

2348 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere  - Calea Lipovei   Ideal locuinta sau investitie
8

Apartament 2 camere - Calea Lipovei Ideal locuinta sau investitie

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere, situat în zona Calea Lipovei o locație apreciată pentru liniște, accesibilitate și proximitatea față de numeroase facilități urbane. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 5 (bloc mansardat), într-un bloc izolat termic, oferind un confort ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră modernă   Zona Anda, balcon, mobilată și utilată
5
1

Garsonieră modernă Zona Anda, balcon, mobilată și utilată

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată modern, situată în zona Anda, într-un cartier accesibil din Constanța. Locuința este amplasată la etajul 2 , pe partea de sud a blocului, beneficiind de lumină naturală pe tot parcursul zilei. Detalii ...

2167 EUR/m2 | 24 m2

Anda, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament cu 3camere,2bai,2balcoane,GARAJ propriu Dorobantilor-S.Barnutiu
9

Se propune spre vanzare apartament de 68 mp aflat la etajul 3 dintr-un bloc de IV etaje, construit în 1980. Detine 2 balcone spatioase, debara in bucatarie, garaj propriu sub bloc situat la intrarea in scara, boxa, precum și bucătărie separată și 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este gata ...

2132 EUR/m2 | 68 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Exclusivitate | Tomis Nord |  Apartament 2 camere
7
11

Exclusivitate | Tomis Nord | Apartament 2 camere

Cod Agent ( D5 ) Agentia Imobiliara Danicris va propune spre vanzare in Exclusivitate un apartament cu 2 camere semidecomandate , confort 3 , avand o suprafata de 29 mp , fiind situat la parter inalt 4 , in zona Tomis Nord . Apartamentul beneficiază de îmbunătățiri parțiale, oferind posibilitatea de ...

2034 EUR/m2 | 29 m2

Tomis%25252bNord, Constanta, Constanta

2 camere  Dacia parter cu balcon
17
1

2 camere Dacia parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii- Dacia, nedecomandat la parter cu balcon ,suprafata utila 32 mp, usa metalica , baie cu vana , amenajari clasice.Apartamentul este gol , si se poate ocupa imediat. Pret 65000 euro negociabil.

2031 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
7
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
3

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea