Apartamente de vanzare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Companii Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Particular vand apartament 4 camere decomandat
10
1

Particular vand apartament 4 camere decomandat

Particular vand apartament 4 camere, decomandat, confort 1, suprafata utila 97 mp (fara pereti, masurat real!), etaj 6 8, 2 bai, 1 balcon, situat în Bucuresti, str. Mihail Sebastian nr.141, la strada, în vecinatatea intersectiei Lidl!. Îmbunatatiri: bucatarie extinsă, ferestre termopan Deceuninck, ...

2320 EUR/m2 | 97 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni
7

Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni

Apartament cu 3 camere semidecomandat, bine compartimentat, 2 grupuri sanitare, parter din 4, bloc reabilitat, scara curata, renovat integral, instalatii schimbate, aer conditionat. Pretul este pentru apartamentul nemobilat. COD P1706

2348 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona Sud-Focsani
9

Apartament 3 camere zona Sud-Focsani

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 4, într-un bloc izolat termic, prevăzut cu acoperiș. Detalii principale: - Suprafață utilă: 49 mp - Compartimentare: decomandată - Tâmplărie PVC (geamuri termopan) - Ușă metalică la intrare - Sistem de încălzire: ENET - ...

1071 EUR/m2 | 49 m2

Sud, Focsani, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare 4 camere Etaj 1 bloc 1980 Str. Floare de Cais Central Otopeni-Ilfov In pland secund Liniste
8
11

VIZIONARI: LUNI - 18 Mai in intervalul orar 12:00 - 13:00 cu programare telefonica MARTI - 19 Mai in intervalul orar 12:00 - 13:00 cu programare telefonica Reprezentare Exclusiva Vanzator - Comision 0% Cumparator Good Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit de 4 camere situat intr-un ...

1535 EUR/m2 | 101 m2

Otopeni, Ilfov

Garsoniera confort 1, renovata, mobilata, Confectii, 37 mp
3
17

Garsoniera confort 1, renovata, mobilata, Confectii, 37 mp

Original Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera confort 1 compusa din: camera, bucatarie, balcon inchis in termopan, baie cu vana, hol, situata la etajul 3 in zona Confectii, suprafata 37 mp, complet mobilata, renovata (usa metalica la intrare, gresie, faianta, parchet, etc.), ideala ca si ...

1375 EUR/m2 | 28 m2

Confectii, Arad, Arad

Promovat
Apartament 3 camere conf. 1, parter zona centrala intre Pta M. Viteazu si Consiliul Judetean, 72 mp
15
1

Original Imobiliare va propune spre vanzare un apartament confort 1 cu vedere pe 2 parti, compus din: 3 camere, bucatarie, baie cu geam, camara alimente, situat la parter inalt intr-un bloc din caramida in zona centrala, intre Piata Mihai Viteazu si Consiliul Judetean, suprafata 72 mp, scrgere separata, ...

1338 EUR/m2 | 65 m2

Central, Arad, Arad

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului
9

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului. Este situată la etajul 2, renovată și compusă din cameră, bucătărie, baie și balcon toate separate. Apartamentul este parțial mobilat și situat în bloc cu 4 etaje anvelopat. Prețul este de 40800 ușor negociabil

1855 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Margeanului adiacent etaj 1 in bloc de 4 etaje
7
50

Margeanului adiacent etaj 1 in bloc de 4 etaje

etaj 1 la bloc de 4 nivele garsoniera cu balcon scara de bloc foarte curata si cu asociatie de proprietari 24 m.p .suprafata totala decomandata 1 baie bloc constructie 2015 incalzire cu centrala termica libera toate actele

1479 EUR/m2 | 24 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Teius  2  din 4
10
48

Teius 2 din 4

bloc nou 2017 etajul 2 4 Confort 1 ,decomandata libera , se vinde cu tot mobilierul 36 metri patrati centrala termica cu imbunatatiri usa metalica gresie faianta ferestre termopane toate actele ptr cash este negociabil

1936 EUR/m2 | 33 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Pantelimon - Hățișului, 3 camere bloc 1982, decomandat cu 2 băi
20
3

Vânzare apartament cu 3 camere Pantelimon, strada Hățișului, în bloc din 1982, la parter 4, decomandat, cu două grupuri sanitare, 68.2 mp, cu balcon. Interiorul e îmbunătățit cu gresie, faianță, parchet, ferestre din termopan, ușă metalică. Băile au instalațiile sanitare noi pe cupru. Apartamentul a ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

RAMDA ,Ap. 2 camere etaj 1 Nufarul
7
33

RAMDA ,Ap. 2 camere etaj 1 Nufarul

Ramda Concept Imobiliare, propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere etaj 1 zona Nufarul .Suprafata construita este de 45 mp si suprafata utila este de 37 mp. Apartamentul dispune de : - 2 dormitoare - 1 bucatarie - 1 baie generoasa cu cada + geam - 1 hol - usa de siguranta - interfon - parchet - ...

1924 EUR/m2 | 37 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

RAMDA ,Ap. 2 camere  de vanzare Nufarul
5
25

RAMDA ,Ap. 2 camere de vanzare Nufarul

Ramda Concept Imobiliare, propune spre vanzare, un apartament decomandat cu 2 camere situat in zonaNufarul la etajul 4 din 4 cu acoperis localitatea Oradea .Apartamentul are suprafata construita de 74 mp si suprafata utila de 57 mp Apartamentul dispune de : - 2 dormitoare - 1 bucatarie - 1 balcon - ...

1332 EUR/m2 | 57 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

RAMDA,Apartament de vanzare 3 camere 2 balcoane zona Rogerius
5
36

Ramda Concept Imobiliare, propune spre vanzare, un apartament decomandat cu 3 camere situat la etajul 3 din 4 cu acoperis zona Rogerius localitatea Oradea. Suprafata construita a apartamentului este de 90 mp si suprafata utila este de 68 mp. Apartamentul dispune de : - 3 dormitoare decomandate - 2 bai - ...

1414 EUR/m2 | 70 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Garsoniera 22mp, et 2, bucatarie separata, complet mobilata
12

Garsoniera 22mp, et 2, bucatarie separata, complet mobilata