Apartamente de vanzare

Promovat
Locuinta moderna cu suprafata generoasa in Floresti BMW
11

Locuinta moderna cu suprafata generoasa in Floresti BMW

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat in zona BMW din Floresti, intr-un imobil nou cu 11 niveluri, construit in anul 2020, la etajul 4, beneficiind de acces facil catre puncte de interes precum statii de transport in comun si magazine. Proprietatea dispune ...

2138 EUR/m2 | 87 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere 70mp metrou Piata Sudului cu loc parcare inclus
16
1

Vă propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la cateva minute de stația de Metrou Piata Sudului - zona Rondul cu Flori. Apartamentul este semidecomandat, la etajul 1 al unui bloc din 1964 cu 4 etaje. În 2024 a fost renovat complet până la placă, cu toate ...

2214 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de 3 camere cu 2 balcoane etaj 2 situat in zona Rahovei
17

De vanzare apartament de 3 camere cu 2 balcoane tip loggie, de 94 mp construiti, situat la etajul intermediar 2, orientare Estica, localizat in zona Siretului Ciresica din Sibiu. Apartamentul este situat la etajul intermediar 2 al unui imobil edificat in anul 2008, compus din Parter+5 Etaje si care ...

Rahovei, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere, Sanpetru Residence, complet mobilat, 0% COMISION
11

Blue Angels Imob va proprune spre achizitie acest apartament cu 3 camere la etajul 1/3 complet mobilat si utilat in cartierul Sanpetru Residence, strada Lunii. Proprietatea, de 64mp decomandati, este compartimentata dupa cum urmeaza: - Hol generos cu dressing - Dormitor mare -Dormitor mic - Baie cu ...

2148 EUR/m2 | 64 m2

Sanpetru, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere Etaj 1  Centrala Proprie 2 Bai 2 Locuri De Parcare  Zona Braytim
13

Apartament 3 Camere Etaj 1 Centrala Proprie 2 Bai 2 Locuri De Parcare Zona Braytim

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale in fiecare incaperer,e aer conditionat, rulouri la geamuri, su: 68 mp plus 8mp balcon, etajul 1 din 3 si 2 locuri de parcare inscrise in Cf. Bloc nou din 2020, strada asfaltata. Foarte ...

2000 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere tip loft *exclusivist*  Coloana Park
10
3

Apartament 3 camere tip loft *exclusivist* Coloana Park

Apartament tip loft – proprietate exclusivistă, finisaje premium, complex rezidențial nou - Coloana Park Vă prezentăm un apartament tip loft, cu un design arhitectural deosebit și o compartimentare spectaculoasă pe două niveluri, situat în complexul rezidențial Coloana Park, pe strada Tudor Vladimirescu, ...

2216 EUR/m2 | 97 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Giroc Hotel IQ
5
1

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Giroc Hotel IQ

Apartament cu 2 camere, su: 53 mp, et.1 din 3 Compartimentare: living + bucătărie open-space, dormitor, baie Încălzire în pardoseală + centrală proprie pe gaz confort termic sporit, AC. Bloc nou, izolat cu polistiren de 15 cm eficiență energetică ridicată Geamuri tripane cu feronerie ROTO, profil de ...

1651 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7
1

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Bloc Nou Centrala Proprie Zona Lidia Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, su: 44 mp și se află la parterul unui bloc nou cu 4 etaje. Apartamentul este bine compartimentat și include: dormitor living cu bucătărie open-space baie Se vinde parțial mobilat, cu mobilier de bucătărie și baie complet echipată. Pentru confort termic, apartamentul ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Lidia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
6

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
SCHIMB apartament 4 camere in Nadlac cu CASA sau SPAȚIU COMERCIAL in Nadlac
17

Se accepta SCHIMB cu CASA (CASE) sau SPAȚIU COMERCIAL. Cauți un apartament mare și luminos în Nădlac? Tocmai ai găsit unul special! În blocul D1 (cunoscut ca blocul Digi), la etajul 3, te așteaptă un apartament unic pe piață! ✨ 4 camere decomandate – spațiu din belșug pentru toată familia ✨ 2 băi ...

1110 EUR/m2 | 100 m2

Nadlac, Arad

2 camere City Park Mall Tomis III, 39mp, etaj 2, semidecomandat, balcon, mobilat
8
3

P150492 GOFMAN ESTATE va propune la VANZARE: Apartament de 2 camere este situat vis a vis de City Mall Constanta, Tomis 3, are o suprafață de 39 mp și se află la etajul 2 / 4. Este semidecomandat dar cu o compartimentare eficientă, fiind foarte aerisit, confortabil si foarte bine intretinut / curat. Se ...

2282 EUR/m2 | 39 m2

Constanta, Constanta

Apartament cu 3 camere la etajul 1 de vanzare in Giroc - V9253
6

Apartament cu 3 camere la etajul 1 de vanzare in Giroc. FOXFORT va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Sud-Vest, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Apartament etaj retras 74mpu 3camere terasa 46mp bloc cu lift Turnisor
3

COMISION 0, direct de la dezvoltator! Apartament tip penthouse de vanzare la etaj retras, 3 camere, decomandat, 75 mp, zona Turnisor, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Dormitoare cu dressing; • Terasa spatioasa; • Parcare extra pentru vizitatori; • Locatie ferita ...

3146 EUR/m2 | 75 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare 51mp decomandat zona Vasile Aaron Sibiu
11
1

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 51 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Etaj intermediar • Locatie ferita de aglomeratie • Parcare extra pentru vizitatori TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, ...

2529 EUR/m2 | 51 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei
12
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1984, structura beton, material ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului
10
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - DECOMANDAT - finisaje premium - Bloc tip VILA
9
7

Apartament cu 2 camere decomandate, situat într-un imobil nou tip vilă, într-o zonă superbă, aproape de mijloacele de transport și de artera principală. Acest apartament elegant beneficiază de un design deosebit, cu finisaje de calitate superioară, inclusiv piatră naturală de travertin, ce adaugă un ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare 70 mp zona Centrul Istoric
10

Apartament 2 camere de vanzare 70 mp zona Centrul Istoric

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 70 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Zona ultracentrala - centrul istoric • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - parcare inclusa
5

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - parcare inclusa

Apartament cu 2 camere, situat la granita dintre Giroc si Timisoara, intr-o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala si statii ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
10

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea