Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10
2

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente si Garsoniere Costinesti
5

Apartamente si Garsoniere Costinesti

Agentia Acord va propune spre vanzare un bloc de apartamente situat in apropierea zonei centrale a statiuni Costinesti .Blocul este construit si are trei scari , una din scari este la faza de finisaje interioare si exterioare iar celalalte doua la faza de finisaje exteriore . Pe fiecare palier sunt ...

950 EUR/m2 | 48 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere, finisaje premium, termostate, parcare. Giroc
19

Ansamblul Rezidențial Sophie 12 – confort aproape de oraș, liniște departe de agitație Aflat în comuna Giroc, Ansamblul Rezidențial Sophie 12 este poziționat ideal: în imediata apropiere de magazine, școli, centre medicale și restaurante, dar suficient de retras de agitația orașului și de traficul intens. ...

1976 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat la cheie 2 camere 58 mpu balcon parcare Sibiu
14
3

COMISION 0% LA ACHIZITIE!! Apartament cu 2 camere decomandate de vanzare pozitionat la etajul 3 al unui imobil constructie noua 2024 finisat cu materiale de cea mai buna calitate si atentie la detalii, cu o suprafata utila de 58 mp si balcon, situat intr-o zona de maxim interes a orasului, mai exact ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere complex Militari Residence, 40 mpu, 66 900 euro
10

Agentia Daryan va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Salcamilor, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, construit in 2020 cu o suprafata de 40 mpu. Blocul nu este prevazut cu lift. Apartamentul este racordat la Apa Nova si la canalizare iar ...

1673 EUR/m2 | 40 m2

Chiajna, Ilfov

Comision 0% Apartament 2 camere loc de parcare in GIROC - ID V46
4
3

ID intern: V46 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, structura caramida, material zidarie ...

1793 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Garii, aflat la etajul 8, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1979, structura beton, material ...

1870 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in Militari Residence, Mobilat, Utilat 72.900 euro
8

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Tineretului, nr. 20, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 5 cu balcon, intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 50 mpu, bloc prevazut cu ...

1458 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Vânzare apartamente NOI 2 camere, în INFINITY RESIDENCE - Coloana Infinitului
10
3

Apartamente 2 camere* vânzare* bloc NOU* - Ansamblul INFINITY RESIDENCE 3! Îndrăzneşte să îţi imaginezi locuinţa perfectă pentru tine! Noi îţi venim în ajutor cu un proiect de mare anvergură aflat în plină dezvoltare în oraşul tău, care îşi propune să găsească echilibrul perfect între confort, linişte ...

1880 EUR/m2 | 50 m2

Targu Jiu, Gorj

Vanzare apartament spațios 2 camere – 85 mp utili – Complex Noor, Titan
6

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament modern și luminos, situat în complexul rezidențial Noor din zona Titan – Nicolae Grigorescu. Apartamentul are o suprafață utilă generoasă de 85 mp si este situat la etajul 10 din 11. Compartimentare: Decomandat Living cu bucătărie deschisă ...

2412 EUR/m2 | 85 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera, in Militari Residence, Mobilata, Utilata 52.500 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Rezervelor, nr. 54 in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 6, in bloc cu 8 etaje construit in 2020 cu o suprafata de aproximativ 30 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB, cu iesire rapida pe Bd. ...

1750 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare cartierul Grigorescu
6

Apartament cu 2 camere de vanzare cartierul Grigorescu

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 45 mp, zona Grigorescu, Cluj-Napoca.         TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Grigorescu, aflat la etajul P intr -un imobil tip bloc cu regim ...

3444 EUR/m2 | 45 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere - un loc cu energie buna gata sa devina acasa
12

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 81 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. Mansarda pe 2 nivele de vanzare, amenajata modern, mobilata si uitilata cu bun gust. Este dispusa pe 2 niveluri de inaltime, cu scara interioara, ambele niveluri fiind intabulate ceea ce face posibila achizitionarea cu credit ...

1469 EUR/m2 | 81 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 67.900 Euro
18

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe stradaTineretului, nr. 85, bl. 4, la 3 min de statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Apartamentul se afla la etajul 2, al unui bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 44 mpu. BENEFICII: Complexul ...

1787 EUR/m2 | 38 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament doua camere in Mamaia-Alezzi Resort
11
9

Apartament doua camere in Mamaia-Alezzi Resort

Apartament doua camere confort zero,zona -Mamaia-Alezzi Infinity Resort & SPA,bloc nou,loc de parcare inclus,piscina,orientare sud-est,primul rand la mare(terasa cu vedere la mare),ideal ca apartament de vacanta,rezidential sau investitie,la un minut de plaja,etaj patru din noua,mobilat complet si utilat,aer ...

2931 EUR/m2 | 58 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Apartament cu 2 camere decomandate la etaj 1 in cartier Intre Lacuri
9
2

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 51 mp, Intre Lacuri, Cluj-Napoca.     TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Intre Lacuri, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

3686 EUR/m2 | 51 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camereTomis Nord-Ciresica-Campus
12
31

Apartament 3 camereTomis Nord-Ciresica-Campus

Apartament trei camere ,la zece minute de plaja(mers pe jos),ideal casa de vacanta sau rezidential,incalzire centrala gaze,mobilat si utilat,etaj trei,suprafata utila-39,7 m.p. ,termopan,gresie,faianta(renovat total),foarte luminos,liber.

2100 EUR/m2 | 40 m2

Tomis%2525252525252bNord, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere, ETAJ 2, 47 MP in Giroc - ID V5383
10
1

Apartament 2 camere, ETAJ 2, 47 MP in Giroc - ID V5383

ID intern: V5383 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la Etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie ...

1903 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere  Militari Residence 82.900 euro
14

Apartament 2 camere Militari Residence 82.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe strada Campului, nr. 30, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o suprafata de 52 mpu BENEFICII: Loc de parcare intabulat. Complexul MILITARI RESIDENCE, pune ...

1727 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament doua camere-Mamaia Sat-Lidl
7
43

Apartament doua camere-Mamaia Sat-Lidl

Apartament doua camere confort zero,zona -Mamaia sat-LIDL,bloc nou,loc de parcare inclus,orientare est,ideal ca apartament de vacanta,rezidential sau investitie,la un minut de plaja,parter din trei etaje,mobilat complet si utilat,aer conditionat,centrala gaze,gresie,faianta,parchet,termopan,usa intrare ...

1373 EUR/m2 | 75 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vanzare apartament spatios 2 camere in  Titan -Ciucea, pret negociabil
7

Vanzare apartament spatios 2 camere in Titan -Ciucea, pret negociabil

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, având o suprafață de 55 mp, plus balcon, situat la etajul 10 din 10 al unui imobil reabilitat termic si construit in 1970. Acces școli si gradinite in apropiere supermarket Auchan la 5 minute metrou la 8 minute parc ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Agigea
3
68

Garsoniera zona Agigea

Garsoniera zona Agigea,nemobilata,etaj unu din patru,renovata total-termopan,gresie,faianta,parchet,instalatie electrica si sanitara,anvelopata,suprafata 19 mp.,libera,actele in regula.Mai multe detalii la telefon.

1342 EUR/m2 | 19 m2

Statiunea Zoologica Marina Agigea, Constanta

Apartament cu 2 camere de vanzare -Pacii-cu centrala-semimobilat si utilat
20
1

Va propunem, un apartament cu doua camera de vanzare, decomandat, situat in zona Pacii, Preciziei, in complexul Envogue Residence (se intra din bulevardul Iuliu Maniu pe Drumul Rotii-ca punct de reper) , sector 6, cu centrala termica, semimobilat si utilat, cu aer conditionat, cu o suprafata de 55 mp, ...