Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, zona Center
7

Apartament 2 camere, zona Center

Imobiliaris Concept va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, aflat in zona Center. Apartamentul este situat la parter, este semidecomandat si are aproximativ 38 mp. Detalii proprietate: - Suprafata: 38 mp - Compartimentare: bucatarie, hol, camera de zi, dormitor si toaleta. - Mobilare: ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

central, Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament modern 2 camere, 47 mp, parter, Giroc
14

Apartament modern 2 camere, 47 mp, parter, Giroc

✨ Apartament modern cu 2 camere | Giroc – Zonă Centrală | Ideal pentru locuință sau investiție ✨ Vă propunem spre vânzare un apartament elegant și eficient compartimentat, situat la parterul unui imobil nou cu regim de înălțime P+3, amplasat într-una dintre cele mai apreciate și accesibile zone din ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Berceni
6
34

Apartament cu 2 camere in zona Berceni

Va aducem in vedere spre vanzare un apartament de 2 camere in Berceni, situat la etajul 3, suprafata utila 51 mp, complet decomandat, cu loc de parcare inclus. Acest apartament, este pozitionat in apropierea mijloacelor de transport in comun, mai exact, la 12 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida, ...

1216 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere decomandat City Park-Tomis III
12
2

Apartament 3 camere decomandat City Park-Tomis III

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, etaj 5/7, 2 bai, cu o suprafata de 79mp, cu balcon. Apartamentul se afla intr-o zona foarte cautata si centrala a orasului Constanta, la 2 minute distanta de City Park Mall, intr-un bloc construit in 1989, cu liftul ...

2105 EUR/m2 | 76 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere zona Capitol
8

Apartament 2 camere zona Capitol

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 4/4, cu o suprafata utila de 54mp cu 2 balcoane dispune de centrala proprie si izolatie exterioara . Se vinde mobilat. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

2648 EUR/m2 | 54 m2

capitol, Constanta, Constanta

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | Parter |
6

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | Parter |

Suprafata 43 mp Centrala termica Termopan Aer conditionat. Pret 55.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1279 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 4 camere și terasă de 62 mp – Sisești 119
19

Apartament cu 4 camere și terasă de 62 mp – Sisești 119

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios situat într-un imobil cu regim de înălțime P+5, finalizat în anul 2020. Localizată pe Șoseaua Gheorghe Ionescu Sisești, aceasta este o locuință gândită pentru o familie care are nevoie de spațiu, liniște și de o zonă exterioară generoasă. Interiorul: Lumină ...

4353 EUR/m2 | 83 m2

Sisesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament zona vest Marasesti
10
7

Apartament zona vest Marasesti

Apartament 2 camere, zona strazii Marasesti, suprafata utila totala 58 mp, confort 1, decomandat, etaj 7 din 10, utilat si mobilat, aer conditionat si centrala proprie, balcon cu deschidere la toate camerele. Zona este in apropriere de supermarketuri, mall, benzinarie, banca, farmacie, spital, gara de ...

1190 EUR/m2 | 58 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere de vanzare  zona Tomis Nord
1
3

Apartament 2 camere de vanzare zona Tomis Nord

Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare ,in localitatea Constanta, zona Tomis Nord ,un apartament cu 2 camere semidecomandat , cu suprafata utila de 32 mp,situat la parter. Imobilul este mobilat si utilat complet. Pretul vanzarii este de 66.000 euro. Pentru mai multe detalii despre ...

2063 EUR/m2 | 32 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
6
22

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
150

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Gorjului
6
99

Apartament 2 camere de vanzare zona Gorjului

Va propun sa cumparati acest apartament cu doua camere confort 1 cu o suprafata totala de 50mp amplasat la etajul 1 in bloc cu 4 etaje construit in anul 1983. Este situat in cartierul Militari zona Gorjului, semistradal fata de bld. Iuliu Maniu, la 7 minute de statia de metrou Gorjului. In zona sunt ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou
8
97

Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou

Descoperă o garsoniera de vis în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Imobilu dispune de o suprafata de 36mp situat la etajul 3.

1458 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Delfinului
6
97

Vanzare garsoniera zona Delfinului

vand garsoniera situata la etajul 4 intr-un bloc mixt (garsoniere + 2 camere), construit dupa 1980, etaj 3,in zona Mega Mall, aproape de Delfinului, Basarabia, Diham, Morarilor. In apropiere se regasesc Arena Nationala, Parcuri (National si Morarilor), Spitalul Judetean Ilfov, Mega Mall, Scoala Waldorf, ...

1167 EUR/m2 | 42 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Apusului
6
144

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Apusului

Oferim apartament 2 camere decomandat, 2 5, suprafata utila 48 mp, loc parcare. Apartamentul este situat intr o zona linistita Apusului, foarte aproape de mijlocele de transport, scoli, gradinite, parc. Anul constructiei 2011.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1318 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |
10

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |

Puncte de reper: Spitalul Judetean, Scoala nr. 17, Liceul Economic Suprafata: 54mp Etaj 2 din 4 Panouri radiante, Termopan, Boiler Balcon pe sufragerie Pret 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1204 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro
7

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro

Va propunem spre vânzare, apartament cu 2 camere decomandat, cu suprafața utilă de 53 mp, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de mijloacele de transport în comun și lângă bulevardul principal. Apartamentul beneficiază de un balcon generos cu acces atât din living, cât și din dormitor, ...

1789 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
7
1

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 2 bai - bloc nou - Timisoara Nord - 115.000 euro
10
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 66mp + 2 terase 11 mp si 5 mp, fiind situat la ultimul etaj intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Ap.2 camere decomandat-Bloc nou-Giroc-Zona Eso-Etaj 2-54 mp utili-1 loc parcare-101.000 (TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou (finalizat) - Decomandat - 53mp - 80.000 Euro
5

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea