Promovat
Apartament spațios cu 3 camere decomandate – 73 mp utili, etaj 2
10
1

De vânzare apartament cu 3 camere decomandate, confort 1, situat într-un bloc solid construit în 1979, la etajul 2 din 5. Cu o suprafață utilă de 73 mp, locuința este perfect compartimentată pentru confort și funcționalitate: -3 camere luminoase -2 băi -2 balcoane închise -bucătărie generoasă -hol spațios Confortul ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 90 mp utili 3 camere 118 mp terasa 2 locuri parcare Cisnadie
20
2

Penthouse 3 camere de vanzare, decomandat, 90 mp utili, Cisnadie. Stil, liniste, spatiu, priveliste, intimitate, acestea sunt atuu-urile acestui penthouse de vanzare, situat intr-o zona retrasa a orasului, compus din 3 camere (unde livingul, locul de luat masa si bucataria sunt open space cu suprafata ...

2000 EUR/m2 | 90 m2

Cisnadie, Sibiu

Promovat
Ap.2B- 2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Dezvoltator-Piscina privata
17
2

Apartament 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Mutare imediată Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 în corpul C1 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă de ...

2150 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Locuință nouă cu 3 camere, ideală pentru investiție – zona Clinicilor
9

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, zona strazii Clinicilor Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - Centru de cultura ...

3232 EUR/m2 | 63 m2

ultracentral, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate în Zorilor, 2 camere decomandate, poziție excelentă
11

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat într una dintre cele mai căutate zone din Cluj. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp și compartimentare practică, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul dispune de două balcoane cu suprafață totală ...

3980 EUR/m2 | 50 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera de vacanta zona Eroilor
7
4

Garsoniera de vacanta zona Eroilor

Vând garsoniera in Vila la parter, compusa din 2 camere cu 2 bai propri și hol. Camerele sunt decomandate, renovate recent, finisaje gresie și faianță geamuri termopan. Dispune de teren propriu 25mp in curtea comuna, foișor. Zona este centrala,liniștită,aproape de toate punctele de interes, gara, pârtia ...

1842 EUR/m2 | 38 m2

Central, Predeal, Brasov

Apartament de vacanta Predeal zona Str.Eroilor
7

Apartament de vacanta Predeal zona Str.Eroilor

Vând apartament in Vila, Str.Eroilor nr.42 compus din 5 camere decomandate cu bai propri, doua holuri, bucătărie. Apartamentul are doua intrari separate, ideal pentru familii care doresc să aibă intrari ca in doua apartamente. Locatia este in stare foarte bună, geamuri, usi termopan, centrala proprie, ...

2313 EUR/m2 | 80 m2

Central, Predeal, Brasov

Garsonieră cu balcon și vedere panoramică | 29 mp | Etaj 7 | Lift | Micro 4
4
1

BLITZ oferă spre vânzare o garsonieră luminoasă și primitoare, situată în Hunedoara, zona Micro 5, într-un bloc dotat cu lift. Proprietatea beneficiază de o vedere panoramică superbă și de un balcon închis generos, perfect pentru relaxare. Garsoniera este dotată cu aer condiționat și dispune de un ...

1207 EUR/m2 | 29 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament modern 3 camere | Open Space | Etaj 4/4| Hunedoara
6

Se oferă spre vânzare un apartament modern și primitor, situat în Hunedoara, pe strada Mioriței, la etajul 4 din 4, într-o zonă liniștită și apreciată. Apartamentul este foarte bine întreținut, complet dotat și amenajat cu bun gust, fiind ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort ...

1016 EUR/m2 | 64 m2

Deva, Hunedoara

 Foișorul de foc ap.2 cam,.pache protopopescu 34
10
6

Foișorul de foc ap.2 cam,.pache protopopescu 34

Vanzare apartament 2 camere,suprafata 40 mp,cu balcon situat stadal pe bulevard ,boem in zona veche a orasului ,bloc gen boutique , din anul 1934 de 4 etaje,cu doar 9 apartamente.Apartamentul este partial renovat ,pretabil pentru regim airbnb aflandu-se la cateva stati de piata universitatii.Cladirea ...

1811 EUR/m2 | 37 m2

Sector 2, Bucuresti

Oportunitate,apart 2 camere et 1 3,supr.40 mp.balcon 9 mp,mobilat,utilat,gata inchiriat,85.000 euro
8

Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 din 3, complet mobilat si utilat, situat in Giroc,, zona Calea Urseni, intre Mega Image si intrarea spre Rudicica,intr-un bloc nou finalizat in 2025. Strada va fi asfaltata anul acesta. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Str. Victor Babes   apartament 2 camere + loc parcare, mobilat si utilat, etaj 1, finisat in 2019
12

Str. Victor Babes apartament 2 camere + loc parcare, mobilat si utilat, etaj 1, finisat in 2019

Str. Victor Babes (Institut) apartament situat la etajul 1, in suprafata construita de 46 mp (utila 40 mp), finisat, mobilat si utilat. Este situat in bloc dat in folosinta in 2019, prevazut cu lift si acces securizat, constructie din caramida, termosistem exterior din polistiren, ferestre din PVC, ...

1975 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi
18
1

Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi

Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament in statiunea Mamaia zona Summerland cu 3 camere ,2 grupuri sanitare, avand o suprafata de 76 mp, situate la etajul 8, avand o vedere superba la Marea Neagra cat si la lacul Siutghiol, mobilat si utilat, Trăiește fericit ...

1711 EUR/m2 | 76 m2

Mamaia, Constanta

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea