Apartamente de vanzare

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni
4
15

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Berceni, cu o suprafață utilă de 50 m . Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, fiind ideal atât pentru o familie cât și pentru un cuplu tânăr. Stație de metrou Berceni - la doar 5 minute de mers pe jos Supermarketuri (Carrefour, Auchan) Școli ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vând garsoniera Drumul Taberei, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou T. Vladimirescu.
9
2

Vând garsoniera zona Drumul Taberei-Ghencea, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou Tudor Vladimirescu, renovata,semidecomandata,suprafata utila 32 m2,etaj 10 din 10 ,complet mobilata si utilata NOU si MODERN (g+f+p+t+um). Dotari: Balcon inchis in termopan,canapea extensibila tip coltar,aer ...

1813 EUR/m2 | 32 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare Sagului la 10 min de Centru Timisoara
6
2

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Sagului, una dintre cele mai cautate zone din Timisoara, apreciata pentru accesibilitate si infrastructura completa. Imobilul este decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 10 etaje, construit din beton, finalizat in ...

2113 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament în Salonta  Ultracentral
15
1

Apartament în Salonta Ultracentral

Va propun spre vanzare cu 0% comision pentru cumparator un apartament situat in centrul orasului Salonta. Acest apartament are 47 mp utili plus un balcon generos acoperit cu o terasa unde te poti bucura de o cafea dimineata si de o priveliste minunata. Compartimentarea acestui apartament este ...

1487 EUR/m2 | 47 m2

Ultracentral, Salonta, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou
8
97

Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou

Descoperă o garsoniera de vis în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Imobilu dispune de o suprafata de 36mp situat la etajul 3.

1458 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Delfinului
6
97

Vanzare garsoniera zona Delfinului

vand garsoniera situata la etajul 4 intr-un bloc mixt (garsoniere + 2 camere), construit dupa 1980, etaj 3,in zona Mega Mall, aproape de Delfinului, Basarabia, Diham, Morarilor. In apropiere se regasesc Arena Nationala, Parcuri (National si Morarilor), Spitalul Judetean Ilfov, Mega Mall, Scoala Waldorf, ...

1167 EUR/m2 | 42 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Apusului
6
144

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Apusului

Oferim apartament 2 camere decomandat, 2 5, suprafata utila 48 mp, loc parcare. Apartamentul este situat intr o zona linistita Apusului, foarte aproape de mijlocele de transport, scoli, gradinite, parc. Anul constructiei 2011.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1318 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |
10

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |

Puncte de reper: Spitalul Judetean, Scoala nr. 17, Liceul Economic Suprafata: 54mp Etaj 2 din 4 Panouri radiante, Termopan, Boiler Balcon pe sufragerie Pret 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1204 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro
7

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro

Va propunem spre vânzare, apartament cu 2 camere decomandat, cu suprafața utilă de 53 mp, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de mijloacele de transport în comun și lângă bulevardul principal. Apartamentul beneficiază de un balcon generos cu acces atât din living, cât și din dormitor, ...

1789 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
7
1

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 2 bai - bloc nou - Timisoara Nord - 115.000 euro
10
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 66mp + 2 terase 11 mp si 5 mp, fiind situat la ultimul etaj intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Ap.2 camere decomandat-Bloc nou-Giroc-Zona Eso-Etaj 2-54 mp utili-1 loc parcare-101.000 (TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou (finalizat) - Decomandat - 53mp - 80.000 Euro
5

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere - 43mp - parter - 74.500 Euro
10
4

Apartament 2 camere - 43mp - parter - 74.500 Euro

Apartamentul este situat intr-un bloc contruit in anul 2009, la limita dintre Timisoara si Giroc, toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Se compune dintr-un hol de intrare, living open space cu bucataria, ...

1733 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - BLOC NOU - 1 loc de parcare inclus - 86.000 euro (TVA inclus)
18

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul are o soprafata utila de 53 mp utili + balcon 8 mp, este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, living cu ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Ap.2 camere - bloc nou - parcare inclusa
10
3

Ap.2 camere - bloc nou - parcare inclusa

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Ap.3 camere - Bloc nou - 85.000 Euro ( tva 21% inclus) - limita Timisoara-Giroc
6
7

Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona linistita si bine conectata la toate facilitatile necesare vietii cotidiene. Apartamentul are o compartimentare practica: hol de intrare, dormitor, living cu bucatarie open ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - parter - 74.500 Euro
10
3

Apartament 2 camere - parter - 74.500 Euro

1733 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - BLOC NOU - Parter -  CURTE PROPRIE 40 MP + Parcare inclusa
7

Apartament 3 camere - BLOC NOU - Parter - CURTE PROPRIE 40 MP + Parcare inclusa

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul este situat la parterul unui bloc nou cu 3 etaje, are 63 mp + terasa cu acces din living de 8 mp + terasa cu acces din bucatarie de 5 mp si o curte proprie de 40 mp. Locuinta este compartimentata astfel: hol ...

2048 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3D! Garsoniera cu baie si bucatarie, mobilata, loc parcare, Tractorul, Brasov
10
2

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare o mica rezidenta situata in Brasov, in cartierul Tractorul, zona Coresi, Strada Aleea Constructorilor. Proprietatea se desfasoara de o suprafata totala de 24 mp, ergonimic configurata. Interiorul ...

1900 EUR/m2 | 21 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
TUR 3D! Decomandat,mobilat,accesorizat, balcon,spatii depozitare,loc parcare, Grandis,Tractorul,Bras
10

Comision cumparator: 2% +tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare un apartament calibrat pentru un stil de viata modern, pozitionat la parterul unui bloc nou cu 4 niveluri, intr-o zonare apreciata, Grandis, Tractorul, Brasov. Va invitam sa ...