Promovat
Exclusivitate | Apartament Luxury 2 Camere cu Dressinguri și Loggie
12

Grand Mobilis Imobiliare vă propune, în regim de exclusivitate, un apartament spectaculos cu 2 camere, realizat la standarde premium, unde eleganța, spațiile generoase și atenția la detalii se îmbină perfect pentru a oferi un stil de viață modern și rafinat. Situat la etajul 1, într-un imobil exclusivist, ...

2075 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsonieră 21 mp, Et. 1, Orientare Vestică în Uzina 2, Brașov
12
2

COMISION 0% pentru cumpărător! O garsonieră ideală pentru cei care caută un cămin, cu costuri reduse și o locație bine conectată la tot ce contează într-un oraș! Situată la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje, izolat termic și bine întreținut, garsoniera beneficiază de o orientare spre Vest — lumină ...

1614 EUR/m2 | 21 m2

Uzina 2, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera zona Berceni
7
5

Garsoniera zona Berceni

Garsoniera de 34 mp, situata la etajul 1 intr-un bloc de apartamente in zona Berceni. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut, iar camerele beneficiaza de multa lumina naturala, oferind un spatiu ...

1500 EUR/m2 | 34 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
STUDIO NOU 2025 | MOBILAT MODERN | 45 mp
4

STUDIO NOU 2025 | MOBILAT MODERN | 45 mp

STUDIO NOU 2025 ndash; MOBILAT MODERN ndash; PRE#538; EXCELENT! Popesti-Leordeni | Strada Solstitiului | Aproape Metrou Berceni Cauti un apartament modern, gata de mutat, fara investitii suplimentare? Acest studio este una dintre cele mai bune oportunitati din zona! Studio modern ndash; 45 mp total ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera 40 mpu pretabila pentru regim hotelier in Centrul Istoric
8
2

Garsoniera de vanzare, nedecomandata, 38 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. TABOO Imobiliare propune o garsoniera, decomandata, situata in localitatea Sibiu, zona Centrul Istoric, aflata la etajul 2 intr -un imobil tip casa/vila cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje; anul constructiei 1910, structura ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Dristor
5
26

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Dristor

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Dristor, proprietatea este amplasată într-un imobil de tip bloc, construit în anul 1987, la etajul 6 10. Dispune de o suprafata totala de 35 mp. Utilitati generale: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, telefon, acces internet, fibra optica Sistem de incalzire: ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
71

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat 84 mpu etaj intermediar Turnisor Sibiu
8
1

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 84 mp, zona Turnisor, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament:  • Loc de parcare;  • Curte privata; • Spatiu de depozitare;  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat ...

1310 EUR/m2 | 84 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Apartament cu 1 camera + 30 mp gradina in Giroc, zona Penny Market - ID V3601
6
1

ID intern: V3601 Apartament cu o camera de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2148 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Tipografilor, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Tipografilor. Imobilul este amplasat la demisolul unui imobil D+P+2E, construit in anul 1900, situat intr-un sit arheologic, fara incadrare ca si cladire istorica. Suprafata utila este ...

1589 EUR/m2 | 56 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere decomandat in zona Pacii Aproape de metrou
4
34

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Păcii, Sector 6. Suprafața utilă de 55 mp, etaj 6 10, bloc finalizat în 1987. În apropiere se află metrou Păcii, bulevardul Iuliu Maniu, parcuri și centre comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1345 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare 43mp +2 balcoane, 2/3 Giroc
8

Apartament 2 camere de vanzare 43mp +2 balcoane, 2/3 Giroc

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat cu living + bucatarie open-space, situat in zona Braytim apartinand de Giroc, judetul Timis . Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere se afla magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, ...

2093 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea