Apartamente de vanzare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră decomandată   Zona Abator   Poștă, Constanța
10
1

Garsonieră decomandată Zona Abator Poștă, Constanța

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară Danicris vă propune spre vânzare o garsonieră decomandată, situată în zona Abator Poștă, într-un cartier accesibil din Constanța. Proprietatea este amplasată la etajul 4 din 4 și oferă un spațiu bine compartimentat, ideal atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Detalii ...

1762 EUR/m2 | 34 m2

Abator, Constanta, Constanta

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni
7

Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni

Apartament cu 3 camere semidecomandat, bine compartimentat, 2 grupuri sanitare, parter din 4, bloc reabilitat, scara curata, renovat integral, instalatii schimbate, aer conditionat. Pretul este pentru apartamentul nemobilat. COD P1706

2348 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, 75mp, ultracentral, 3 camere, str Stefan cel Mare, Constanta
10
7

Proprietar, vand apartament 3 camere, 75mp, decomandat, ultracentral, Constanta, etaj 2 din 4. Apartamentul are doua bai si doua balcoane. Suprafata utila fara balcoane: 67mp Suprafata totala cu balcoane: 75mp Apartamentul este situat pe strada Stefan cel mare (bloc M31), an constructie 1977, gaze la ...

1987 EUR/m2 | 75 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius
10
3

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius

Vând urgent apartament tip PB mare , la etajul 2 , situat într-o zonă liniștită și "aerisită" a orașului, cu acces imediat din Bulevardul Ștefan cel Mare cu geamul spre curtea interioară a blocului. Apartentul a fost complet renovat anul acesta.Bucătarie cu living open-space 20 mp( plus balconul zona ...

1981 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vand ap nou în Complex Elisa
7
2

Vand ap nou în Complex Elisa

Bloc caramida 2024. . 84mp const.parter inalt cu balcon închis termopan.2 dorm. 2 bai mari complete.una cu dus ( suite) ,una cu cada .salon mare +30mp, bucatarie separata. Bloc cu lift,boxe și parcări.parc în construcție. Se vinde mobilat si utilat totul nou în garanție. Pret neg

1456 EUR/m2 | 79 m2

Calea%2525252bMoldovei, Bacau, Bacau

Apartament 2 camere decomandat - complex privat - curte 30 mp - 110.000 euro
12

Apartamentul are 2 camere, decomandat, cu suprafata utila de 52 mp + curte 30 mp, fiind situat intr-un bloc nou la limita dintre Timisoara si Giroc. Apartamentul dispune de termostat in fiecare camera, centrala proprie, incalzire in pardoseala TECE, aparataje electrice Gewiss, geamuri cu 5 camere profil ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vand apartament
8
5

vand apartament

PROPRIETAR, vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, în zona Bucur Obor Apartamentul are multiple îmbunătățiri: boiler electric Ariston 80l, calorifere noi, dressing Mobexpert de 3m, uși interior și exterior schimbate, termopane, alarmă și cameră de supraveghere externă) . Proprietatea este amplasată ...

2857 EUR/m2 | 63 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

ANUNȚ VÂNZARE APARTAMENT 2 CAMERE - ZONA EXCELENTĂ Preț: 52.000 (Negociabil) Localitate: Drobeta Turnu Severin Tip Proprietate: Apartament 2 camere Suprafață: 45mp Etaj: 4 din 4 Mobilat: Da, complet mobilat Descriere și Avantaje Cheie Punem la vânzare un apartament cochet de 2 camere, complet mobilat ...

1156 EUR/m2 | 45 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare 2 camere Bl. Ferdinand
1
13

Apartament de vanzare 2 camere Bl. Ferdinand

Va supun atentiei un apartament bloc 1987 cu 2 camere decomandat 59 mp+ balcon, etaj superior cu garantie, lift, dispune de gaze la aragaz si foc pentru centrala, liber, in zona Centru. Zona in care se afla imobilul are urmatoarele oportunitati: scoli, liceu, parc, banci, piata, market, farmacii, etc. Pretul ...

1639 EUR/m2 | 61 m2

Central, Constanta, Constanta

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
18

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1422 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera 22mp, et 2, bucatarie separata, complet mobilata
12

Garsoniera 22mp, et 2, bucatarie separata, complet mobilata

Agentia Solutii Simple Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de aprox 22mp, semidecomandata, situat la etajul 2, intr-un bloc cu 4 etaje, in Timisoara, Zona Complex Studentesc-Stadiom, avand urmatoarea configuratie - coridor intrare - baie cu cabina de dus - camera cu sistem de climatizare - ...

2667 EUR/m2 | 21 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 4 camere Vladeni, Iasi
9
14

Apartament decomandat 4 camere Vladeni, Iasi

Apartament decomandat 4 camere, etaj 1, in Vladeni, Iasi. Suprafata totala utila 98 m2, compusa din 3 dormitoare, living room, 2 bai, 2 balcoane. Exteriorul este nou renovat si izolat termic. Balcoanele sunt inchise cu tamplarie de aluminiu, la fel ca si restul ferestrelor. Blocul este decent, situat ...

510 EUR/m2 | 98 m2

Vladeni, Iasi

Garsonieră Elev Stefanescu, sector.2