Apartamente de vanzare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere central, str. Tudor Vladimirescu – Ared 31, Oradea - vanzare
18
2

Agentia Oradea Imobiliare ofera spre vanzare apartament modern cu 3 camere decomandat, situat pe str. Tudor Vladimirescu nr. 82, in bloc Ared R 31, la etajul 8/8 cu o suprafata utila de 77 m², suprafata construita 105 m². ___ Apartamentul se compune din: ✅living; ✅bucatarie separata cu loc de luat ...

2075 EUR/m2 | 77 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Promovat
Metrou 1 Decembrie 2 Camere Modern Spatios
8
2

Metrou 1 Decembrie 2 Camere Modern Spatios

Apartament 2 camere, situat la etajul 9, într-un bloc finalizat in 1976, reabilitat termic, cu suprafață utilă de 52 mp. Compartimentare eficientă, ușor de personalizat Zonă verde și liniștită Aproape de metrou 1 Decembrie 1918( 7 minute) și Nicolae Grigorescu. Acces rapid la transport, centre comerciale ...

1596 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
3

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, decomandat 79 mp total, etj 3 din 4, zona Drumul Sarii, 13 Septembrie
10
9

Apartament decomandat, bine compartimentat, intr-o zona plina de vegetatie matura, in suprafata totala de 79 mp, cu balcon tip logie complet integrat, bucatarie, living, cu orientare spre E, 2 dormitoare cu orientare spre V si 2 bai cu ventilare. Apartamentul este la etajul 3 din 4 intr-un bloc linistit, ...

2272 EUR/m2 | 79 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat, parter in Ploiesti  str Grindului, fara comision
10
7

Vanzare apartament 3 camere decomandat, parter in Ploiesti str Grindului, fara comision

Vanzare apartament 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, solid, fara risc seismic, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea ...

1337 EUR/m2 | 46 m2

Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 2 camere in Ploiesti, zona Mihai Bravu
10
2

Vanzare apartament 2 camere in Ploiesti, zona Mihai Bravu

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere in Ploiesti, zona Mihai Bravu, confort 2, nedecomantat, situat la etajul 4 al unui bloc de locuinte anvelopat, cu regim de inaltime P+4E dat in folosinta in anul 1979. Suprafata utila totala a apartamentului este ...

1128 EUR/m2 | 39 m2

Mihai Bravu, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 3 camere, decomandat, bloc 1980 in Ploiesti, 9 Mai
11
3

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu trei camere confort 1, decomandat, situat in Ploiesti, zona 9 Mai, la etajul 4 al unui bloc de locuinte dat in folosinta in anul 1980, avand Su 60 mp, Sc 76 mp. Partial mobilat. Dotari: usa intrare metalica, usi interior din ...

1267 EUR/m2 | 60 m2

9 Mai, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat in Ploiesti, zona Eminescu
13
2

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere, decomandat, confort 1 in Ploiesti, zona Eminescu, situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+3E dat in folosinta in anul 1958, fara risc seismic. Apartamentul are Su 56 mp si 11 mp boxa intabulata. Necesita ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Eminescu, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 2 camere confort 1, etaj 2 in Ploiesti, Nord
7
2

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere, confort 1, semidecomandat in Ploiesti, zona Nord, situat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltim P+4E, anvelopat, dat in folosinta in anul 1969, renovat in totalitate. Apartamentul are Su 67 mp + logie cca ...

970 EUR/m2 | 67 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Promovat
Vanzare apartament 3 camere, parter, decomandat in Ploiesti, Nord, str. Grindului, comision 0
10
3

Recomandam pentru vanzare un apartament 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea extinderii ...

1118 EUR/m2 | 55 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere, luminos, bine compartimentat, renovat, bun de mutat, mobilat si utilat, in zona cu centre comerciale, locuri de joaca pentru copii, scoli si gradinite, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, reabilitat. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD 2051

1923 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, 2 balcoane, boxa la subsol, zona cu facilitati, magazine, scoli, metroul la cateva minute distanta. Cod P1941

2277 EUR/m2 | 83 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni
7

Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni

Apartament cu 3 camere semidecomandat, bine compartimentat, 2 grupuri sanitare, parter din 4, bloc reabilitat, scara curata, renovat integral, instalatii schimbate, aer conditionat. Pretul este pentru apartamentul nemobilat. COD P1706

2348 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image
4
3

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image

Apartament cu 2 camere, decomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, zona in care regasiti scoli, centre comerciale, locuri de agrement, vegetatie, transport in comun. Apartamentul este curat, ingrijit, imbunatatiri, gresie, faianta, tamplarie PVC cu geam termopan, mobilat daca se doreste. COD P1978

1877 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian
4
1

Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, p din 4, bloc solid, in apropiere de metrou, centre comerciale, scoli, puncte de interes. Apartamentul este bine compartimentat, spatios, bucartaria incapatoare, spatii de depozitare, gresie, parchet, balcon inchis, decent. COD P2027

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou
1
2

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere,1 din 4, fara imbunatatiri, bine compartimentat, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, balcon inchis, zona cu vegetatie, scoli, magazine, piata, metrou. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD P1990

2125 EUR/m2 | 80 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image
2
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, 1 din 4, bloc reabilitat, in zona cu magazine, scoli, facilitati. Apartamentul are instalatia termica si caloriferele inlocuite si este decopertat in vederea renovarii. COD 1997

2208 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata, Parc IOR, Metrou
4
5

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere, decomandat, bine compartimentat, spatii de depozitare, 2 grupuri sanitare, geam la baie, balcon, curat, ingrijit, imbunatatiri, decent, in zona cu vegetatie, locuri de agrement, magazine, piata, scoli, metrou. COD P1972

2134 EUR/m2 | 82 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
5

Titan, Camil Ressu, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter din 4, bloc reabilitat, in zona cu facilitati, centre comerciale, scoli, metrou, parc, piata. Apartamentul are CENTRALA, este renovat, instalatii refacute, 2 grupuri sanitare, AC, mobilat si utilat. COD 2024

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou
6

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, etaj 3 din 4, bloc reabilitat, in apropiere de metrou, scoli, centre comerciale, locuri de agrement, piata, parc. Apartamentul este luminos, curat, ingrijit, imbunatatiri, parchet din lemn, geam la baie, spatii de depozitare. COD P2019

2060 EUR/m2 | 84 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat - complex privat - curte 30 mp - 110.000 euro
12

Apartamentul are 2 camere, decomandat, cu suprafata utila de 52 mp + curte 30 mp, fiind situat intr-un bloc nou la limita dintre Timisoara si Giroc. Apartamentul dispune de termostat in fiecare camera, centrala proprie, incalzire in pardoseala TECE, aparataje electrice Gewiss, geamuri cu 5 camere profil ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere decomandat vând s-au schimb (De la Proprietar)
7
5

NU DORESC SĂ FIU CONTACTAT DE NICI UN AGENT (Ă)SAU INTERMEDIAR(Ă) Vând sau schimb apartament 3 camere decomandat și complet renovat , instalație electrică schimbată pe cupru (2băi )situat în cartierul Ioșia pe strada Cazaban , cu dublă orientare ,la etajul 4 ...

1664 EUR/m2 | 70 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Promovat
Proprietar, 75mp, ultracentral, 3 camere, str Stefan cel Mare, Constanta
10
7

Proprietar, vand apartament 3 camere, 75mp, decomandat, ultracentral, Constanta, etaj 2 din 4. Apartamentul are doua bai si doua balcoane. Suprafata utila fara balcoane: 67mp Suprafata totala cu balcoane: 75mp Apartamentul este situat pe strada Stefan cel mare (bloc M31), an constructie 1977, gaze la ...

1987 EUR/m2 | 75 m2

Central, Constanta, Constanta

Salvează căutarea