Garsonieră la parter acces rapid, ideală pentru cabinet, locuit, birou sau alta investitie
Garsoniera 30 mp + Balcon 4.5 mp
1071 EUR/m2 | 35 m2
Campeni, Alba
ieri 11:08
Anunțuri promovate – Vezi toate
Garsoniera 30 mp + Balcon 4.5 mp
1071 EUR/m2 | 35 m2
Campeni, Alba
ieri 11:08
De vânzare garsoniera recent renovată, ultra finisată in suprafață de 41mp. Este compusă din hol, baie, camera si bucătărie spațioasa. Pereți retencuiți in totalitate, tavane false, instalație electrică complet noua, instalație de apă si canalizare noua Geberit, Sanidusa, baterii Ferro. Se vinde mobilată ...
1341 EUR/m2 | 41 m2
Ocna Mures, Alba
21 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartamentul este decomandat, compus din 2 camere, bucătărie, baie, cămară, pivniță, posibilitate de a parca mașina în curtea din spatele blocului. Apartamentul se află la etajul unu din două, blocul fiind din cărămidă.
1140 EUR/m2 | 50 m2
Ocna Mures, Alba
22 mai
Ap.3camere,2bai,izolat,aer condiționat,etaj4,în Cetate,lângă Kaufland
971 EUR/m2 | 70 m2
Alba Iulia, Alba
22 mai
De vânzare apartament cu 4 camere, spațios și bine compartimentat, situat într-o zonă foarte bine cotată a municipiului Alba Iulia Ampoi 2, la intrarea în oraș, în imediata apropiere a Carolina Mall.Suprafață utilă: 82mp + balcon 3 dormitoare Living 2 bai Bucătărie 3 spatii de depozitare -Etaj: ...
1487 EUR/m2 | 82 m2
Ampoi+2, Alba Iulia, Alba
22 mai
vând apartament cu 2 camere zona Furnica mai multe detalii la telefon
818 EUR/m2 | 33 m2
Cugir, Alba
22 mai
Apartament 2 camere,2 holuri, baie, bucatarie,balcon închis.Situat la etajul 4 îtr-un bloc acoperit,ușă metalica la intrare,geamuri termopane,centrală termica. Situat în Sebeș, M Kogalniceanu . (are faianță de renovat,pentru bucătărie inclusă în preț)
0 EUR/m2 | 742,092,160 m2
Sebes, Alba
22 mai
Vand apartament 2 camere in Blaj pe str Republicii anul construcție 2016 apartamentul este compus din: un dormitor de 17,38 mp al doilea dormitor 13,66 mp, bucatarie 10,85 mp, hol 11mp, baie 3,80 mp și balcon 3,80 mp Apartamentul se afla pe str Republicii in centrul orașului deasupra de magazinul chinezesc,având ...
1404 EUR/m2 | 57 m2
Blaj, Alba
22 mai
Vand apartament cu o camera compus din bucatarie 7,15 mp, baie 5,86 mp, camera 20,92 mp, hol 6,49 mp, balcon 10,05 mp situat in Alba Iulia, Bulevardul Ferdinand I. Aparamentul se vinde mobilat, fara echipamente electrocasnice. Blocul are lift si loc de parcare.
Alba Iulia, Alba
21 mai
Apartament 2 camere de vânzare renovat complet 2025 Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, ideal pentru locuit sau investiție, situat într-o zonă liniștită și accesibilă pe stada Eroilor, la etajul 4 (vizavi de magazinul Orange). Locuința a fost renovată complet în anul 2025, beneficiind de ...
1490 EUR/m2 | 49 m2
Blaj, Alba
21 mai
Vând apartament cu 1 cameră, simplu și ieftin pentru cei interesați
645 EUR/m2 | 31 m2
Cugir, Alba
21 mai
Strada Gării Strada 1 Mai Apartamentul de vanzare, se afla la etajul 4 4 Are 2 balcoane, 2 camere, o baie, bucatarie cu o mica debara si inca o debara ce poate fi modificata Nu este tras gazul Apartamentul necesită investiții si modificare dupa bunul plac In apropiere sa afla Penny, piata, scoala Contactați ...
298 EUR/m2 | 62 m2
Central, Zlatna, Alba
21 mai
Vindem apartament 1 camera situat în str.victoriei35 bl v 10 ap 14 et4 deține pivniță amenajata pod acoperisu este refăcut total de 4 luni și parcare plătită în colțu blocului preț 21500 mai multe detalii la tel.
636 EUR/m2 | 33 m2
Cugir, Alba
21 mai
De vanzare apartament de trei camere in Ocna Mures, foarte bine pozitionat, pe strada principala, la intrare in centru, foarte aproape de parcul orasului, de baza de tratament si de viitorul Aquapark, in proximitatea principalelor supermarketuri. Apartamentul se afla la etajul doi al blocului intr-o ...
1117 EUR/m2 | 60 m2
Central, Ocna Mures, Alba
21 mai
1341 EUR/m2 | 41 m2
Ocna Mures, Alba
21 mai
Vand apartament 3 camere: 2 dormitoare, bucatarie+living, 1 baie, 2 holuri, balcon închis. Renovat, acoperiș schimbat, parțial mobilat. cartier Cetate, aproape de școli, grădinițe, supermarket
1596 EUR/m2 | 52 m2
Cetate, Alba Iulia, Alba
21 mai
Dacă încă îți cauți un loc căruia să îi spui acasă, ești exact unde trebuie! Ofer spre vânzare apartament cu 4 camere, dispus pe 2 niveluri legate printr-o scară interioară.Zona de zi (nivelul inferior) este constituită din hol acces, cameră de zi, bucătărie și baie iar zona de noapte (nivelul superior) ...
767 EUR/m2 | 150 m2
Ampoi 1, Alba Iulia, Alba
21 mai
*VÂND APARTAMENT 60 MP ÎN SÂNTIMBRU FABRICĂ JUD ALBA IULIA PROPIETAR ETAJ 3"COMPUS DIN DOUĂ CAMERE BUCĂTĂRIE DOUĂ HOLURI BAIE+ BALCON *APARTAMENTUL ESTE RENOVAT RECENT INTEGRAL PĂREȚI S-AU CURĂȚAT ,SA TRAS PLASĂ ADEZIV,TINCI, LAVABILĂ . *PARCHET NOU ÎN TOT APARTAMETUL *INSTALAȚIA ELECTRICĂ PRIZE ȘNAIDĂR ...
775 EUR/m2 | 60 m2
Santimbru, Alba
21 mai
Direct de la proprietar, zona Dedeman, mobilat și utilat, bloc renovat recent. Suprafața utila 52mp, parter, preț 69.800 euro. Tel
1342 EUR/m2 | 52 m2
Dedeman, Alba Iulia, Alba
21 mai
Apartament,3camere ,baie , bucătărie,balcon,hol ,apartamentul este în jur de 73mp (Parțial mobilat)
811 EUR/m2 | 74 m2
Ocna Mures, Alba
20 mai
Vând apartament cu 2 camere, decomandat, cu suprafața de 58 mp, situat la etajul 1, scara B, în Sebeș, pe Drumul Sibiului nr. 51. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, exact ca în prezentare, fiind ideal pentru mutare imediată sau investiție. Detalii: Suprafață: 58 mp 2 camere Compartimentare ...
1466 EUR/m2 | 58 m2
Centru, Sebes, Alba
20 mai
Apartament mare de vânzare 80mp plus pivniță și pod , foarte aproape de Băile Sărate Ocna Mureș. Mai multe detalii la
688 EUR/m2 | 80 m2
Ocna Mures, Alba
20 mai