Promovat
Vând apartament cu doua camere în Centrul Orașului Arad.  Pret: 75.000. Negociabil.
5
2

Vând apartament cu doua camere în Centrul Orașului Arad. Pret: 75.000. Negociabil.

833 EUR/m2 | 90 m2

Central, Arad, Arad

Promovat
Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Vând garsoniera strada ursului etaj4 complet mobilata cu baie bucătărie , baie preț 2700 euro detalii la telefon

848 EUR/m2 | 33 m2

Arad, Arad

Promovat
Spațiu ideal pentru cabinet medical   stomatologic   Ultracentral Arad   Piața Catedralei
9
1

Spațiu ideal pentru cabinet medical stomatologic Ultracentral Arad Piața Catedralei

Se vinde apartament la casă, situat ultracentral în Arad, într-o zonă liniștită, aproape de Piața Catedralei, ideal pentru amenajarea unui cabinet medical, cabinet stomatologic, birou profesional sau investiție. Proprietatea oferă acces separat, intimitate, spații generoase și costuri reduse de întreținere, ...

1231 EUR/m2 | 65 m2

Central, Arad, Arad

Promovat
vand apartament la casa
5
9

vand apartament la casa

vând apartament la casa ( curte comuna ) compartimentat :3 camere , baie , bucătărie , hol trebuie renovat complet , este exact ca în poze preț fix

443 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând apartament 4 camere zona Miorița
9
5

Proprietar vând apartament 4 camere zona Miorița

Proprietar vând apartament 4 camere, zona Miorița, etaj 4 4, decomandat, 92 mp, cămară alimente, 2 băi, 2 balcoane, unul mare la sufragerie și un dormitor, unul de 5,5m închis cu termopan, geamuri termopan culoare stejar, ușă intrare metalică, uși interioare MDF, 2 dormitoare și sufragerie izolate termic ...

1033 EUR/m2 | 92 m2

Micalaca, Arad, Arad

apartament doua camere baie bucatarie sala de sport suprafata 160 Mp  pus mansarda nefa
9
18

apartament doua camere baie bucatarie sala de sport suprafata 160 Mp pus mansarda nefa

apartament doua camere baie bucatarie 80 mp sala de sport suprafata 80mp Garsoniera compusa din camera și baie proprie ci wc di cabina de dus Mansarda 80 mp 1000 EUR mp Restaurant cu pivniță ideala ptr crama 275 mp Utilitățile sunt împreună gaz curent apa canalizare cablu TV internet

200 m2

aradul+nou, Arad, Arad

Vand apartament 106 mp cu centrala zona Banul Maracine-Kaufland
10
5

Vand apartament 2 camere decomandat circular, in suprafata de 106 mp in CF, Apartamentul este compus din: - 2 camere mari, bucatarie mare cu loc de luat masa, baie cu geam si vana, camara, balcon inchis in termopan, boxa personala la subsol de 20 mp, teren in fata blocului in suprafata de 40 mp. Apartamentul ...

936 EUR/m2 | 80 m2

Central, Arad, Arad

Vând apartament CENTRAL, 3 camere, Boul Rosu, la parter
10
1

Vând apartament CENTRAL, 3 camere, Boul Rosu, la parter

Proprietar direct, va propun pentru vânzare un apartament cu 3 camere situat la parterul (inalt) unui bloc reabilitat în Boul Rosu. Recent renovat, cu suprafață utilă de 70 mp, apartamentul dispune de vedere spre curtea interioară, dar si la strada, în zonă linistită, lângă Profi, Colegiul National ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Mureșel, Arad, Arad

Vand apartament 1 cameră, la casă , Arad, CENTRAL !!
9
16

Vand apartament 1 cameră, la casă , Arad, CENTRAL !!

Vand Apartament 1 cameră (la casă), zona centrală, gresie si faianță in baie si bucătărie, parchet în cameră, geamuri termopan, uşa de interior la baie, uşa metalică la intrare. Apartamentul este mobilat si utilat (Utilităti complete, Instalatii electrice si sanitare, centrala proprie pe gaz (termoteca), ...

1773 EUR/m2 | 22 m2

Centru, Arad, Arad

Apartament 2 camere, ARED UTA, Amenajat MODERN SI FRUMOS sunt PROPRIETAR fara Comision
10
4

Vand Apartament 2 camere la Ared UTA, suprafata 59 mp, etaj 5 din 7, la R8 -Amenajat MODERN si Foarte FRUMOS de calitate, cu PIATRA DECORATIVA, Tapet cauciugat, Usi interioare Deosebite cu sticla Cristal, parchet laminat, glet, gresie, faianta, usa metalica, termopane cu rolete, Mobilier de calitate ...

1441 EUR/m2 | 59 m2

UTA, Arad, Arad

Vand ap 2 camere la cheie zona Intim confortabil orientat spre case
10
61

Pentru cei care isi doresc un apartament intr-o locatie linistita dar central,intr-o zona de top, proprietar ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere din caramida ,la Intim dotat, mobilat si aranjat la cheie sub pretul pietei. Contine: un hol la intrare,bucatarie,living,hol mic,baie,dormitor. Este ...

1434 EUR/m2 | 41 m2

Intim, Arad, Arad

Garsoniera CF 1, 37 mp, cu Balcon, Amenajata si Mobilata in Confectii sunt PROPRIETAR, FARA COMISION
8
3

Vand Garsoniera Confort 1, suprafata 37 mp, etaj 4, in Confectii, aproape de Universitate, zona fiind foarte buna pentru inchiriere ! Compartimentare : - 1 camera mare cu geam si use termopan de calitate SALAMANDER - 1 bucatarie separata cu geam termopan - 1 baie mare cu cada - 1 hol - 1 balcon inchis ...

1014 EUR/m2 | 37 m2

Confectii, Arad, Arad

Vand apartament 2 camere
5
3

Vand apartament 2 camere

Vand apsrtament an zona centrala la etajul 1 Apartamentu are 2 camere doua debarale doua balcosne o bucatarie si o baie Ca dotari geamuri termopan ,grasie ,faiznta,parchet,clima si termoteca proprie. NU VREAU SA FIU CONTACTAT DE AGENTI

1323 EUR/m2 | 62 m2

Arad, Arad

vand apartament 2 camere ,inchiriere centru
7
6

vand apartament 2 camere ,inchiriere centru

vând,închiriez apartament 2 camere centru în apropiere de piața mica str. Crișan nr.5 ,ap.6A ,et.1 , renovat și utilat amenajat ca și birou de avocatura, centrala termica pe gaz, parcare în curte, boxa, pod pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon ,pentru închiriere prețul este de 350 euro ...

889 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Apartament  2  camere  ARED  Micalaca
10
6

Apartament 2 camere ARED Micalaca

Oportunitate pentru investitie Apartament 2 camere semidecomandat ARED MICALACA Str. Ciobanului 68 mp ETAJ 6 din 7 Cochet mobila ,totul este la comanda ,de buna calitate , decorativa de calitate superioară la comandă, TV Sony Bravia, electronice de buna calitate ...

1463 EUR/m2 | 67 m2

Micalaca, Arad, Arad

Apartament 2 cam et 2,central,zona linistita
10
1

Apartament 2 cam et 2,central,zona linistita

Apartament de vanzare in Lipova(Arad),strada A Vlaicu ,zona centrala dar nederanjata de forfota, orasului,zona linistita, situat la et 2 intr-un bloc de 4 etaje. Compus din: 1coridor intrare cu gresie si mobilier 1 baie cu gresie si faianta,cada ,boiler electric 50l (functional atat pt baie cat si pt ...

889 EUR/m2 | 54 m2

Central, Lipova, Arad

Apartament cu o Camera
7
2

Apartament cu o Camera

Proprietar Ofer spre vanzare un Apartament la Parter in Alfa(Dragasani) ,An de Constructie 2011 pe Strada Hunedoarei. -Apartamentul nu necesita nici o Renovare -Bucataria e mare -Balcon cu Termopan -Baraca pentru Depozitarea Alimentelor sau poate fi folosita pentru Depozitarea Hainelor. -Centrala ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

Arad, Arad

Apartament 2 camere ARED Micalaca
10
2

Apartament 2 camere ARED Micalaca

ARAD Zona 300 Micalaca, ARED Apartament 2 camere Semidecomandat 68 mp util An construit 2011 Etaj 6 din 7 Apartamentul este mobilat și utilat complet, totul este făcut cu bun gust,de înaltă calitate, făcut la comandă Se vinde exact cum este prezentat în poze Având poziție excelentă ...

1441 EUR/m2 | 68 m2

Micalaca, Arad, Arad

Apartament 2 camere LUX
10
31

Apartament 2 camere LUX

Nou in portofoliul! Preț 98000 Euro Zero comision! 68 mp util + BALCON Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere semidecomandat In zona Micalaca In imediata vecinătatea parc,magazine , mijloc de transport in comun Situat la etaj 6 din 7 etaje Compartimentat astfel Hol ...

1441 EUR/m2 | 68 m2

Micalaca, Arad, Arad

Vând apartament la casa central.
8
12

Vând apartament la casa central.

Vând apartament la casa , în Arad , central , trei încăperi, bucătărie, baie cu dus , renovat , parchet nou , centrala gaz , gresie , termopane , mobila bucatarie.62mp.cu intrare din strada Ioan Alexandru , Nr.25 ..pretabil birou , activități comerciale cât și pt locuit. Nu facem contract cu agen ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Podgoria, Arad, Arad

Apartament 3 camere zona Vlaicu   decomandat, 96 mp, etaj 6 10
10
3

Apartament 3 camere zona Vlaicu decomandat, 96 mp, etaj 6 10

Se vinde un apartament spațios cu posibilitate la cheie , luminos și excelent compartimentat, situat la etaj intermediar (6 10), într-un bloc bine întreținut. Cu o suprafață construită de 96 mp, locuința oferă confort, funcționalitate și acces rapid la toate facilitățile zonei. Compartimentare: 3 camere ...

1256 EUR/m2 | 78 m2

Arad, Arad

Vând apartament 3 camere zona Vlaicu
9
12

Vând apartament 3 camere zona Vlaicu

- apartament 3 camere semidecomandat 59 mp, etaj 2 4, orientare spre răsărit - bloc cu o scara-20 apartamente, zona foarte linistita - încălzire CET, achitat proiect gaz pana la apartament - balcon închis cu 2 dulapuri depozitare, parchet lemn - cămară, spațiu de depozitare, baie cu geam - aflat între ...

1076 EUR/m2 | 59 m2

Aurel%2bVlaicu, Arad, Arad

Vând apartament 1 camera,Podgoria
7
9

Vând apartament 1 camera,Podgoria

Persoana fizica vand apartament 1 camera ,zona Podgoria -Gara,la mansarda,decomandat ,centrala,clima ...total utilat.Pret 40000 euro Sorin.Negociabil.

1143 EUR/m2 | 35 m2

Podgoria, Arad, Arad

Proprietar ap 4 camere decomandat centrala,et 7 8 pe principala la Z27
10
9

Direct proprietar, vand apartament cu 4 camere decomandate la Lebada in cartierul Aurel Vlaicu, pe strada principala, la Z27, langa clinica Regina Maria (fosta Infomedica). Apartamentul este situat la etajul 7 din 8 si are vedere atat in fata blocului, la principala, cat si in spatele blocului (are ...

1427 EUR/m2 | 84 m2

Aurel+Vlaicu, Arad, Arad

Salvează căutarea