Apartamente de vanzare Arges

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Arges Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
3

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament  2 camere, Calea Bucuresti, etaj 1,liber, 2 balcoane.
6
7

Apartament 2 camere, Calea Bucuresti, etaj 1,liber, 2 balcoane.

OFERTA! Vand apartament 2 camere, stradal, Calea Bucuresti, confort 1, etaj 1 4. Suprafata: 56 mp. Apartamentul este nemodernizat, oferind astfel posibilitatea amenajarii dupa preferinta, este compus din sufragerie, dormitor, bucatarie, 2 holuri, grup sanitar, camara si Doua balcoane, unul de 4mp respective ...

1429 EUR/m2 | 56 m2

Calea%2bBucuresti, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere Craiovei Exercitiu zona Kaufland
10
3

Vand apartament 2 camere Craiovei Exercitiu zona Kaufland

Apartament 2 camere cartier Craiovei Exercițiu zona Kaufland. Dotări: centrală termică, parchet, gresie, faianță, termopane, balcon închis, parțial mobilat. Proximitate : zonă verdeață, loc de joaca, stație autobuz, supermarketuri Kaufland, Lidl.

1533 EUR/m2 | 45 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

Apartament Modern
10
12

Apartament Modern

Propietar Vand apartament fond nou 2010 modern 2 camere cu posibilitate de transformare în 3 camere suprafața 59 mp dotat cu lift etaj 5 din 7,două balcoane vedere pe doua părți foarte călduros temperatura pe timp de iarna 21 grade fără căldură pornită costuri zero, acte la zi se poate vinde și locui ...

1317 EUR/m2 | 60 m2

Mioveni, Arges

4 camere Trivale semidecomandat
8
11

4 camere Trivale semidecomandat

Trivale 4 camere et 4 4 , suprafata 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane , centrala termica. Necesita RENOVARE TOTALA.

975 EUR/m2 | 80 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Vand apartament 4 camere conf1 modificabil 1+2
8

Vand apartament 4 camere conf1 modificabil 1+2

Proprietar vand apartament cu 4 camere, confort 1, fond nou. Pentru cei interesati se poate modifica si in: garsoniera + apartament cu 2 camere ambele confort 1 si decomandate. Se afla in cartierul Trivale la strada principala Libertatii, bloc P6 fond nou, dupa supermaket PROFI. Aproape de magazine, ...

1685 EUR/m2 | 100 m2

Trivale, Pitesti, Arges

58mp utili+loc de parcare,decomandat,bloc nou,renovat, mobilat și utilat
10
10

Vând apartament cu 2 camere, situat foarte aproape de centru, la 1km, într-o zonă deosebită, în bloc nou, construit în 2019, în zona Găvana 3 -"Nord",-"Poiana Soarelui ", str.Ovid Densușianu, spațios, 58 mp utili, complet decomandat, renovat, mobilat și utilat 2026, parter înalt din 4 etaje (se urcă ...

2172 EUR/m2 | 58 m2

Cartierul Gavana, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Trivale cu centrala proprie
8
3

Apartament 3 camere Trivale cu centrala proprie

De vanzare apartament 3 camere confort 1, etaj 3 din 4, situat in Cartierul Trivale, Aleea Voinicilor cu suprafata utila 60 mp plus logie de 3 mp. Dotari: centrala proprie, geamuri termopan. Blocul este izolat.

1358 EUR/m2 | 60 m2

Trivale, Pitesti, Arges

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3  camere Eremia Grigorescu, fond 1986,confort 1 decomandat
8
32

Apartament 3 camere Eremia Grigorescu, fond 1986,confort 1 decomandat

DE VÂNZARE Apartament 3 camere | Eremia Grigorescu, Pitești Oportunitate excelentă! Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat într-o zonă liniștită și bine conectată Eremia Grigorescu. Suprafață totală: 65 mp Etaj: 4 An construcție: 1986 1 baie 2 balcoane Apartamentul ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Pitesti, Arges

Apartament Ultracentral dotari Premium land Raiffeisen Bank Pitesti - 314.990 E
9
4

Apartament ultracentral, situat langa Raiffeisen Bank, este de o eleganta si un rafinament aparte care confera proprietarului oportunitatea unui stil de viata sofisticat si o experienta de locuire urbana luxurianta. Imobilul este compus din S+P+6E, an constructie 2021, etaj 6 6, Suprafata utila 115,7 ...

44 EUR/m2 | 7,115 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Pitesti: Apartament lux Ultracentral 92 mp mobilat, utilat, **RAMADA** 209.900 Euro
8
6

Pitesti - Apartament de lux, Ultracentral, langa Ramada, imobil G + 5E, an constructie 2017, etaj 3 5, Suprafata utila 91,96 mp. Imobilul se afla chiar in inima orasului Pitesti, langa Ramada si exceleaza prin dotarile de tip PREMIUM, centrala termica Viesmann, doua unitati aer conditionat Hitachi, glafuri ...

2258 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Vînd Apartament decomandat
6
7

Vînd Apartament decomandat

Vând apartament cu 3 camere decomandat, parter, îmbunătățiri parțiale, 2 băi. Accept schimb cu garsonieră, plus diferența.

1333 EUR/m2 | 60 m2

Curtea de Arges, Arges

Vand sau schimb ap 3 camere
9
3

Vand sau schimb ap 3 camere

Vand sau schimb cu garsoniera fond nou plus diferenta,apartament an constructie 2021 in zona linistita de case(platou Prundu-Craiovei),stai in oras fara sa stai in oras la 2 minute de Arena Pitesti,Lidl,Kaufland,5 min de Auchan sau Arges mall. Apartamentul este la etajul 1 din 2,certificat energetic ...

1630 EUR/m2 | 92 m2

Pitesti, Arges

Vand apartament decomandat 2 camere

Vand apartament decomandat 2 camere

Descriere Vand apartament decomandat 2 camere ,baie ,bucatarie,hol,balcon,50mp ,geamuri termopane,centrala termica Etajul 3 ,zona centrala situat pe strada Rahovei Necesita renovare Pret 60.000 Euro Negociabil

1100 EUR/m2 | 50 m2

Campulung, Arges

Vând apartament 2 camere, Pitesti, zona Spital Pediatrie
10
9

Vând apartament 2 camere, Pitesti, zona Spital Pediatrie

PROPRIETAR, vând apartament 2 camere, etaj 3 din 4, situat in mun. Pitesti, str. Dacia, zona Spital Pediatrie. Apartamentul este mobilat, utilat cu frigider, aragaz, masina de spalat, centrala proprie (2 ani vechime), are 2 balcoane inchise cu termopan, 2 debarale și este izolat. An de constructie 1990. ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Victoria Residence Pitesti
1
2

Apartament 2 camere Victoria Residence Pitesti

Vând apartament în bloc nou cu 2 camere decomandat Victoria Residence zona Prundu, Pitești, etaj 2. Blocul dispune de lift. Suprafața apartament = 56.35 mp Suprafață balcon = 5.21 mp Suprafața utilă totală = 61.56 mp An finalizare construcție 2018 Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Balcon ...

2518 EUR/m2 | 62 m2

Pitesti, Arges

Vânzare apartament
9
5

Vânzare apartament

Vând apartament 3 camere decomandat, zona Nord, etaj 10 10, izolat interior și exterior, utilat,mobilat. Preț 90 000 Euro.

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord, Pitesti, Arges

Vind garsoniera, ultracentral, Eremia Grigorescu
5
7

Vind garsoniera, ultracentral, Eremia Grigorescu

Vind garsoniera ultracentral, in Eremia Grigorescu, zona 0 a orasului. Garsoniera dispune de centrala proprie. Blocul este izolat termic.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Pitesti, Arges

Vand apartament 3 camere decomandat in Mioveni centru
8
2

Vand apartament 3 camere decomandat in Mioveni centru

Apartament 3 camere decomandat , Et 1 in centrul orasului langa Centrul Cultural P2C , izolat interior exterior, 2 balcoane inchise termopan, pret negociabil

1187 EUR/m2 | 75 m2

Central, Mioveni, Arges

Apartament 3 camere, bloc nou, zonă Capitol   (direct de la proprietar)
5
6

Apartament 3 camere, bloc nou, zonă Capitol (direct de la proprietar)

Dacă ești în căutarea unui apartament într-o zonă liniștită, în cartier de case, dar totuși aproape de oraș s-ar putea să-ți placă ce am de oferit. Vând apartament cu 3 camere, situat în zona Capitol (Tancodrom), Pitești o zonă aerisită, cu blocuri puține și vecini liniștiți. Apartamentul este într-un ...

1679 EUR/m2 | 70 m2

Pitesti, Arges

apartament de vanzare
5
2

apartament de vanzare

- etajul 1 4 - termoizolat exterior - geamuri termopan inclusiv balconul inchis - centrala propie Vaillant - zona centrala : piata, scoala generala, supermarket-uri, parcul Expo, etc. - disponibil imediat - exclus agentii imobiliare

1469 EUR/m2 | 52 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

Salvează căutarea