Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Arges Companii Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, bloc 2014- rate fara dobanda direct la proprietar
11
3

De vânzare – apartament 2 camere, Găvana Vrei ca atunci cand deschizi geamul sa vezi padurea drept in fata? Aici te bucuri de natura, aer curat si liniste, fara blocuri care sa iti obstructioneze privelistea. Zona linistita, bloc bine intretinut, comunitate frumoasa. Atuul principal: Lumina si privelistea ...

1696 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament Bloc 2026 Cavalerului Residence loc de parcare inclus
8

0% Comision - Ultimul apartament de acest tip disponibil. In Stefanesti vis a vis de Marcea Spa in complexul Cavalerului Residence la 7 minute de centrul Pitestului va propunem spre achizitie un apartament in suprafata totala de 62 mp situata la et 3 al Blocului 3 cu o vedere superba spre dealurile ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

stefanesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou- etaj 1-loc de parcare – Mioveni-Arges!
11

Nou pe piata si pregatit sa devina „acasa”- In Mioveni, intr-un bloc nou finalizat in 2024, este disponibil spre vanzare un apartament de 2 camere, situat la etajul 1 din 6, intr-un imobil modern, dotat cu lift, supraveghere video, *** Apartamentul este disponibil pentru predare imediata, fiind ideal ...

1793 EUR/m2 | 47 m2

Mioveni, Arges

Promovat
0%Comision-Vanzare apartament 2 camere Banat et. 3
11
4

0%Comision-Vanzare apartament 2 camere Banat et. 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Pitesti, in cartier Banat la 3 minute de centru .Cu o pozitie excelenta, imobilul este gata sa isi primeasca viitorii proprietari, oferind un grad inalt de confort datorita pozitiei excelente aproape de scoli, gradinita, hipermarket ...

1730 EUR/m2 | 37 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OFERTĂ ! Apartament 3 Camere TRIVALE Confort 2 Etaj 2 din 4 Semidecomandat Liber Centrală Complex 2
10
3

Apartament cu 3 camere Trivale, Complex 2, poziție excelentă ! - Îți dorești un apartament într-o zonă verde, liniștită, dar în imediata apropiere a tuturor facilităților urbane? Avem soluția ideală pentru tine! - Tip proprietate : Apartament 3 camere - Locație : Trivale Complex 2, foarte aproape de ...

1522 EUR/m2 | 46 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Tudor Vladimirescu!
12

Apartament 3 camere Tudor Vladimirescu!

Acasă nu înseamnă doar un apartament. Înseamnă locul în care te simți liniștit după o zi agitată, locul în care diminețile încep cu cafeaua preferată și serile se termină cu oameni dragi aproape. În cartierul Tudor Vladimirescu vă prezentăm un apartament care reușește să îmbine perfect confortul, spațiul ...

2033 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

1679 EUR/m2 | 56 m2

stefanesti, Arges

Apartament 2 camere Teilor Pitesti
7
3

Apartament 2 camere Teilor Pitesti

Va prezentam spre vanzare apartament 2 camere Teilor Pitesti , situat la parterul unui bloc de 2 etaje , bine pozitionat , pretabil atat rezidential cat si comercial . Pret 65 000 euro Laur Company Imobiliare LC 2204

1912 EUR/m2 | 34 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere NORD - KAUFLAND Confort 2 Etaj Parter Cu Balcon Mobilat Și Utilat Complet
9
2

Apartament 2 Camere Zona Nord Kaufland Confort 2 Parter Înalt Cu Balcon Mobilat & Utilat Renovare Recentă - Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere situat în zona Nord Kaufland, o locație apreciată pentru accesul rapid la magazine, ...

1683 EUR/m2 | 41 m2

Nord, Pitesti, Arges

Promovat
AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca

AZURA Imobiliare vă oferă în regim de Reprezentare Exclusivă și Comision 0% la cumpărător – un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, în cartierul Popa Șapcă, ideal pentru locuit sau investiție. Un apartament corect compartimentat, luminos și bine poziționat, într-un bloc solid, construit în ...

1376 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Apartament 2 camere decomandat Trivale
7

Apartament 2 camere decomandat Trivale

Next Level Imob vă oferă spre vânzare un apartament decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone verzi din cartierul Trivale. Poziționat ideal, între complexe, acest apartament este perfect pentru o familie tânără sau pentru investiție, având acces facil la toate punctele de interes din ...

1478 EUR/m2 | 46 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Trivale Complex 1, lângă pădure
8
1

Apartament 2 camere Trivale Complex 1, lângă pădure

Next Level Imob vă oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-un bloc tip fluture cu o singură scară, construit din cărămidă, poziționat ideal în Cartierul Trivale, chiar lângă dispensar/pădure – zonă liniștită, verde și bine conectată. Detalii apartament: Etaj 3 din 4 Compartimentare ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Trivale, zona Parc Făget
14
6

Apartament 2 camere Trivale, zona Parc Făget

Într-unul dintre cele mai apreciate cartiere din Pitești, Trivale – Complex 2, chiar lângă Profi și Parcul Făget, se află un apartament care nu este doar o proprietate, ci un acasă gata să-și primească noii proprietari. Un apartament de 2 camere, situat într-un bloc fond nou (1985), poziționat excelent, ...

1534 EUR/m2 | 44 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere – Cartier  Mărășești
12
1

Apartament 2 camere – Cartier Mărășești

Next Level Imob pune în vânzare( sau schimb cu apartament de 3 sau 4 camere+diferemță,) un apartament de 2 camere situat pe strada Mărășești, aflată lângă Pădurea Trivale. Imobil este construit din cărămidă, apartamentul fiind renovat în 2021. Proprietatea dispune de centrală termică proprie cu calorifere ...