Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
2

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...

1471 EUR/m2 | 68 m2

Popa+Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou- etaj 1-loc de parcare – Mioveni-Arges!
11

Nou pe piata si pregatit sa devina „acasa”- In Mioveni, intr-un bloc nou finalizat in 2024, este disponibil spre vanzare un apartament de 2 camere, situat la etajul 1 din 6, intr-un imobil modern, dotat cu lift, supraveghere video, *** Apartamentul este disponibil pentru predare imediata, fiind ideal ...

1793 EUR/m2 | 47 m2

Mioveni, Arges

Promovat
AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca

AZURA Imobiliare vă oferă în regim de Reprezentare Exclusivă și Comision 0% la cumpărător – un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, în cartierul Popa Șapcă, ideal pentru locuit sau investiție. Un apartament corect compartimentat, luminos și bine poziționat, într-un bloc solid, construit în ...

1376 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Ap. 2 camere transformat in 3 | renovat integral 2026| Exercitiu-Banat
17

Parter inalt si izolat integral / incalzire in pardoseala + SPC / tripan / AC / centrala noua / baie moderna cu bideu si dus / usi noi / spatiu de zi generos, tip open space, rezultat din fosta bucatarie si hol – apartament de 2 camere transformat in 3, renovat complet in 2026, situat in cartier Exercitiu, ...

2105 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere – modern, complet mobilat, zona Exercitiu
14
2

Apartament 3 camere – rafinament, confort premium și locație excelentă | Gata de mutare AZURA Imobiliare vă prezinta un apartament deosebit cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil din zona Exercițiu, strada Banat, la doar 5 minute de mers pe jos de centrul orașului ...

1918 EUR/m2 | 62 m2

exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2
20
1

Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2

Apartament deosebit cu 4 camere, confort 1 decomandat, disponibil spre vânzare în zona ultracentrală din Pitești, pe Strada Maior Șonțu, la etajul 2 al imobilului situat deasupra Libra Bank Cu o compartimentare practică și o suprafață generoasă, această proprietate oferă spațiul ideal pentru o familie ...

1643 EUR/m2 | 76 m2

ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca