Promovat
Garsonieră Găvana 2, parter, confort 1
6
2

Garsonieră Găvana 2, parter, confort 1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră, confort 1 semidecomndat, situată în cartierul Găvana 2, amplasată la parter. Locuința este spațioasă, dispune de balcon și beneficiază de finisaje medii, necesitând renovare. Zona este una liniștită, cu magazine, școli în imediata ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Ap. 2 camere decomandat, etaj 1, ultracentral IC Bratianu Magnolia
16

Ideal pentru cei care isi doresc sa isi personalizeze complet locuinta dupa propriile gusturi si nevoi, intr-una dintre cele mai apreciate zone din Pitesti. Va propun spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat ultracentral, pe Bulevardul IC Bratianu, zona Magnolia, Pasajul Sfanta Vineri ...

1890 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
4

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere - Modern | Renovat 2025 | - Calea Bucuresti
15
5

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă semicentrală, pe Calea București, cu acces rapid către mijloace de transport, magazine, școli și alte puncte de interes. Compartimentarea este practică, potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul a fost renovat în 2025 ...

1931 EUR/m2 | 48 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Etaj 3 Mobilat Și Utilat NOU
13
3

Apartament 2 camere Ultracentral Zona Zero Teatrul Davila Confort 1 Decomandat Etaj 3 - Acest apartament modern și complet renovat în 2024 oferă dotări premium și un confort excelent : - Centrală termică eficiență energetică și confort optim - Tâmplărie PVC Gri Antracit termopan integral, ...

2089 EUR/m2 | 45 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
9
5

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca

AZURA Imobiliare vă oferă în regim de Reprezentare Exclusivă și Comision 0% la cumpărător – un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, în cartierul Popa Șapcă, ideal pentru locuit sau investiție. Un apartament corect compartimentat, luminos și bine poziționat, într-un bloc solid, construit în ...

1376 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere – modern, complet mobilat, zona Exercitiu
14
2

Apartament 3 camere – rafinament, confort premium și locație excelentă | Gata de mutare AZURA Imobiliare vă prezinta un apartament deosebit cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil din zona Exercițiu, strada Banat, la doar 5 minute de mers pe jos de centrul orașului ...

1918 EUR/m2 | 62 m2

exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2
20
1

Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2

Apartament deosebit cu 4 camere, confort 1 decomandat, disponibil spre vânzare în zona ultracentrală din Pitești, pe Strada Maior Șonțu, la etajul 2 al imobilului situat deasupra Libra Bank Cu o compartimentare practică și o suprafață generoasă, această proprietate oferă spațiul ideal pentru o familie ...

1643 EUR/m2 | 76 m2

ultracentral, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere - decomandat - 2 balcoane, vedere pe 2 părți – Dedeman
20

Îți propun un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă foarte bine poziționată, ideal pentru o familie care își dorește confort și acces rapid către tot ce contează. Locuința este spațioasă și luminoasă, cu vedere pe două părți, ceea ce înseamnă lumină naturală pe tot parcursul ...

1503 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Teilor Pitesti
7
3

Apartament 2 camere Teilor Pitesti

Va prezentam spre vanzare apartament 2 camere Teilor Pitesti , situat la parterul unui bloc de 2 etaje , bine pozitionat , pretabil atat rezidential cat si comercial . Pret 65 000 euro Laur Company Imobiliare LC 2204

1912 EUR/m2 | 34 m2

Pitesti, Arges

Apartament 4 camere Nord Pitesti
11

Apartament 4 camere Nord Pitesti

Va prezentam spre vanzare apartament 4 camere cartier Nord Pitesti , confort 1 , decomandat , avand suprafata generoasa de 89 mp , 2 balcoane , 2 bai ambele cu geam , lift nou , etaj 9 10 . Pret 106 000 euro Laur Company Imobiliare LC 2201

1191 EUR/m2 | 89 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Trivale complex Montanstar, sup utilă = 63 mp
8
3

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere situat în complexul MontanStar - Trivale, zonă liniștită, lângă magazine, stație de autobuz și foarte aproape de centrul orașului. Apartamentul este luminos și foarte bine compartimentat. - Suprafață utilă: 63 mp - ...

1427 EUR/m2 | 63 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea