Promovat
Apartament  2 camere, Calea Bucuresti, etaj 1,liber, 2 balcoane.
6
8

Apartament 2 camere, Calea Bucuresti, etaj 1,liber, 2 balcoane.

OFERTA! Vand apartament 2 camere, stradal, Calea Bucuresti, confort 1, etaj 1 4. Suprafata: 56 mp. Apartamentul este nemodernizat, oferind astfel posibilitatea amenajarii dupa preferinta, este compus din sufragerie, dormitor, bucatarie, 2 holuri, grup sanitar, camara si Doua balcoane, unul de 4mp respective ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

Calea%252bBucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
Penthouse unicat in Pitesti-Craiovei cu Parcare Subterană
19
1

Penthouse unicat in Pitesti-Craiovei cu Parcare Subterană

Penthouse 4 camere Exclusivist unic in Pitesti, situat in Craiovei in Blocul Elite - ultra utilat și mobilat Acest apartament reprezintă o ocazie rară, făcând parte dintr-un bloc de tip Boutique, cu puține apartamente, ce oferă intimitate și confort. Nu este doar un simplu loc de locuit, ci o experiență ...

2731 EUR/m2 | 108 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 2 balcoane, Exercițiu – Pitești
11
1

Descriere: Next Level Imob oferă spre vânzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat într-un bloc izolat termic din cartierul Exercițiu, Pitești. Dotări principale: Ușă metalică nouă Geamuri termopan Baie + WC de serviciu Două debarale 2 balcoane Avantaje: Zonă foarte bună și căutată, aproape ...

1333 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Găvana – platou, aproape de pădure
12
1

De vânzare – Apartament 3 camere, etaj 1, Găvana – platou, aproape de pădure ✨ Descriere: AZURA Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament luminos și bine compartimentat, situat într-o zona linistita din Pitești – Găvana, pe platou, într-un bloc modern construit în 2009, cu 6 etaje și lift. ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Kriss Imobiliare Apartament 2 Camere Confort 1 TRIVALE Bloc Nou 2025 Comision 0%
6

EXCLUSIVITATE Apartamente de 2 Camere în Trivale Complex 2 Zona Profi Agenția Imobiliară * KRISS * vă propune spre vânzare, fără comision pentru cumpărător, apartamente moderne într-un imobil nou, cu termen de finalizare 2026 ! - Caracteristici principale : - Apartamente ...

2271 EUR/m2 | 59 m2

Trivale, Pitesti, Arges

NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 1 Renovat Total 2025 Liber
22
2

Apartament Nou pe Piață 2 Camere, Semicentral, Expo Parc, Etaj 1 din 4, Foarte Aproape De Centru Descoperă un apartament modern, complet renovat, situat într-una dintre cele mai căutate zone semicentrale ale Piteștiului Expo Parc. Poziționarea excelentă îți oferă acces rapid către puncte de interes, ...

1888 EUR/m2 | 49 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

APARTAMENT 2 Camere EXERCIȚIU Confort 1 Decomandat Renovat Nou 2022 Nelocuit
10
3

APARTAMENT 2 Camere Confort 1 Decomandat EXERCIȚIU, Renovat Total Nou 2022, Apartament de mijloc, termopan integral, gresie și faianță model nou, centrală termică cu instalație pe cupru, Vedere pe două părți, SPAȚIOS, parchet de calitate, ușă metalică, uși de interior, instalații electrice și sanitare ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

APARTAMENT 2 Camere EXPO PARC Confort 1 Etaj 2 4 De Lux Renovat 2023
9
4

APARTAMENT 2 Camere Confort 1 EXPO PARC Etaj 2 4 Semicentral, foarte aproape de centru, TOTAL RENOVAT NOU, dotat cu centrală termică cu instalație pe cupru, termopan integral inclusiv parchet, gresie și faianță model nou, parchet laminat de calitate cu șapă turnată, ușă metalică nouă, uși de interior ...

2167 EUR/m2 | 48 m2

Ceair, Pitesti, Arges

APARTAMENT 2 Camere EXERCIȚIU-BANAT Confort 1 Decomandat De LUX Mobilat Și Utilat Boxă
10
13

UN APARTAMENT DEOSEBIT CU 2 Camere Confort 1 Decomandat BANAT - EXERCIȚIU, De LUX, RENOVAT TOTAL, În Apartament sau băgat peste 22.000 euro (numai de calitate), izolat termic exterior, centrală termică cu instalație pe cupru, uși de interior termopan culoarea maro, ușă metalică de calitate, gresie și ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere CALEA BUCUREȘTI Centru De Afaceri Confort 1 Mobilat Și Utilat Complet
13
3

Apartament 2 camere Confort 1 Calea București, Pitești ( Aproape De Centru De Afaceri ) - Locație premium, la doar câțiva pași de centrul orașului și de Centrul de Afaceri ! - Descoperă un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Pitești ...

1874 EUR/m2 | 48 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Etaj 3 Mobilat Și Utilat NOU
13
3

Apartament 2 camere Ultracentral Zona Zero Teatrul Davila Confort 1 Decomandat Etaj 3 - Acest apartament modern și complet renovat în 2024 oferă dotări premium și un confort excelent : - Centrală termică eficiență energetică și confort optim - Tâmplărie PVC Gri Antracit termopan integral, ...

2089 EUR/m2 | 45 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
9
5

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord
15
1

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord

Vindem apartament cu 2 camere decomandate situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje din zona LIDL Nord. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , este orientat N-E.

1500 EUR/m2 | 50 m2

nord, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca

AZURA Imobiliare vă oferă în regim de Reprezentare Exclusivă și Comision 0% la cumpărător – un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, în cartierul Popa Șapcă, ideal pentru locuit sau investiție. Un apartament corect compartimentat, luminos și bine poziționat, într-un bloc solid, construit în ...

1376 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere – modern, complet mobilat, zona Exercitiu
14
2

Apartament 3 camere – rafinament, confort premium și locație excelentă | Gata de mutare AZURA Imobiliare vă prezinta un apartament deosebit cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil din zona Exercițiu, strada Banat, la doar 5 minute de mers pe jos de centrul orașului ...

1918 EUR/m2 | 62 m2

exercitiu, Pitesti, Arges

Salvează căutarea