Promovat
AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca

AZURA Imobiliare vă oferă în regim de Reprezentare Exclusivă și Comision 0% la cumpărător – un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, în cartierul Popa Șapcă, ideal pentru locuit sau investiție. Un apartament corect compartimentat, luminos și bine poziționat, într-un bloc solid, construit în ...

1376 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Trivale Complex 1, lângă pădure
8
1

Apartament 2 camere Trivale Complex 1, lângă pădure

Next Level Imob vă oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-un bloc tip fluture cu o singură scară, construit din cărămidă, poziționat ideal în Cartierul Trivale, chiar lângă dispensar/pădure – zonă liniștită, verde și bine conectată. Detalii apartament: Etaj 3 din 4 Compartimentare ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Pitesti, Arges

Promovat
NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL 100 Mp Etaj 1 Renovat 2025 Mobilat Și Utilat Complet
20

Apartament Exclusivist cu 4 Camere Ultracentral, Pitești Zona 0 | 100 mp utili | Etaj 1 ideal | Renovare completă SEPTEMBRIE 2025 NOU PE PIAȚĂ O locuință rară, în ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR Confort 1 Decomandat Etaj 2 Renovat Boxă 8 Mp. Mobilat Și Utilat 59 Mp.
9
4

Apartament 2 camere Zona Teilor | Renovare Recentă, Mobilat Complet, Spațios, Aproape De Centru - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, situat în zona Teilor, la doar câteva minute de centrul orașului. - - Proprietatea se remarcă printr-o renovare recentă, un design modern și o compartimentare ...

1780 EUR/m2 | 59 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Nou Pe Piață ! Apartament 3 Camere NORD Confort 1 Decomandat Renovat Mobilat Și Utilat Complet Liber
18
7

Apartament de 3 camere NORD, Confort 1 Decomandat Sporit, Recent Renovat, Mobilat Și utilat Complet !!! Accesibilitate Excelentă, Preț Negociabil La Fața Locului !!! - Nou pe piață !!! Descoperiți un apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat într-un imobil modern cu lift, poziționat ...

1538 EUR/m2 | 65 m2

Nord, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 3 Renovat 2 Balcoane Două Băi
11
3

Apartament 3 Camere Confort 1 SEMICENTRAL Zona RAMADA Etaj 3, Renovat, două Balcoane, Două grupuri sanitare, izolat termic interior, dotat cu centrală termică nouă, termopan integral inclusiv balcoane, parchet lemn masiv bătut, rașchetat, lăcuit, ușă metalică, uși de interior noi, gresie și faianță model ...

1470 EUR/m2 | 68 m2

Ceair, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat 4 4
10
1

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat 4 4

Vand apartament 2 camere confort 1, semidecomandat, Pitesti, cartier Prundu, mobilat, termopane, aer conditionat, balcon inchis cu termopan.

1259 EUR/m2 | 54 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Vând Apartament 3 camere
2
3

Vând Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere Nord vizavi de facultatea Brâncoveanu, Etj 1 cu loc parcare. Exclus agenții!!! Mai multe detalii la .

1429 EUR/m2 | 70 m2

Pitesti, Arges

4 camere Trivale semidecomandat
8
11

4 camere Trivale semidecomandat

Trivale 4 camere et 4 4 , suprafata 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane , centrala termica. Necesita RENOVARE TOTALA.

975 EUR/m2 | 80 m2

Trivale, Pitesti, Arges

58mp utili+loc de parcare,decomandat,bloc nou,renovat, mobilat și utilat
10
10

Vând apartament cu 2 camere, situat foarte aproape de centru, la 1km, într-o zonă deosebită, în bloc nou, construit în 2019, în zona Găvana 3 -"Nord",-"Poiana Soarelui ", str.Ovid Densușianu, spațios, 58 mp utili, complet decomandat, renovat, mobilat și utilat 2026, parter înalt din 4 etaje (se urcă ...

2172 EUR/m2 | 58 m2

Cartierul Gavana, Pitesti, Arges

Vând apartament cu doua camere Trivale decomandat
10
3

Vând apartament cu doua camere Trivale decomandat

Apartament doua camere parter decomandat Trivale renovat recent - anvelopat termic - gresie și faianță - parchet laminat pus pe șape noi -glet , lavabila - toate ușile schimbate - instalații sanitare noi - prize și întrerupătoare noi - mobilat utilat ca în poze - persoană fizică nu colaborez cu ...