Promovat
PACHET: 2 apartamente cu 3 camere în Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14 și Tineretului 10)
10
2

1. Primul apartament cu 3 camere este semidecomandat, are 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Promovat
Apartament 2 camere, complet mobilat, Cornisa Bistritei, Bacau
10

Proprietar, vând apartament 2 camere semidecomandat, complet mobilat și parțial utilat situat pe strada Cornisa Bistritei, in zona scolii 10: etaj 4 cu șarpantă - pod înalt perfect pentru depozitare centrala termica parchet laminat izolat termic pe exterior cu polistiren 10 cm și interior cu 5 cm uși ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

proprietar vând garsoniera
5
2

proprietar vând garsoniera

Proprietar vând garsoniera complet mobilata și utilata, cu centrala proprie, la et 6 din 10 in bloc de apartamente ,zona Narcisa, se vinde cu o boxa proprie la subsolul blocului..preț 32500 ușor negociabil..mai multe detalii la tel.

1354 EUR/m2 | 24 m2

Narcisa, Bacau, Bacau

MOINESTI - Apartamenti de vanzare în Locaţie Lucacești
1
1

MOINESTI - Apartamenti de vanzare în Locaţie Lucacești

APARTAMENT DE VÂNZARE în Lucacești cu intrare privată. Parter - 75 mp + pivniță, compus din 2 dormitoare + hol + bucătărie + baie mare și debara. Complet renovat - ferestre Termopan și ușă de intrare dublă. Preț 60.000 Euro. Pentru informații, sunați la

800 EUR/m2 | 75 m2

Moinesti, Bacau

Închiriez 2 camere Decomandate
5

Închiriez 2 camere Decomandate

Ofer spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului, strada Milcov, la 2min distanta Kaufland. Locația oferă acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului, fiind ideală pentru cei care își doresc confort și accesibilitate. Apartamentul ...

6 EUR/m2 | 51 m2

Milcov, Bacau, Bacau

Apartament 2 camere decomandat
7
1

Apartament 2 camere decomandat

Apartamentul de 2 camere se află la etajul 2 al unui bloc construit între 1977 și 1990. Are o suprafață de 65 mp și este decomandat, oferind un spațiu optim de locuit. Pardoselile sunt din lemn în dormitor și laminate în celelalte camere. În baie, ai un duș și finisaje cu gresie. De asemenea, apartamentul ...

1385 EUR/m2 | 65 m2

Bacau, Bacau

Apartament 3 camere cu cea mai frumoasa vedere din Onesti
8

Apartament 3 camere cu cea mai frumoasa vedere din Onesti

Vand apartament cu 3 camere in centru, cu vedere la raul Casin. Are centrala, faianta si gresie schimbate de curand, instalatia electrica si sanitara schimbate. Se poate vinde mobilat. Bucataria este facuta pe comanda.

859 EUR/m2 | 64 m2

Onesti, Bacau

Apartament 3 camere - Onesti
10

Apartament 3 camere - Onesti

Proprietar, vând apartament 3 camere, decomandat, situat pe strada Libertății, la etajul 7. Spațiu locuibil: 68 m Spațiu util: 75 m Apartamentul este racordat la sistemul de alimentare cu gaz, are un balcon mare, de 7 m , închis cu geam termopan, baie cu geam termopan, centrală proprie pe gaz, detector ...

733 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

Apartament 2 camere cartierul Lucacesti, oraș Moinesti, județul Bacău.
9
9

Apartament 2 camere, decomandat, parter, P+2, bloc cărămidă situat în cartierul Lucăcești, oraș Moinești, județul Bacău. str. Capitan Zaganescu, bl.10, parter. An construcție: 1950; Tip imobil: bloc cu apartamente; Suprafață utilă: 66 mp; Interior: 2 camere, hol mare, bucătărie, cămară, baie+balcon; Alte ...

565 EUR/m2 | 62 m2

Moinesti, Bacau

Apartament 3 camere parter, complet renovat
10
1

Apartament 3 camere parter, complet renovat

Apartament la strada principala (Costache Negri, zona Penny) 3 camere, 2 bai, parter, complet renovat in 2021: - incalzire in pardoseala + centrala noua; - Aer conditionat - instalatie sanitara (apa, canalizare) noi; - canalizare cu circuit separat si supape de sens, subsol curat; -instalatie electrica ...

1243 EUR/m2 | 70 m2

Targu Ocna, Bacau

Cornișa, 2 camere decomandate,et. 9, proprietar
7
2

Cornișa, 2 camere decomandate,et. 9, proprietar

Apartamentul are 2 camere decomandate, baie generoasă, bucătărie și debarale bine compartimentate, este situat la etajul 9 intr-un imobil de 10 nivele, are o suprafata utila de 50 mp și beneficiaza de centrala termica proprie, ferestre cu geam termopan, parchet... Se află în apropiere de Universitate ...

990 EUR/m2 | 50 m2

Cornisa, Bacau, Bacau

Apartament de vânzare 2 camere 36000 euro negociabil
5
2

Apartament de vânzare 2 camere 36000 euro negociabil

Ma vinde ,sunt o casa(apartament) primitoare si generoasa am in dotare 2 camere un hol mare cât o camera baie ,bucătărie si balcon ,dispune si de un parculet in fata blocului.În plus mai am Centrală termica, este renovat si se vinde parțial mobilat.Ma aflu pe Strada Bucegi la Demisol si sunt gata sa ...

706 EUR/m2 | 51 m2

Buhusi, Bacau

Vând garsonieră
10
2

Vând garsonieră

Vand garsonieră în B-dul Republicii nr 58 (K), etaj 2 cu vederea în incinta. Recent renovata, geamuri si usi termopan balconul izolat si inchis cu Salamander tripan , instalatie electrica și sanitara noua tavane rigips , gresie faianță, centrala in condensare instalația pe cupru corpuri iluminat pe led ...

1025 EUR/m2 | 40 m2

Onesti, Bacau

Proprietar - vând apartament
8

Proprietar - vând apartament

Proprietar, Vând apartament 3 camere , în cartier Fiald Colina Măgurii Bacău, tip duplex (scara interioară ), etaj 2 2; parter: bucătărie și living OPEN space, baie și balcon, etaj : două dormitoare, centrală gaz, baie cu cadă, balcon mare închis. Se vinde mobilat așa cum se vede în fotografii. Cu loc ...

1116 EUR/m2 | 73 m2

Bacau, Bacau

ofer spre vanzare apartament 2 camere
4
3

ofer spre vanzare apartament 2 camere

apartament 2 camere zona Narcisa str. spre pasapoarte in spate la fostul restaurant rodica. Apartamentul este la etajul 4 cu sarpanta , blocul anvelopat recent tel.

800 EUR/m2 | 50 m2

Narcisa, Bacau, Bacau

Vand Garsoniera 26 m, centrala
3
1

Vand Garsoniera 26 m, centrala

Proprietar Se vinde garsoniera 26 m strada Vasile Alecsandri bloc G2, parter. Utilata cu centrala, rulouri la geam, parchet. Necesita renovari (zugravit) Se vinde cu mobila din imagine. Are si frigider mic si aragaz. Vizionari se pot face doar Sambata. Detalii la nr de telefon Pret 30.000 euro ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Moinesti, Bacau

Vand Apartament
5
7

Vand Apartament

Proprietar vand , apartament două camere decomandat, 50mp, complet mobilat și utilat + centrala proprie . Geamuri termopan inclusiv la balcon. Etaj 10, lift, hidroizolatie noua deasupra. Zona de sus, langa piata. Str. SATURN Va rog sa sunati doar daca sunteti interesati. NU DERANJATI AIUREA. Ultimul ...

700 EUR/m2 | 50 m2

Onesti, Bacau

Vând apartament 3 camere decomandat 1

Vând apartament 3 camere decomandat

Se vinde apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane la sufragerie și dormitor 2 spații de depozitare..Acesta dispune de geamuri termopan centrala termica,ușă metalică .Este izolat exterior cu polistiren de 10 cm iar blocul este acoperit cu tabla lindab. Este orientat spre răsărit ceea ce îl ...

867 EUR/m2 | 75 m2

Moinesti, Bacau

2 camere decomandat CENTRAL   etaj 3, balcon mare + boxă
9

2 camere decomandat CENTRAL etaj 3, balcon mare + boxă

Descriere: Vând apartament 2 camere decomandat, situat în zonă centrală, cu acces atât din strada Energiei (langa RMB), cât și din zona Bisericii Sfinții Împărați. etaj 3 din 4 (pe mijloc călduros) 49,77 mp utili 67,83 mp construiți balcon mare 5,85 mp boxă interioară (ideal dressing) ...

1177 EUR/m2 | 50 m2

Energiei, Bacau, Bacau

Proprietar Etaj 3 Apartament 2 camere,centrala proprie, mobilat utilat
6

PROPRIETAR, propun spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat pe Strada Metalurgiei la etajul 3 din 4 al unui bloc prevazut cu interfon in care locuiesc oameni linistiti si de buna calitate. Dotari: - mobilat utilat - centrala termica proprie(cu toate reviziile la zi) - aparat aer ...

1293 EUR/m2 | 44 m2

Bacau, Bacau

Apartament 2 camere semidecomandat
10
2

Apartament 2 camere semidecomandat

Proprietar,vând apartament 2 camere semidecomandat, etaj 3,in zona URA,complet mobilat și utilat,izolat exterior, bucătărie spațioasă,balcon închis cu termopan,ușa metalică,aer condiționat ,1 debara pentru depozitare . Suprafața utilă este de 48 metri pătrați . Prețul este de 58 000 euro, negociabil. ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Bacau, Bacau

Vând garsoniera confort 2
1
2

Vând garsoniera confort 2

Vând garsonieră confort 2, zona autogara Vizavi de,pret 22000 euro

1000 EUR/m2 | 22 m2

Bacau, Bacau

Salvează căutarea