Promovat
PACHET: 2 apartamente cu 3 camere în Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14 și Tineretului 10)
10
2

1. Primul apartament cu 3 camere este semidecomandat, are 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartment decomandat 2 camere
1
2

Vand apartment decomandat 2 camere

Vand apartment decomandat 2 camere in Onesti, partial mobilat

898 EUR/m2 | 50 m2

Onesti, Bacau

apartament 2 camere,  decomandat,  etajul 1, zona Mal
7
1

apartament 2 camere, decomandat, etajul 1, zona Mal

Apartament 2 camere, eta1, decomandat, vederea in incinta blocului. Apartamentul este renovat complet, totul nou. Baie mobilata. Centrala Imergas noua, cu 2 ani garanție Uși. Parchet. Instalație electrica. Gresie. Faianta. Instalație sanitara. Termopane. Totul nou. Izolat exterior. Scara liniștita, ...

1255 EUR/m2 | 55 m2

Onesti, Bacau

Apartament 2 camere de vanzare, zonă de sus   Onești
10

Apartament 2 camere de vanzare, zonă de sus Onești

Vând apartament cu 2 camere situat în Onești, zona de sus, ideal pentru locuit. Proprietatea are o suprafață de 51 mp și este semidecomandată, compartimentată eficient pentru confort și funcționalitate. Apartamentul a fost igienizat recent și se vinde complet mobilat, exact ca în pozele din anunț. Dispune ...

990 EUR/m2 | 51 m2

Onesti, Bacau

Apartament 4 camere, Decomandat, Pregătit de mutat, Zona de Jos Onești
18
3

REDUCERE DE PRET! Locul ideal pentru joacă, liniște și amintiri apartament 4 camere, Zona de Jos Onești Apartament de vânzare, Zona de Jos, în apropiere de Detașamentul de Pompieri Oneşti și de Școala Generală George Călinescu , Grădinița (in imediata apropiere a blocului) și liceele Dimitrie Cantemir ...

974 EUR/m2 | 78 m2

Onesti, Bacau

Vând apartament 3 camere + cu balcon LOGIE & 2 boxe subsol    Quartal Onești
5
2

Vând apartament 3 camere + cu balcon LOGIE & 2 boxe subsol Quartal Onești

Vând apartament 3 camere + cu balcon LOGIE & 2 boxe subsol Bloc Quartal Onești CALITATE SUPERIOARĂ construcție durabila ,pereți groși din caramida (40-50 cm), izolație termică EXCEPTIONALĂ (clasa A pierderi minime, centrala termică NOUĂ pe gaz abia testată!) și izolație fonică de top (vecinii inaudibili, ...

176 EUR/m2 | 82 m2

Onesti, Bacau

Apartment de vanzare
6
2

Apartment de vanzare

Vand apartament cu 3 camere,bdul Republicii 1,Onesti,judetul Bacau. Decomandat,renovat,usa metalica,usi interioare din aluminiu,finestre din termopan,balcon inchis cu termopan parchet ,instalatie electrica noua ,baie utilata cu bidet si cabina dus,izolazie termica la exterior. Total mp 62,80

873 EUR/m2 | 63 m2

Onesti, Bacau

Apartment de vanzare
7

Apartment de vanzare

833 EUR/m2 | 63 m2

Onesti, Bacau

Apartament 3 camere Blv Belvedere
10
2

Apartament 3 camere Blv Belvedere

Apartament e camere decomandate et 2 amplasat pe mijloc cu vedere si in fata ,bucatarie sufragerie si pe spate 2 dormitoare .Apartamentul este renovat total cu materiale premium ,instalatie sanitara ,termica si electrica noua ,izolat exterior cu polistiren Eps 100 de 10 cm geamurii tripan Adf ,pe dormitoare ...

1263 EUR/m2 | 78 m2

Onesti, Bacau

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Apartament decomandat 3 camere, 65mp (62mp util), etaj 10, Zona Ultracentrală Onești
10
4

De vânzare apartament decomandat 3 camere, 65mp (62mp util), etaj 10, Zona Ultracentrală Onești (str Tineretului 10, lângă Liceul Grigore Moisil, cu vedere spre Primăria Onești și dealul Perchiu). Zugrăvit la alb. Acoperișul reabilitat în urmă cu 2-3 ani. Blocul a fost construit în 1974. Apartamentul ...

968 EUR/m2 | 62 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Apartament semidecomandat 3 camere, 62mp (58mp util), etaj 1, Zona Ultracentrală Onești
9
2

De vânzare apartament semidecomandat 3 camere, 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office (1-2 cabinete ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Bulevardul Republicii 27 Onesti
3
22

Bulevardul Republicii 27 Onesti

Alege Agenția Imobiliară PREMIUM IMOBILIARE ONESTI BULEVARDUL REPUBLICII, NR. 27 [ I M O B I L I A R E O N E S T I . R O ] Descoperă Oportunitatea Ideală cu Premium Imobiliare Onești! Ai un apartament, o casă sau un teren de vânzare? Sau poate ești în căutarea locuinței perfecte? Vino la noi! Avem ...

420 EUR/m2 | 50 m2

Central, Onesti, Bacau

apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, 1 debara
5

apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, 1 debara

Zona de jos totul la câțiva pași Etaj 4 Compartimentare decomandata Ce oferă: * centrală termică * 2 bai * 2 balcoane * tâmplărie PVC cu geam termopan * debara * geam la baie 69.000 negociabil

767 EUR/m2 | 90 m2

Onesti, Bacau

Apartament de vanzare 2

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 4 camere,zona de sus.Este situat la etajul 1,dispune de centrala termica noua,ușa metalica,doua balcoane ,doua bai,termopane la o camera.

1000 EUR/m2 | 65 m2

Onesti, Bacau

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti
6

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti

Apartament 3 camere decomandat, centrala termica, usa metalica, parchet, gresie, faianta, balcon, doua debarale, suprafata utila 69 m , etaj 5 10, mobilat complet și parțial utilat, frigider, televizor, gata de utilizare, pret 75.000 Euro, negociabil.

1087 EUR/m2 | 69 m2

Onesti, Bacau

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2 21

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2

apartament 4 camere ;2 bai ;cenrala proprie ;geamuri termopan ;proaspat zugravit;liber

581 EUR/m2 | 86 m2

Onesti, Bacau

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere 4

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere

-apartament 4 camere cu centrala ,balcon,geamuri termopan etajul 4 (75mp)-B-ul oituz -50000Euro -apartament 2 camere cu centrala ,gemuri termopan +boxa parter inaltat (64MP) -45000 euro aprtamentele sant decomandate tel contact

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare apartament 2 camere , confort 1 , decomandat, etaj 3 10 in zona centrala , aproape de Magazinul Universal.( strda Tineretului 12).Centrala pe gaz, termopane , balcon inchis cu termopan ,2 holuri, izolat termic , boxa la subsolul blocului , scara curata , linistita .

1000 EUR/m2 | 53 m2

Onesti, Bacau

Vând garsonieră
3
1

Vând garsonieră

Vând garsonieră cf2.acte la zi fără datorii,îmbunătățiri:ușă metalică,geamuri termopan,lângă Kaufland.

1000 EUR/m2 | 20 m2

Onesti, Bacau

Salvează căutarea