Promovat
PACHET: 2 apartamente cu 3 camere în Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14 și Tineretului 10)
10
2

1. Primul apartament cu 3 camere este semidecomandat, are 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Blv Belvedere
5
1

Apartament 3 camere Blv Belvedere

Apartament e camere decomandate et 2 amplasat pe mijloc cu vedere si in fata ,bucatarie sufragerie si pe spate 2 dormitoare .Apartamentul este renovat total cu materiale premium ,instalatie sanitara ,termica si electrica noua ,izolat exterior cu polistiren Eps 100 de 10 cm geamurii tripan Adf ,pe dormitoare ...

1263 EUR/m2 | 78 m2

Onesti, Bacau

apartament 2 camere
5

apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat Centrala proprie( instalație cupru,) Etaj 3 din 3 acoperișul refăcut recent Pentru mai multe detalii contactați mă Se vinde mobilat și utilat Accept și schimb cu apartament 3 sau 4 camere. + diferența din partea mea

955 EUR/m2 | 44 m2

Onesti, Bacau

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare apartament 2 camere , confort 1 , decomandat, etaj 3 10 in zona centrala , aproape de Magazinul Universal.( strda Tineretului 12).Centrala pe gaz, termopane , balcon inchis cu termopan ,2 holuri, izolat termic , boxa la subsolul blocului , scara curata , linistita .

1000 EUR/m2 | 53 m2

Onesti, Bacau

2 și 3 camere 10 10 semi-decomandate Onești județul Bacău
4
6

2 și 3 camere 10 10 semi-decomandate Onești județul Bacău

2 și 3 camere 10 10, semi-decomandate Onești județul Bacău. Blocuri construite în 1976 și respectiv în 1974, foarte rezistente și foarte curate. Străzile: Saturn 4 și respectiv Mercur 2, intrări securizate, băi cu geam, ferestre mari. Vecini foarte civilizați. Uși metalice, tâmplărie PVC cu geamuri ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Onesti, Bacau

Apartament de vanzare 2

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 4 camere,zona de sus.Este situat la etajul 1,dispune de centrala termica noua,ușa metalica,doua balcoane ,doua bai,termopane la o camera.

1000 EUR/m2 | 65 m2

Onesti, Bacau

Vând garsonieră
3
1

Vând garsonieră

Vând garsonieră cf2.acte la zi fără datorii,îmbunătățiri:ușă metalică,geamuri termopan,lângă Kaufland.

1000 EUR/m2 | 20 m2

Onesti, Bacau

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere 4

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere

-apartament 4 camere cu centrala ,balcon,geamuri termopan etajul 4 (75mp)-B-ul oituz -50000Euro -apartament 2 camere cu centrala ,gemuri termopan +boxa parter inaltat (64MP) -45000 euro aprtamentele sant decomandate tel contact

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2 20

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2

apartament 4 camere ;2 bai ;cenrala proprie ;geamuri termopan ;proaspat zugravit;liber

581 EUR/m2 | 86 m2

Onesti, Bacau

De vanzare apartament 2 camere
6

De vanzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere zona de sus semidecomandat gaze , centrala termopane parchet acte la zi sau schimb cu apartament zona sintezei, stirenului+ diferenta

780 EUR/m2 | 50 m2

Onesti, Bacau

Apartament cu 3 camere, Onești, Zona de sus
10

Apartament cu 3 camere, Onești, Zona de sus

Se vinde apartament cu 3 camere în Zona de sus, Sintezei. Caracteristici: Decomandat 68 mp Bucătărie separată 1 living 2 dormitoare 2 bai 2 debarale Parter 4 (parter înalt) Luminos Doar 2 apartamente pe etaj An constructie: 1983 În apropiere: Lidl: 7 minute de mers pe jos; ...

897 EUR/m2 | 68 m2

Sud-Est, Onesti, Bacau

Apartament 3 camere de vanzare
9
1

Apartament 3 camere de vanzare

Apartament cu 3 camere de vanzare, etajul 2 in Qvartal, o zona foarte liniștită...apartamentul dispune de o boxa mare si debara pentru depozitarea lucrurilor.Acceptam si schimb cu casa in satul catolic sau andresești + diferența din partea noastră..

1188 EUR/m2 | 72 m2

Onesti, Bacau

Apartament 2 camere de vanzare, zonă de sus   Onești
10

Apartament 2 camere de vanzare, zonă de sus Onești

Vând apartament cu 2 camere situat în Onești, zona de sus, ideal pentru locuit. Proprietatea are o suprafață de 51 mp și este semidecomandată, compartimentată eficient pentru confort și funcționalitate. Apartamentul a fost igienizat recent și se vinde complet mobilat, exact ca în pozele din anunț. Dispune ...

1029 EUR/m2 | 51 m2

Onesti, Bacau

Apartament 3 camere cu cea mai frumoasa vedere din Onesti
8

Apartament 3 camere cu cea mai frumoasa vedere din Onesti

Vand apartament cu 3 camere in centru, cu vedere la raul Casin. Are centrala, faianta si gresie schimbate de curand, instalatia electrica si sanitara schimbate. Se poate vinde mobilat. Bucataria este facuta pe comanda.