Apartamente de vanzare Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bihor Persoane Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere etaj 1
10

Apartament 2 camere etaj 1

Proprietar, vand apartament deosebit cu 2 camere, situat la etajul 1, pe strada Aluminei in cartierul Rogerius, zona cunoscuta pentru liniste, accesibilitate si foarte mult spatiu verde. Apartamentul dispune de 62 m2 total din care 55 m2 utili, este complet renovat si se vinde semi-mobilat. Este ideal ...

2064 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Vand apartament in Beius
5

Vand apartament in Beius

Apartament 2 camere de vânzare Beiuș Se oferă spre vânzare apartament decomandat, situat în localitatea Beiuș, la etajul 2 din 2. Compartimentare: - dormitor - living - baie - bucătărie spațioasă - cămară Dotări și avantaje: - geamuri termopan - încălzire geotermală - loc de parcare inclus - ...

1250 EUR/m2 | 56 m2

Beius, Bihor

Promovat
Am de vanzare ETAJ 1, Ocazie Unica, Proprietar, Apartament 2 camere Nufarul Oradea 2

Am de vanzare ETAJ 1, Ocazie Unica, Proprietar, Apartament 2 camere Nufarul Oradea

Ocazie unica Etaj 1, Proprietar, vand apartament 2 camere, confort 2, in bloc tip Z. Suprafata utila 35 mp Utilitati: Selgros, Dedeman, Lotus center, gradinita, statii de tranvai si de autobuz langa Legatura rapida cu statiunea Felix si centru. Cartier Nufarul Renovat modest. Negociabil ! Exclus agentii. Vino ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere str. CEYRAT
9
1

Apartament 2 camere str. CEYRAT

Îți dorești să locuiești la bloc, dar în același timp să te bucuri de propria curte și terasă? Această proprietate este alegerea perfectă pentru tine! Îți prezint spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în ansamblul AES Residence, pe strada Ceyrat zona Cantemir, una dintre cele mai căutate ...

2545 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Premium - Cartier Milano5
5
1

Apartament Premium - Cartier Milano5

APARTAMENT + PARCARE OFERTA LUNA APRILIE - REDUCERE 10000 EURO!!!! Pret apartament 99990 euro - STANDARD !,vanzare de pe persoana fizica. In luna Mai pret cu discount 94990 euro! Parcare asfaltata, iluminata, marcata corespunzator, cu CF, pret 6000 euro. Apartament in bloc nou,Regim inaltime: Parter ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Oradea, Bihor

Apartament 3 camere de vânzare
9

Apartament 3 camere de vânzare

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, nerenovat, ideal pentru cei care doresc să-l amenajeze după propriul gust. Compartimentare practică, lumină naturală, potrivit atât pentru locuință, cât și pentru investiție. Suprafață: 46 mp utili Etaj: 2 4 Zonă: Strada Borsecului , Oradea Preț: ...

1783 EUR/m2 | 46 m2

Oradea, Bihor

Apartament de vanzare
9
3

Apartament de vanzare

Proprietar vand apartament semidecomandat tip q in rogerius complet mobilat si utilat 2 camere transformat in 3 in imediata apropriere sunt supermarketuri 2 minute piata rogerius si spitale un minut statie de tranvai si autobuz imobilul se vinde asa ca in imagini.Pret 83 000 euro usor negociabil.Detalii ...

1644 EUR/m2 | 51 m2

Oradea, Bihor

Vindem apartament 3 cam PB
10
6

Vindem apartament 3 cam PB

Vindem apartament 3 cam pb et 3.zona liniștită str sens unic.Dotari 2 balcoane închise cu termopan, bucătărie în balconul mic ,Uși si geamuri termopan ,inclusiv la ușile de la camere si baie,la baie este geam ,rolete la toate geamurile parchet laminat, mobilat,orientat pe soare.se vinde mobilat si utilat. ...

1777 EUR/m2 | 56 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu două camere
5
2

Apartament cu două camere

Apartament cu 2 camere de vânzare în centrul orașului Salonta gata de mutare! 53.900 ușor negociabil Se vinde apartament situat în centrul orașului Salonta, cu o suprafață de 54 mp, aflat la etajul 4, în stare bună și disponibil pentru mutare imediată. Compartimentare practică și confortabilă: ...

196 EUR/m2 | 54 m2

Salonta, Bihor

Apartament + Garaj
9

Apartament + Garaj

Nu rata apartament renovat cu garaj la un preț excelent! De vânzare apartament de 44 mp, complet renovat, situat pe Aleea Tineretului, într-o zonă liniștită, cu priveliște frumoasă. Apartamentul este la etajul 4, luminos și bine compartimentat. 2 camere bucătărie + living open space ...

818 EUR/m2 | 44 m2

Marghita, Bihor

Apartament de vânzare!
5

Apartament de vânzare!

Apartament de vanzare 2 camere!Situat in Calea Aradului pe Aleea Calinului Nr 11 la etajul 1 ! Apartamentul este in curs de golire!

1972 EUR/m2 | 36 m2

Calea%2bAradului, Oradea, Bihor

Apartament de vânzare
7
3

Apartament de vânzare

De vânzare apartament cu două camere în zona central localitatea Marghita .Strada Garoafei Nr 5 PB4 ,Sc B ,et 2.Mai mult detalii la telefon nr Emeric

939 EUR/m2 | 49 m2

Central, Marghita, Bihor

Vand apartament 2 camere Oradea
5
4

Vand apartament 2 camere Oradea

Vând apartament două camere, în Oradea, etaj 4 4, acoperiș țiglă, mobilat, imediat ocupabil, preț 72000 euro ușor negociabil. Nu sunt interesat de colaborare cu firme de intermediere. Nu accept vanzarea prin credite ipotecare cu bănci.

1309 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

De vanzare apartament 3 camere, zona Decebal-Dacia
9

De vanzare apartament 3 camere, zona Decebal-Dacia

De vanzare apartament 3 camere tip PB in zona Decebal-Dacia, pe strada Costache Negruzzi, situat la etajul 4 4 in bloc cu acoperis. Este orientat spre sud-est, fiind foarte luminos. Se afla intr-o zona linistita, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, supermarket, magazine, banci, gradinita, ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Oradea, Bihor

Vand ap cu 2 camere in oradea
7
2

Vand ap cu 2 camere in oradea

Vand ap xu 2 camere pe str Aleea calinului la et 1 .Ap se vinde mobilat ,utilat.Mai multe detalii la tel. .

2083 EUR/m2 | 36 m2

Calea%252bAradului, Oradea, Bihor

Apartament superb etaj 1
5
2

Apartament superb etaj 1

APARTAMENT DEOSEBIT, 2 CAMERE, ETAJ 1, ROGERIUS- STR. ALUMINEI Suprafață: 62 m total 55 m utili Balcon generos 4 m Orientare Est soare dimineața, lumină naturală din plin Se vinde semi-mobilat. Complet renovat gata de mutare! Compartimentare & dotări: ...

1760 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Vand apartament ultracentral  2 camere Marghita, Bihor
8

Vand apartament ultracentral 2 camere Marghita, Bihor

De vanzare apartament, decomandat, situat in zona ultracentral, str.Republicii,bl 22,sc C, vizavi de cabinet oftalmologic Vitreum, cuprinde 2 camere, bucatarie, baie, antreu, debara, balcon, la etaj 4 din 4. Este renovat, dotat cu sistem incalzire centrala proprie pe gaz, camerele au geamuri termopan ...

973 EUR/m2 | 37 m2

Ultracentral, Marghita, Bihor

Ap 3 cam Oradea 1

Ap 3 cam Oradea

Vând ap 3 cam in Oradea pta București la parter cu dubla orientare,ap este este renovat ,mobilat imediat ocupabil,cu parcare de domiciliu,boxa la subsol cu ușa de metal,balcon închis,su 58 mp,preț 97500 euro negociabil,telf

1681 EUR/m2 | 58 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu 2 camere
1

Apartament cu 2 camere

Vând apartament 2 camere zona Rogerius tip Q semidecomandat Apartamentul este la parter,are beci și un loc de parcare Zona liniștită Fără agenții...

1483 EUR/m2 | 60 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare 3 camere Rogerius, et. 4 semidecomandat, mobilat si utilat, luminos și
5
1

Persoana fizică, vand, apartament 3 camere , 2 balcoane, 1 baie, semidecomandat, luminos, et 4 mobilat si utilat. Zona Rogerius în apropiere de piață , scoli, spitale și cu loc de parcare de domiciliu.

1672 EUR/m2 | 58 m2

Oradea, Bihor

Apartament Apartament 2 camere parter decomandat Nufarul, aproape de Lotus
7
1

Apartament 2 camere decomandat - Nufarul, aproape de Lotus Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere decomandate situat in cartierul Nufarul, la aproximativ 5 minute de mers pe jos de Lotus Center si in apropiere de Liceul Onisifor Ghibu. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp si este situat ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Vand ap 2 cam, parter, Rogerius
5
7

Vand ap 2 cam, parter, Rogerius

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, tip Q, parter, 50 mp utili, semidecomandat situat în Rogerius pe str Galileo Galilei. Îmbunătățiri: geamuri termopan cu rolete, calorifere, usa de siguranță, podele laminate. Se accepta și credit ipotecar. Comision 0% de la cumparator Mai multe detalii ...

1518 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

Vand  apartament Oradea
5
5

Vand apartament Oradea

Vand apartament situat pe strada Feldioarei nr 2 etajul 4 apartament 18 apartamentul este renovat totul nou începând de la instalatia electrica ,sanitar totul nou totul este standard mai multe detalii la telefon

1974 EUR/m2 | 38 m2

Oradea, Bihor

Apartament 3 camere tip A
10
4

Apartament 3 camere tip A

Apartament 3 camere, l tip A in Rogerius-Oradea, zona Unitatea de Pompieri multa zona verde ) Gradinita nr. 45 si nr. 54,, Liceul Ortodox Roman Ciorogariu, etaj 4 -4 cu acoperiș renovat recent, inaltime acoperiș 1.6 m .Balcon inchis, apartament luminos, geam la baie. ( atașat fotografii ) Suprafata ...

1692 EUR/m2 | 59 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Salvează căutarea