Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea
5

Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea

Apartament cu 2 camere, bloc PC, decomandat, etaj 4 din 4 acoperit cu tigla, orientare NV-NE, construit in 1980. Este compus din: 2 camere, 1 bucatarie + 1 cămară, 1 baie cu geam, 2 balcoane inchise, 1 debara, 1 hol. Dispune de incalzire de la CET, usa de siguranta, geamuri termopan. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartamente 2 camere test

Apartamente 2 camere test

Imobiliare De vanzare Apartamente de vanzare Apartamente 2 camere

142 EUR/m2 | 323 m2

Abramut, Bihor

Promovat
Vand apartament in Beius
5

Vand apartament in Beius

Apartament 2 camere de vânzare Beiuș Se oferă spre vânzare apartament decomandat, situat în localitatea Beiuș, la etajul 2 din 2. Compartimentare: - dormitor - living - baie - bucătărie spațioasă - cămară Dotări și avantaje: - geamuri termopan - încălzire geotermală - loc de parcare inclus - ...

1250 EUR/m2 | 56 m2

Beius, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere str. CEYRAT
9
1

Apartament 2 camere str. CEYRAT

Îți dorești să locuiești la bloc, dar în același timp să te bucuri de propria curte și terasă? Această proprietate este alegerea perfectă pentru tine! Îți prezint spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în ansamblul AES Residence, pe strada Ceyrat zona Cantemir, una dintre cele mai căutate ...

2545 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare
1
12

Garsoniera de vanzare

De vanzare garsoniera,strada Garofitei,etajul 2,mobilata si utilata

440 EUR/m2 | 25 m2

Stei, Bihor

Apartament 3 camere de vanzare Tip PC Oradea
7
5

Apartament 3 camere de vanzare Tip PC Oradea

Se vinde apartament cu 3 camere, tip PC mare, cu o suprafata utila de 65 mp, situat pe strada Dobrestilor, in apropierea Bisericii Sf. Apostol Andrei. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4, intr-o curte interioara, intr-o zona linistita, la aproximativ 5 minute de Piata Decebal. Locuinta este luminoasa ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

Splaiul Crișanei, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, Marghita
10

Apartament 3 camere, Marghita

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat ,cu parcare în fata blocului (domeniul public). Apartamentul este situat la et 4 din 4 cu pod inalt acoperit,izolat termic cu polistiren.Blocul dispune de boxa la intrarea in casa scarii.Suprafata utila de 72 mp cu doua balcoane (10,71 mp ambele ...

903 EUR/m2 | 72 m2

Marghita, Bihor

Vand Garsoniera
10

Vand Garsoniera

Vand garsoniera in Beius, cartierul Aurel Vlaicu, str Alea Independentei Nr 10 bloc B 5, etajul 3 in vecinatatea gradinitei si a parcului de joaca, la 5 minute de mers pe jos la piata agroalimentara si centrul orasului. Suprafata: 18,37 mp Compartimentare: Hol, baie, dormitor si bucatarie. ...

1656 EUR/m2 | 18 m2

Beius, Bihor

Vand apartament 3 camere Nufaru Bisericuta
9

Vand apartament 3 camere Nufaru Bisericuta

Apartament 3 camere decomandat, et 2, bloc cu 10 apartamente, aproape de Lotus, de parc, de gradinita copii, de piata engrosss

1708 EUR/m2 | 76 m2

Oradea, Bihor

Schimb ap.3 cam,Pb mare sit.Oradea,Nuf rul 2,cu garsonier + dif.
4
14

69mp, 2wc, 2balcoane, poziț.geamuri. 1dormit E, restul S, panorama faina, zona linistitä, farä circulaţie. Tramvaiul la 3...4 minute pe jos, piaţa agro en gros la 8...9.min.

1159 EUR/m2 | 69 m2

Oradea, Bihor

Nufărul-Cartier Prima -3 camere mobilat
6
4

Nufărul-Cartier Prima -3 camere mobilat

NUFĂRUL- CARTIER PRIMA -APARTAMENT 3 CAMERE - 72 MP UTILI INTERIOR -10 MP BALCON- MOBILAT ȘI UTILAT ! Vânzare apartament luminos și spațios situat într-un complex rezidențial, Prima Nufărul !!! Locuința se află la etajul 5 9 al unui imobil dotat cu 2 ascensoare și este compartimentat astfel: La ...

1584 EUR/m2 | 82 m2

Oradea, Bihor

Vând apartament spațios, decomandat   Băile Felix, Str. Beiușului nr. 9 (aprox. 100 m de ștrand)
10

Vând apartament spațios, decomandat Băile Felix, Str. Beiușului nr. 9 (aprox. 100 m de ștrand)

Vând apartament decomandat, 62 m2, cu 2 camere + bucătărie, situat în Băile Felix, pe Strada Beiușului nr. 9 (cunoscută și ca Calea Beiușului). Locație excelentă pentru locuit sau investiție, în apropiere de Ștrandul Apollo-Felix. Preț: 95 90.000 EUR negociabil Avantaje locație (Str. Calea Beiușului): Strada ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Baile Felix, Bihor

Apartament de vânzare
7
3

Apartament de vânzare

De vânzare apartament cu două camere în zona central localitatea Marghita .Strada Garoafei Nr 5 PB4 ,Sc B ,et 2.Mai mult detalii la telefon nr Emeric

939 EUR/m2 | 49 m2

Central, Marghita, Bihor

Vand garsoniera Alesd urgent !
7

Vand garsoniera Alesd urgent !

Vand garsoniera Alesd etajul 4 28mp utili+balcon închis Este compartimentat foarte bine Hol,baie,camera mare,bucătărie și balcon Termopane ușa balcon, geamuri,parchet laminat,gresie Acoperisul o fost facut complet cu garanție 10 ani. Pret 29 000 euro negociabil ! Urgent,urgent !

1036 EUR/m2 | 28 m2

Oradea, Bihor

Vand apartament 2 camere Oradea
5
4

Vand apartament 2 camere Oradea

Vând apartament două camere, în Oradea, etaj 4 4, acoperiș țiglă, mobilat, imediat ocupabil, preț 72000 euro ușor negociabil. Nu sunt interesat de colaborare cu firme de intermediere. Nu accept vanzarea prin credite ipotecare cu bănci.

1309 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

De vanzare apartament 3 camere, zona Decebal-Dacia
9
1

De vanzare apartament 3 camere, zona Decebal-Dacia

De vanzare apartament 3 camere tip PB in zona Decebal-Dacia, pe strada Costache Negruzzi, situat la etajul 4 4 in bloc cu acoperis. Este orientat spre sud-est, fiind foarte luminos. Se afla intr-o zona linistita, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, supermarket, magazine, banci, gradinita, ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Oradea, Bihor

Vand ap cu 2 camere in oradea
7
2

Vand ap cu 2 camere in oradea

Vand ap xu 2 camere pe str Aleea calinului la et 1 .Ap se vinde mobilat ,utilat.Mai multe detalii la tel. .

2083 EUR/m2 | 36 m2

Calea%252bAradului, Oradea, Bihor

Imobil Nou,Prima Nufărul-3 camere ,82 mp utili
5
3

Imobil Nou,Prima Nufărul-3 camere ,82 mp utili

1584 EUR/m2 | 82 m2

Oradea, Bihor

Vand apartam 3 cam. zona Rogerius
9
1

Vand apartam 3 cam. zona Rogerius

Apartament decomandat tip B, etaj 5 din 8 cu lift nou, situat in Oradea, in capat la B-dul Dacia colt cu Podului. Este compus din 3 camere, bucatarie, baie cu geam de aerisire, 2 debarale si un balcon mare, inchis cu termopan ce se intinde de-a lungul a 2 camere.

1537 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Apartament superb etaj 1
5
2

Apartament superb etaj 1

APARTAMENT DEOSEBIT, 2 CAMERE, ETAJ 1, ROGERIUS- STR. ALUMINEI Suprafață: 62 m total 55 m utili Balcon generos 4 m Orientare Est soare dimineața, lumină naturală din plin Se vinde semi-mobilat. Complet renovat gata de mutare! Compartimentare & dotări: ...

1760 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Vand apartament ultracentral  2 camere Marghita, Bihor
8

Vand apartament ultracentral 2 camere Marghita, Bihor

De vanzare apartament, decomandat, situat in zona ultracentral, str.Republicii,bl 22,sc C, vizavi de cabinet oftalmologic Vitreum, cuprinde 2 camere, bucatarie, baie, antreu, debara, balcon, la etaj 4 din 4. Este renovat, dotat cu sistem incalzire centrala proprie pe gaz, camerele au geamuri termopan ...

973 EUR/m2 | 37 m2

Ultracentral, Marghita, Bihor

Ap 3 cam Oradea 1

Ap 3 cam Oradea

Vând ap 3 cam in Oradea pta București la parter cu dubla orientare,ap este este renovat ,mobilat imediat ocupabil,cu parcare de domiciliu,boxa la subsol cu ușa de metal,balcon închis,su 58 mp,preț 97500 euro negociabil,telf

1681 EUR/m2 | 58 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu 2 camere
1

Apartament cu 2 camere

Vând apartament 2 camere zona Rogerius tip Q semidecomandat Apartamentul este la parter,are beci și un loc de parcare Zona liniștită Fără agenții...

1483 EUR/m2 | 60 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare 3 camere Rogerius, et. 4 semidecomandat, mobilat si utilat, luminos și
5
2

Persoana fizică, vand, apartament 3 camere , 2 balcoane, 1 baie, semidecomandat, luminos, et 4 mobilat si utilat. Zona Rogerius în apropiere de piață , scoli, spitale și cu loc de parcare de domiciliu.

1672 EUR/m2 | 58 m2

Oradea, Bihor

Salvează căutarea