Promovat
Apartament ultracentral, Vladimirescu 68, necesita renovare
12
1

Apartament ultracentral, Vladimirescu 68, necesita renovare

Apartament la casa, situat ultracentral pe strada Tudor Vladimirescu nr. 68, in suprafata utila de 64.2mp, avand 2 camere cu geamurile spre strada, necesita renovare, imediat ocupabil. Apartamentul este compus din 2 camere, buctarie, baie, ho, camara si dispune de o boxa la subsol in suprafata de 14.75mp ...

1089 EUR/m2 | 64 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere decomandat-zona Spitalul Judetean-125.700 euro neg
16
1

Apartament 2 camere decomandat – Zona Spitalului Clinic Oradea Preț: 125700 € negociabil ✅ Comision 0% De ce să-l alegi: ✨ Suprafață generoasă: 66 mp + 2 balcoane închise ✨ Etaj 1 din 4 – ideal pentru liniște și lumină naturală ✨ Apartament complet mobilat și utilat – gata de mutat ✨ Finisaje moderne: ...

1905 EUR/m2 | 66 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere, ultracentral-zona Parc Balcescu-Pret 124.900 euro
6

Un apartament cu suflet în inima Oradiei – 3.80 m înălțime, balcon la parc, renovat premium Dacă îți dorești ceva mai mult decât „un apartament”, acesta e genul de proprietate care nu apare des: în centrul istoric al Oradiei, într-o clădire din 1913, foarte sănătoasă, cu pereți groși (60 cm) și fără ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Ap 2 camere, tip X,  mobilat, utilat, Str Bumbacului-74.500 euro neg
6
1

Ap 2 camere, tip X, mobilat, utilat, Str Bumbacului-74.500 euro neg

Immosell.ro vă prezintă un apartament deosebit, tip X, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă liniștită și bine conectată a cartierului Nufărul, pe strada Bumbacului, Oradea. Cu o suprafață utilă de 41 mp și o suprafață construită de 57 mp, incluzând un balcon generos, locuința beneficiază de ...

1620 EUR/m2 | 46 m2

lotus, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 camere spatios bloc nou Dimitrie Cantemir
5

2 camere spatios bloc nou Dimitrie Cantemir

Cautați un apartament într-un bloc nou, într-o zonă excelentă, pe Bulevardul Dimitrie Cantemir?? Novara îți pune la dispoziție un apartament de 2 camere, spațios, situat într-un imobil construit de un dezvoltator cu experiență. Pereti exteriori din caramida, lift Otis - sunt doar cateva dintre specificatiile ...

1704 EUR/m2 | 71 m2

Oradea, Bihor

Apartament nou cu 2 camere, Santandrei
10
1

Apartament nou cu 2 camere, Santandrei

Apartamentul este situat in complexul Orhideea, in Santandrei. Compus din: dormitor, bucătărie cu living open space, baie si o terasa generoasă. Apartamentul deține loc de parcare privat, cu CF, inclus in preț. Centrala proprie pe gaz, încălzire in pardoseala. Suprafață utila: 48 mp + terasa 21 mp Pret: ...

1354 EUR/m2 | 70 m2

central, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, 2 bai, Nufarul , etaj intermediar
9

Apartament 3 camere, 2 bai, Nufarul , etaj intermediar

Apartamentul spatios cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane pe Str. Nufărului Este compus din: 2 dormitoare, living, bucătărie, hol, baie cu geam, dressing si 2 balcoane. Imobilul are instalația electrica schimbată. Debransat de la încălzirea termica de la oraș, momentan încălzirea este pe aer condiționat ...

1468 EUR/m2 | 85 m2

nufarul, Oradea, Bihor

NECTORA IMOB Exclusivitate-Apartament 3 camere, PRIMA SOVA Nufarul
20
1

ID anunț: NEC2550 – Iosif Câmpean Oradea – Zona Nufărul (Complex Rezidențial PRIMA SOVA) ✨ De vânzare ÎN EXCLUSIVITATE – Apartament PREMIUM | 3 camere | 68 mp utili + balcon 7 mp | Etaj 9 | Panoramă superbă Detalii tehnice 68 mp utili Balcon de 7 mp ️ Complex Rezidențial Prima SOVA Centrală ...

1985 EUR/m2 | 68 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament cu o cameră - Zona Nufarul
6
2

Apartament cu o cameră - Zona Nufarul

Vest Invest Imobiliare propune spre vânzare apartament cu o cameră situată în cartierul Nufărul, pe strada Bumbacului. ✔ Suprafață utilă: 30 mp ✔ Etaj: 4/5 ✔ Compartimentare practică ✔ Ideală pentru locuit sau investiție ✔ Zonă liniștită, aproape de magazine, transport public și facilități Preț: ...

1793 EUR/m2 | 30 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament 3 Camere - Decebal
7
1

Apartament 3 Camere - Decebal

Vest Invest Imobiliare vă propune spre vânzare: Apartament cu 3 camere, situat în zona Decebal, ideal pentru locuință sau investiție. Detalii proprietate: - Etaj: 4 din 4 - Suprafață utilă: 56 mp - Compartimentare practică și luminoasă - Se vinde mobilat utilat ca în poze Avantaje: - Aproape de ...

1871 EUR/m2 | 56 m2

decebal, Oradea, Bihor

De vânzare apartament cu 1 cameră, confort sporit, tip AN – Lacul Roșu, Oradea
20
1

De vânzare apartament cu 1 cameră, confort sporit, tip AN – Lacul Roșu, Oradea Se oferă spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat într-o zonă foarte căutată – Lacul Roșu, aproape de toate facilitățile necesare unui stil de viață confortabil. Locuința este poziționată la etajul 4, într-un bloc ...

1986 EUR/m2 | 30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

2 camere zona Decebal etaj 2 geam la baie
10

2 camere zona Decebal etaj 2 geam la baie

Novara Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, modern, luminos și foarte primitor, situat în zona Sovata – Oradea. Tip: PB (decomandat) Etaj: 2 Baie cu geam Apartamentul se remarcă printr-o compartimentare practică, spații bine optimizate și o atmosferă plăcută. ...

1952 EUR/m2 | 46 m2

Oradea, Bihor

Vând apartament 3 camere etaj 1 Salonta 2

Vând apartament 3 camere etaj 1 Salonta

Vând apartament 3 camere etaj 1, balcon zidit și geam termopan de calitate, baie și grup sanitar, camera mare cu parchet nou din stejar masiv.

1544 EUR/m2 | 68 m2

Salonta, Bihor

Locuință ultracentrală compusă din două apartamente cu intrări separate
9
2

Persoană fizică vând locuință ultracentrală la parterul unei case cu două etaje, la 150 m de Piața Unirii. Locuința este compusă din două apartamente legate între ele, dar cu intrări separate. 85 m2, 4 camere, 2 antreuri, baie, 2 wc-uri, bucătărie, cămară, 2 boxe în pivniță, teren aferent în curte comună. ...

2000 EUR/m2 | 85 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

3 camere modern Bulevardul Dacia
7
3

3 camere modern Bulevardul Dacia

Novara Imobiliare vă propune, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere situat pe Bulevardul Dacia. Locuința a fost renovată complet în anul 2015, moment în care au fost schimbate atât instalația electrică, cât și cea sanitară, oferind astfel un plus de siguranță și confort pentru viitorii proprietari. ...

1508 EUR/m2 | 61 m2

dacia, Oradea, Bihor

NECTORA IMOB Exclusivitate-Apartament 2 camere Ultracentral, Magheru
18

ID anunț: NEC2640 – Iosif Câmpean Oradea – Ultracentral | Bd. General Gh. Magheru ✨ EXCLUSIVITATE – De vânzare apartament 2 camere | Ultracentral | Etaj 3 ‼️ COMISION 0% pentru cumpărător‼️ Detalii tehnice 60 mp utili Etaj 3 Dublă orientare ❄️ Aer condiționat Teracotă funcțională Boxă la ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

NECTORA IMOB Exclusivitate - Apartament 2 camere, Baile Felix, 54 mp
11

ID anunț: NEC2784 – Kajcza Anamaria Cordău – Băile Felix Apartament cu 2 camere de vânzare în EXCLUSIVITATE, ideal pentru locuire sau regim hotelier! Suprafață utilă: 54 mp Etaj: Parter Bloc nou Compartimentare: Living cu bucătărie open-space 1 dormitor 1 baie Dotări și avantaje: Complet ...

2120 EUR/m2 | 54 m2

Baile Felix, Bihor

Oază urbană lângă Parcul Brătianu–apartament modern cu terasă spațiosa
15

immoSELL va propune spre vanzare in Exclusivitate un apartament situat la etajul 2 al unui imobil boutique nou, acest apartament impresionează prin eleganță, funcționalitate și amplasare premium. Cu o suprafață utilă de 44,4 mp, completată de o terasă spațioasă de 11,9 mp – ideală pentru momente de relaxare ...

3977 EUR/m2 | 44 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Ap 2 cam PREMIUM Grand Hill (Lotus center)+ parcare inclusă- 127.000 e
9
1

Apartament modern 2 camere | Grand Hill Oradea | Zona Nufărul | Parcare inclusă Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, modern și luminos, situat în complexul rezidențial Grand Hill, pe strada Eforiei, în zona Nufărul – una dintre cele mai dinamice și apreciate zone din Oradea. Locuința este ...

2702 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Ap cu 2 camere la cheie, mobilat/utilat + parcare inclusă-105.000 euro
17

De vânzare apartament cu 2 camere la cheie, mobilat/utilat + parcare inclusă | imobil 2023 | Str. Făcliei Oportunitate de investiție: apartamente cu 2 camere, gata de închiriat (mobilat și utilat), imobil construit în 2023, Str. Făcliei – zonă liniștită, cu parcare privată. Facilități: - Predare imediată - ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

podgoria, Oradea, Bihor

Apartament la casa 3 cam. ultracentral stil evreiesc
10

Apartament la casa 3 cam. ultracentral stil evreiesc

Apartament la casa pe strada Primariei, Oradea, stil evreiesc autentic cu 3 camere, ultracentral : tavan inalt 360 cm, pereti din caramida grosime 40cm, acoperit cu tigla( acoperiș schimbat total cornise+tigle an 2024),fatada renovata in an 2015, proiect de renovare curte interioara programat primăvară-vara ...

2864 EUR/m2 | 110 m2

Central, Oradea, Bihor

Apartament cu o cameră, decomandat – Rogerius
9

Apartament cu o cameră, decomandat – Rogerius

Apartament cu o cameră, decomandat – Rogerius Vă propun spre vânzare un apartament cu o cameră, decomandat, situat în cartierul Rogerius, o zonă apreciată, aproape de toate punctele de interes. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 mp și este amplasat la etajul 4 (cu acoperiș) al unui imobil. Compartimentarea ...

1965 EUR/m2 | 34 m2

rogerius, Oradea, Bihor

apartamente noi predare in 2 luni Cantemir
4

apartamente noi predare in 2 luni Cantemir

Cautați un apartament într-un bloc nou, într-o zonă excelentă, pe Bulevardul Dimitrie Cantemir?? Novara îți pune la dispoziție un apartament de 3 camere, spațios, situat într-un imobil construit de un dezvoltator cu experiență. Pereti exteriori din caramida, lift Otis - sunt doar cateva dintre specificatiile ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Oradea, Bihor

2 camere Ared, central
8
1

2 camere Ared, central

Novara vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul ARED, pe strada Tudor Vladimirescu, într-o zonă centrală, foarte bine amplasată — lângă Lidl, Penny și alte puncte de interes. Blocul este construit pe structura de rezistenta - stalpi si diafragme , peretii exteriori ...

2153 EUR/m2 | 51 m2

central, Oradea, Bihor

Salvează căutarea