Promovat
Am de vanzare ETAJ 1, Ocazie Unica, Proprietar, Apartament 2 camere Nufarul Oradea 4

Am de vanzare ETAJ 1, Ocazie Unica, Proprietar, Apartament 2 camere Nufarul Oradea

Ocazie unica Etaj 1, Proprietar, vand apartament 2 camere, confort 2, in bloc tip Z. Suprafata utila 35 mp Utilitati: Selgros, Dedeman, Lotus center, gradinita, statii de tranvai si de autobuz langa Legatura rapida cu statiunea Felix si centru. Cartier Nufarul Renovat modest. Negociabil ! Exclus agentii. Vino ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea
5

Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea

Apartament cu 2 camere, bloc PC, decomandat, etaj 4 din 4 acoperit cu tigla, orientare NV-NE, construit in 1980. Este compus din: 2 camere, 1 bucatarie + 1 cămară, 1 baie cu geam, 2 balcoane inchise, 1 debara, 1 hol. Dispune de incalzire de la CET, usa de siguranta, geamuri termopan. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere str. CEYRAT
9
1

Apartament 2 camere str. CEYRAT

Îți dorești să locuiești la bloc, dar în același timp să te bucuri de propria curte și terasă? Această proprietate este alegerea perfectă pentru tine! Îți prezint spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în ansamblul AES Residence, pe strada Ceyrat zona Cantemir, una dintre cele mai căutate ...

2545 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Vand apartament 1 camera,31 mp,etaj 3,Zona Rzaboieni-Oradea.
9
6

Persoana fizica vand apartament 1 camera zona Razboieni 31 mp utili. Etaj 3 zona scara linistita. Apartamentul este compus din hol,baie,bucatarie,debara,balcon inchis cu termopan si camera mare. Intarea baie bucatarie camera sunt separate. Se vinde conform pozelor. Usor negociabil! Exclus agenții ...

1610 EUR/m2 | 31 m2

Velenta, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere de vânzare
10

Apartament 3 camere de vânzare

Persoană fizică vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere spațios, confort 1, tip PB, situat pe strada Petre Ispirescu chiar în spatele Bisericii Emanuel. Apartamentul este situat la etajul 4 4, (bloc cu acoperiș din tigla),are dublă orientare - oferind lumină naturală pe tot parcursul zilei și ...

2030 EUR/m2 | 64 m2

Decebal, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare tip Pb zona Dacia Decebal
8

Apartament de vanzare tip Pb zona Dacia Decebal

Apartament 2 camere, tip PB mare, confort 1 direct de la proprietar Se vinde apartament spațios, 53 mp, ( inclusiv balcon))cu 2 camere, tip PB mare, confort 1, situat pe strada Al. Odobescu, în zona Piața Decebal (cartier Decebal-Dacia). Locuința este orientată favorabil, beneficiind de lumină naturală ...

1696 EUR/m2 | 53 m2

Splaiul Crișanei, Oradea, Bihor

Garsonieră de Vanzare langa Ramada
4
4

Garsonieră de Vanzare langa Ramada

Garsoniera de vânzare este in spate la Hotel Ramada , pe strada Petre Ispirescu langa Biserica Emanuel este situată la etajul 1 este decomandata are schimbata ușa la intrare și geam termopan necesita renovare este închiriată și se poate prelua și chiriași și dacă se dorește pote să rămână în continuare este ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Oradea, Bihor

Apartament 3cam confort 1 situat la etajul 2 din 4,cu 62 mp utili,zona Rogerius, str.Galileo Galilei
10
17

Apartament 3 cam confort 1 situat la etajul 2 din 4, cu o suprafață utilă de 62 mp, zona Rogerius str. Galileo Galilei, imediat ocupabil.

1435 EUR/m2 | 62 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, Q et. 3 din 4 în Nufărul, pe Aleea Onisifor Ghibu
8
18

Apartament cu 3 camere pe aleea Onisifor Ghibu, etaj 3 din 4. Situat vizavi de grădiniță, în imediata apropiere a parcului și a liceului Onisifor Ghibu. Este conectat la rețeaua de apă geotermala și dotat cu contoare wireless. Zona plină de verdeață, apartament luminos si aerisit. Balconul este închis ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Vand apartament 3 cam cf1 NUFARUL LOTUS  ROGERIUS
10
32

Vand apartament 3 cam cf1 NUFARUL LOTUS ROGERIUS

Vand apartament 3 camere decomandat mobilat si utilat complet format din 2 dormitoare plus living 2 bai cu bucatarie separat ,balcon Str Decebal colt cu Dacia STEFAN CEL MARE ROGERIUS .Acte in regula accept credit

1364 EUR/m2 | 77 m2

Oradea, Bihor

Vand apartament ultracentral Oradea
10
5

Vand apartament ultracentral Oradea

Persoana fizica scot spre vânzare o proprietate generoasa in Centrul Istoric al orasului, la 2 minute pe jos de Piata Unirii, Pietonala Alecsandri cu diverse localuri si cafenele, Primaria orasului si Facultatea de Medicină. Apartmentul supus atentiei este renovat integral cu designer de interior. Spatios, ...

1441 EUR/m2 | 166 m2

Central, Oradea, Bihor

Apartament decomandat cu 2 camere
8
7

Apartament decomandat cu 2 camere

Vand apartament renovat in 2025 numai cu materiale premium; - se vinde PARȚIAL mobilat și utilat cu: -2 paturi matrimoniale cu 2 saltele din spuma cu memorie, - 2 noptiere -o canapea de 2 persoane, electrica și extensibila -masa cu 4 scaune -draperii, candelabre, frigider, mașină de spălat haine, plita ...

1926 EUR/m2 | 54 m2

Oradea, Bihor

Garsonieră din uscătorie 4

Garsonieră din uscătorie

Garsniera este amenajată din uscătorie.suprafața utilă este de 10,50 m pătrați .Are aer condiționat și utilități în afară de baie și canalizare.

1409 EUR/m2 | 11 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Pb 2 camere decomandat
9
6

Pb 2 camere decomandat

Vând Pb 2 camere decomandat , mobilat parțial și utilat , într-o zonă în plină schimbare și dezvoltare din punct de vedere comercial, amplasat in apropiere de magazine, farmacii,bănci, mijloace de transport în comun. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje, tip PB, dotat cu interfon ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

Vând urgent apartament  tip PB 3 camere,Oradea
7
15

Vând urgent apartament tip PB 3 camere,Oradea

Direct de la proprietar. Vând urgent apartament tip PB,cu 3 camere,etaj 4 din 4,cu acoperiș,zona Bunexim.Suprafața utilă 65mp+5mp balcon. Apartamentul este compus din 3 camere renovate,2 băi renovate,bucătărie și balcon închis cu geamuri termopan,hol cu debarale mari și noi,2buc AC noi,uși și podele ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere, tip PB decomandat, Etaj 3 zona Rogerius (Lacul Rosu)
9
5

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 107.000 euro negociabil

1162 EUR/m2 | 86 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vand apartament 3 cam PB
10
4

Vand apartament 3 cam PB

Vand apartament 3 camere tip Pb mare 85 mp in Rogerius in spatele pieței etajul 2.

1627 EUR/m2 | 83 m2

Oradea, Bihor

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius
10
3

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius

Vând urgent apartament tip PB mare , la etajul 2 , situat într-o zonă liniștită și "aerisită" a orașului, cu acces imediat din Bulevardul Ștefan cel Mare cu geamul spre curtea interioară a blocului. Apartentul a fost complet renovat anul acesta.Bucătarie cu living open-space 20 mp( plus balconul zona ...

1981 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere, Velenta,  Etaj 3 , Zona linistita,  Aproape de centru
10
1

Apartament 2 camere, Velenta, Etaj 3 , Zona linistita, Aproape de centru

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Velența, Oradea, la etajul 3 al unui bloc de tip Z, într-o zonă liniștită și bine poziționată. Localizare excelentă: Stație de autobuz în apropiere Magazine și facilități în zonă Loc de joacă pentru copii chiar în fața blocului Aproximativ ...

1967 EUR/m2 | 33 m2

Oradea, Bihor

Ap 3 cam, 2 bai, 2 balcoane inchise, Etaj 4 4, Tip PB, bloc acoperit, H. Coanda
10
2

Proprietar vând apartament PB cu 3 camere, decomandat, situat în Henri Coandă 21, o zonă liniștită și foarte căutată din Oradea, la 5 minute de mers pe jos de Lotus 2 și aproximativ 15 minute de Primăria Oradea. Compartimentare 3 camere 1 bucătărie 2 băi 1 debara 1 dressing 2 balcone inchise termopan Detalii ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

garsoniera oradea
4

garsoniera oradea

garsoniera oradea,zona kaufland velenta,strada gradinarilor 70,etaj 4 vecini foarte buni,buna si ca investitie

1975 EUR/m2 | 20 m2

Oradea, Bihor

Vand apartament 2 camere,destinatie birou, situat ultracentral, cu destinația birou.
9
1

Apartament 2 camere,hol de acces,bucatarie, baie,total 62 mp.utili.Suprafata totala de teren este de 259 mp in care sunt 2 boxe la subsol,curte si gradina aflata in indiviziune. Proaspăt vopsit,izolat termic si fonic,front stradal la una din camere.

2857 EUR/m2 | 63 m2

Central, Oradea, Bihor

Vând Garsonieră decomandată în Rogerius
7
4

Vând Garsonieră decomandată în Rogerius

Vând garsonieră decomandată în Rogerius. Este utilată și mobilată, locuibilă. Etajul IV din V, bloc acoperit. Situata spre curtea interioara a blocului. În apropiere se afla Liceu Lucian Blaga, gradinita, statie de autobuz si tramvai si magazine. Mai multe detalii la nr. de tel. din anunț.