Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea
12
5

Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vanzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, situat in Iosia Nord, str. Erofte Grigore - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia, deservit cu 2 lifturi.Deține ...

1592 EUR/m2 | 71 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vânzare Oradea Făcliei
10

Apartament de vânzare Oradea Făcliei

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Apartament la casǎ Oradea zona Fǎcliei Compartimentare: 3 camere, hol spațios la intrare, living cu bucǎtǎrie, cǎmarǎ, baie, camera cazan, garaj spațios, terasǎ exterioară, pod (cu posibilitatea de mansardare) Suprafețe: - Suprafațǎ utilǎ: 106 mp - Suprafațǎ construitǎ: ...

942 EUR/m2 | 106 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 3 camere decomandate | Etaj 8 | Priveliște panoramica
12
1

Apartament 3 camere decomandate | 82 mp | Etaj 8 | Priveliște panoramică Apartament spațios și luminos, situat la etajul 8 din 9 al unui imobil cu lift (4 persoane), ideal pentru locuință personală sau investiție. Oferă o priveliște deosebită asupra orașului și un confort ridicat datorită compartimentării ...

1498 EUR/m2 | 82 m2

Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT CU 2 CAMERE  IN ARED | DE VANZARE | PRIMA SHOPS
8
2

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN ARED | DE VANZARE | PRIMA SHOPS

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita in exclusivitate: Apartament cu 2 camere,semi- decomandat, zona Iosia, strada Octavian Goga , Oradea. Apartamentul este compus din: 1 dormitor + 1 living + 1 bucatarie + 1 baie + 1 balcon. Este situat la etajul 2 intr-un bloc nou cu lift. Dispune de geamuri ...

2920 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
3

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 101.500 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2360 EUR/m2 | 43 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Nufarul
3

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, renovat în totalitate (inclusiv instalația electrică și sanitară), openspace, la etajul 3 din 4, situat în zona Iosia - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind ...

2022 EUR/m2 | 41 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Studio, Onestilor Oradea
9

Antony Estate | Vanzare Studio, Onestilor Oradea

Vă propunem spre vânzare un apartament tip studio - open space, Etajul 10 din 10, complet mobilat și utilat, situat pe strada Onestilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat la etajul 10 acestuia. Blocul fiind dotat cu 2 lifturi.Deține ...

2949 EUR/m2 | 39 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea
12
5

Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea

1592 EUR/m2 | 71 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Vanzare 2 Cam Investitie RH - Ultra Central
13
6

Antony Estate | Vanzare 2 Cam Investitie RH - Ultra Central

COD: ASVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Parter, tip A, complet mobilat și utilat, situat in zona M.Kogalniceanu Ultra Central - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la parterul ...

2315 EUR/m2 | 41 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, zona Bd. Dacia - Oradea
12
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament exclusiv, cu 3 camere - decomandat, Etajul 4 din 4, tip B, complet mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, orientat spre Bdul Dacia. Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acestuia. ...

1314 EUR/m2 | 70 m2

dacia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente NOI de vanzare, Ultracentral - -Oradea
7
4

COD: ICVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere open space, Etajul 1 din 4, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1817 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
3

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ cu TVA de 51400 euro.Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje si lift, fiind ...

3213 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta
13
2

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta

COD: SBVă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere - tip D, Decomandat, Etajul 3 din 4, situat in cartierul Velenta pe strada Gradinarilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 cestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1392 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Antony Estate | Penthouse de vanzare, NOU!, Calea Clujului - Oradea
7
1

COD: CIComision 0% client!Vă propunem spre vânzare apartament cu 2 camere NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Apartamente disponibile la diferite etaje.Preţ de pornire fără TVA 131.404 euro.Imobilele se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje ...

2682 EUR/m2 | 49 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, NOU!, 2 camere, Calea Clujului - Oradea
7
2

COD: CIComision 0% client!Vă propunem spre vânzare apartament cu 2 camere NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Apartamente disponibile la diferite etaje.Preţ de pornire cu TVA 110.800 euro.Imobilele se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje si lift, fiind ...

2462 EUR/m2 | 45 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vânzare 3 Cam, La Casa, Central Oradea
4
7

Antony Estate | Vânzare 3 Cam, La Casa, Central Oradea

Vă propunem spre vânzare un apartament la casă, cu 3 camere - semidecomandat, la Parter, situat in zona Centrala - Oradea.Apartamentul la casă se află într-o curte comună. Deţine o suprafaţă totală de 98 mp construiţi, iar suprafaţa utilă ...

974 EUR/m2 | 82 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 4 Cam, Decomandat - Splaiul Crisanei
12
1

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 4 camere, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Splaiul Crisanei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1794 EUR/m2 | 78 m2

iosia, Oradea, Bihor

SKYVIEW - apartament 4 camere, de vanzare - Rogerius - Stefan cel Mare - Oradea
9
7

COD: AAExclusive Skyview Apartment - BEST PRICE IN TOWN !!!!Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 8, tip AN, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Stefan cel Mare - Oradea.Deține o suprafață interioara construita ...

1021 EUR/m2 | 96 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare - 3 camere, Rogerius, zona Spital Pelican
6
3