Promovat
Apartament 2 camere decomandate
6

Apartament 2 camere decomandate

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat , Împăratul Traian ETAJ 3 Blocul este izolat exterior Zona este excelentă! La doar 2 minute de mers pe jos găsiți: – Școală generală – Liceu – Farmacie – Magazine de tot felul Iar la aprox. 10 minute de mers pe jos aveți: – Piațeta – Retail Park OK Shopping ...

1083 EUR/m2 | 54 m2

sud, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 3 camere zona Decebal
11

Apartament 3 camere zona Decebal

Bis Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4, în zona Decebal. Imobilul este compartimentat eficient și cuprinde: hol spațios bucătărie living luminos 2 dormitoare baie balcon Apartamentul este amplasat într-o zonă foarte bună, aproape de toate ...

1570 EUR/m2 | 57 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 2 camere 0% comision
18

Apartament 2 camere 0% comision

Vă propunem spre vânzare un apartament luminos și bine întreținut, situat într-o zonă strategică a orașului. Este o locuință gata de mutat, ideală pentru o familie tânără sau ca investiție sigură pentru închiriere. - Detalii Tehnice și Beneficii: Suprafață: Aproximativ 44 mp (include balconul). Etaj: ...

1295 EUR/m2 | 44 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 3 camere zona Subcetate
8

Apartament 3 camere zona Subcetate

Bis Imobiliare oferă spre vânzare apartament 3 camere zona Subcetate . Apartamentul este situat la parter și are o suprafață de 63 mp . Este ideal pentru locuit sau investiție . Preț :73.000 euro !

1159 EUR/m2 | 63 m2

periferie, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandate  Parter înalt
5

Apartament 2 camere decomandate Parter înalt

Apartament 2 Camere Decomandat – Zona Împăratul Traian ​Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și primitor, situat în zona Împăratul Traian, ideal atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție pentru închiriere. Proprietatea se află la parterul înalt al unui imobil bine întreținut, oferind ...

1227 EUR/m2 | 55 m2

sud, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament de vanzare 3 camere - White Residence
6

Apartament de vanzare 3 camere - White Residence

Bis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în ansamblul rezidențial White Residence, în zona Macon – o zonă liniștită, în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investitie Detalii proprietate: Suprafață utilă: 65 mp Balcon generos: 23 mp Compartimentare eficientă, ...

1662 EUR/m2 | 65 m2

est, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament de vanzare 3 camere - zona Dedeman
14
1

Apartament de vanzare 3 camere - zona Dedeman

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat la parterul unui imobil nou bine întreținut, într-o zonă liniștită și accesibilă din Bistrița. Locuința are o suprafață utilă de 74 mp și este compartimentată eficient, oferind confort și funcționalitate: living generos, două dormitoare ...

1149 EUR/m2 | 74 m2

sud, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartamente de vanzare - PANORAMIC RESIDENCE
8
1

Apartamente de vanzare - PANORAMIC RESIDENCE

Bis Imobiliare vă propune spre vânzare apartamente moderne în cadrul complexului Panoramic Residence – un proiect rezidențial ce îmbină eleganța, confortul și poziționarea strategică. Unitățile disponibile au suprafețe cuprinse între 56,7 mp și 79 mp, fiind concepute pentru a oferi un stil de viață ...

1358 EUR/m2 | 57 m2

cetatii, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament de vanzare - zona centrala
10
1

Apartament de vanzare - zona centrala

Apartament de vânzare – oportunitate excelentă de investiție! Bis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament inteligent compartimentat, cu o suprafață totală de 48 mp, situat la parter, care este amenajat practic ca două garsoniere distincte, vândute împreună, la un singur preț. Compartimentare ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Spațiu comercial la demisol 60mp –NICOLAE TITULESCU
8

Spațiu comercial la demisol 60mp –NICOLAE TITULESCU

Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial complet pregătit pentru desfășurarea unei activități de tip pub, cafenea sau bistro, situat la demisolul unei clădiri cu vizibilitate bună și acces facil. Cu o suprafață utilă de 60 mp, proprietatea este compartimentată eficient și se prezintă într-o stare ...

1000 EUR/m2 | 60 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATE  ȘTEFAN
6

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATE ȘTEFAN

Apartament 2 camere decomandat. ZONA Ștefan cel Mare Se oferă spre vânzare apartament 2 camere decomandat Suprafață 56 mp Etaj 4 Mobilat si utilat Loc de parcare Boxă subsol+ spatiu de depozitare pod Zona este bine conectată, cu acces facil la transport public, magazine, ...

1170 EUR/m2 | 56 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

APARTAMENT ZONA DECEBAL
6

APARTAMENT ZONA DECEBAL

Apartament de vânzare. Zona Decebal Apartament 2 camere semidecomandat Suprafață utilă 43 mp Etaj 4 /5 Mobilat utilat Bloc izolat Finisaje moderne Zona este bine conectată. cu acces facil la transport public, magazine, scoli, licee, grădinițe, instituţii publice si alte puncte de interes. ...

1384 EUR/m2 | 43 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Oportunitate Investitie / Spatiu Decebal
14

Oportunitate Investitie / Spatiu Decebal

Ești gata să faci pasul de la chirie la propria ta locație de business? Îți prezint un spațiu comercial strategic, situat chiar la parterul unui bloc pe Bulevardul Decebal, una dintre cele mai tranzitate și vizibile artere din Bistrița. Cu o suprafață utilă de 48 mp, acest spațiu a funcționat anterior ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere 50 mp de vanzare
4

Apartament 2 camere 50 mp de vanzare

Bis Imobiliare partament cu 2 camere, având o suprafață de 50 mp, situat la etajul 6 din 6, într-un bloc nou construit în 2024, cu lift, regim de înălțime P+6, dotat cu 1 baie, amplasat în complexul rezidențial Campeador.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere - Aleea Plopilor
11

Apartament 3 camere - Aleea Plopilor

BIS Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3, într-o zonă accesibilă, aproape de magazine, școli, mijloace de transport în comun și alte facilități. Compartimentare: 2 dormitoare Living cu bucătărie open-space 1 baie Apartamentul este luminos, bine compartimentat ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Garosniera de vânzare strada Carpați
7

Garosniera de vânzare strada Carpați

Bis Imobiliare oferă spre vânzare Garosniera situată la parter strada Carpați . Imobilul are o suprafață de 26 mp . Blocul este izolat termic . Preț : 46.000 euro !

1769 EUR/m2 | 26 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, etaj4, Zona Decebal
7

Apartament 2 camere, etaj4, Zona Decebal

Bis Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, în zona Decebal, o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli și mijloace de transport. Apartamentul este semidecomandat și a fost renovat modern, beneficiind de finisaje actuale și un ambient plăcut, ...

1450 EUR/m2 | 40 m2

ultracentral, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament cu 3 camere zona Subcetate
7

Apartament cu 3 camere zona Subcetate

Bis Imobiliare va ofera spre vanzare apartament de vânzare cu 3 camere, 1 baie și 1 bucătărie, situat la etajul 2 din 3, în zona Subcetate, Bistrița, având inclus loc de parcare și boxă de depozitare, ideal pentru locuit sau investiție, la prețul de 133.000 €.

1705 EUR/m2 | 78 m2

centura, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament Etaj 1
5

Apartament Etaj 1

Apartament de vânzare Zona Târpiu ️Etaj 1 Compus din 2 dormitoare Living cu bucătărie Open space Baie Balcon Suprafață 56 mp Încălzire in pardoseala Aer condiționat Mobilat și utilat Parcare privată prevăzută cu barieră acces Pret : 90.000€ Telefon: ...

1634 EUR/m2 | 56 m2

periferie, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere strada Stefan Octavian Iosif
11

Apartament 3 camere strada Stefan Octavian Iosif

Bis Imobiliare ofera spre vanzare apartament 3 camere decomandat situat la etajul 3 din 4 pe strada Stefan Octavian Iosif . imobilul este compartimentat astfel : hol , 2 dormitoare . living . bucatarie , 2 balcoane si 2 bai . Necesita renovare . Suprafata utila este de 65 mp + 8 mp balcon . Pret : 78.000 ...

1200 EUR/m2 | 65 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere Zona Decebal
7

Apartament 2 camere Zona Decebal

Bis Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat situat la etajul 4 în zona Decebal, zona ideală fiind situat aproape de un număr generos de puncte de interes. Imobilul se vinde mobilat și utilat, gata de mutat sau posibilitate de investiție. Este format din 2 camere, bucătărie, ...

1389 EUR/m2 | 45 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere strada Voinicului
7

Apartament 2 camere strada Voinicului

Vând apartament 2 camere semidecomandat, renovat complet, situat la etajul 4, pe Aleea Voinicului. Suprafață utilă 50 mp, plus balcon ~5 mp. Instalațiile electrice și sanitare sunt noi. Zonă centrală, aproape de magazine, școli și transport – ideal pentru locuit sau investiție. Apartamentul este liber, ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 1 camera Zona Dragos Voda
5

Apartament 1 camera Zona Dragos Voda

Bis imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu o camera în zona Dragoș Vodă, locuința potrivită pentru un cuplu tânăr la început de drum sau pentru investiție. Locuinta are o suprafață utila de 28 mp, fiind compartimentat astfel: un dormitor, o bucatarie, o baie și un hol. Este poziționat ...

1161 EUR/m2 | 28 m2

est, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere zona Stefan Cel Mare
9

Apartament 3 camere zona Stefan Cel Mare

Bis Imobiliare va ofera spre vanzare apartament 3 camere decomandat etaj 1 zona Stefan Cel Mare . Imobilul are o suprafata utila 56 mp + 2 balcoane . Compartimentare : hol , bucatarie , 2 dormitoare , living , baie si 2 balcoane. Pret : 96.000 euro !

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Categorii

Județe

Bistrita-nasaud
Salvează căutarea