Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament
5
2

Vand apartament

Vand apartament 2 camere decomandat, 50mp etaj 1din3 în bloc de cărămidă cu boxă și parcare. Apartamentul este renovat, tencuiala noua instalație electrica și sanitara noua. Se afla pe strada Ștefan Lucian.

1900 EUR/m2 | 50 m2

Botosani, Botosani

Vand apartament ultracentral
3

Vand apartament ultracentral

Vand apartament 3 camere decomandat,88 mp,2 bai,2 balcoane partial renovat,etaj 4 cu posibilitate de mansardare. Geamuri termopan,centrala termica in garantie.

1023 EUR/m2 | 88 m2

Botosani, Botosani

Apartament 2 camere decomandat etaj 4 Dorohoi
5

Apartament 2 camere decomandat etaj 4 Dorohoi

Agentia imobiliara Mya Casa va ofera spre vanzare - Apartament 2 camere situat in zona Spitalului Municipal Dorohoi , cu o suprafata de 45mp utili + balcon , model decomandat , etaj 4 cu sarpanta . Se vinde mobilat , intabulat , liber de sarcini . Pret 55.000 euro negociabil

1222 EUR/m2 | 45 m2

Dorohoi, Botosani

Vand apartament cu trei camere
5
5

Vand apartament cu trei camere

Vand apartament cu trei camere in comuna Ripiceni, judetul Botosani, str .Blocului, bloc B 1, etaj 1, an constructie bloc 1980, pret 5000 euro, negociabil!

100 EUR/m2 | 50 m2

Ripiceni, Botosani

Vand apartament cu 3 camere
5
5

Vand apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, 48 mp utili, in comuna Ripiceni, judetul Botosani, situat pe str. Blocului, Bl.B1, parter, an constructie bloc 1975, cu structura de rezistenta pe schelet de beton armat si inchideri de caramida, 1500 euro , negociabil! Rog seriozitate!

31 EUR/m2 | 48 m2

Ripiceni, Botosani

Apartament cu 3 camere decomandat + Garaj
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat + Garaj

Vand apartament compus din 3 camere cu suprafata utila de 63 mp, situat la parterul (inalt) unui bloc construit in anul 1980 din caramida cu regim de inaltime P+4, izolat termic si eficient din punct de vedere energetic. Locuinta este decomandata, cu compartimentare practica oferind confort si functionalitate ...

1508 EUR/m2 | 63 m2

Botosani, Botosani

vand apartament
5
2

vand apartament

De vânzare apartament 2 camere + mansardă Zona Primăverii, Botoșani Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Primăverii, într-o locație liniștită și accesibilă. Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare practică Mansardă inclusă ideală pentru depozitare sau spațiu suplimentar ...

959 EUR/m2 | 49 m2

Botosani, Botosani

Apartament 4 camere ultracentral   Mihai Eminescu   modern, 3 băi, eficient energetic
10
4

Apartament 4 camere ultracentral Mihai Eminescu modern, 3 băi, eficient energetic

Proprietar, nu agenție. Se oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 4 camere, situat ultracentral, pe Bd. Mihai Eminescu nr. 20, etaj 3, într-o zonă foarte bună, liniștită și aproape de toate punctele de interes. Compartimentare: 2 dormitoare living spațios bucătărie 3 băi 2 holuri balcon închis ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Botosani, Botosani

De vânzare – Apartament 2 camere, ultracentral, Botoșani – 69,54 mp
17

De vânzare – Apartament 2 camere, ultracentral, Botoșani – 69,54 mp Str. Aleea Maxim Gorki nr. 14 – zonă ultracentrală, poziție excelentă Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parter înalt, cu o suprafață totală de 69,54 mp, amplasat într-o zonă centrală, cu acces facil către toate ...

1798 EUR/m2 | 70 m2

sud-est, Botosani, Botosani

Apartament 2 camere decomandat
3
7

Apartament 2 camere decomandat

Vand apratament 2 camere, etj 4, decomandat, spatios, orientare la sud (calduros), bloc reabilitat prin PNRR, inlocuite ferestre si balcon PVC sticla tripan, sarpanta noua acoperita cu tabla, Apartamentul este situat in Strada Grivita vis-a-vis de magazinul OVISIM. Liber de sarcini, curat, mobilat, utilat. ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Botosani, Botosani

Apartament 3 camere Sulita
10
29

Apartament 3 camere Sulita

VAND APARTAMENT IN SULIȚA....OFER MAI MULTE DETALII LA NR DE TEL sau !!!! APARTAMENTUL ESTE RENOVAT IN 2018 INSTALATIE ELECTRICA NOUA....PE PERETI ESTE TRAS PLASA +ADEZIV+TINCI TAVANE RIGIPS CU FORMA ....GEAMURI IN 3 STICLE FRANȚUZEȘTI TOATE NOI....USI NOI....APARTAMENTUL ARE COMPUS DIN 3 CAMERE ...

360 EUR/m2 | 75 m2

Sulita, Botosani

Apartament 3 camere, Marchian!
12

Apartament 3 camere, Marchian!

GalaxyImob Botosani, va propune spre vanzare un apartament decomandat, format din 3 camere, situat la etajul 4 cu sarpanta noua, situat in zona Spitalului Judetean. Apartamentul beneficiaza de urmatoarele imbunatatiri: centrala termica, termoizolatie exterioara, geamuri termopan, parchet gresie,faianta, ...

1491 EUR/m2 | 57 m2

central, Botosani, Botosani

De vânzare – Apartament 2 camere decomandat | Zona Bulevard
7

De vânzare – Apartament 2 camere decomandat | Zona Bulevard

De vânzare – Apartament 2 camere decomandat | Zona Bulevard Apartament modern, renovat complet, situat într-o zonă foarte bună, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes. ✔️ Suprafață 55 mp ✔️ Mobilat și utilat complet ✔️ Centrală termică proprie ✔️ Izolat termic ✔️ ...

1309 EUR/m2 | 55 m2

central, Botosani, Botosani

De vânzare apartament 3 camere – zona Primăverii
8

De vânzare apartament 3 camere – zona Primăverii

De vânzare apartament 3 camere – zona Primăverii Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere semidecomandat, situat la etajul 3 din 4, în zona Primăverii. Suprafață: 53 mp Balcon închis Gaz separat, încălzire Modern Calor Izolat termic Preț: 71.500 € – negociabil Se vinde mobilat exact ca in poze ...

1349 EUR/m2 | 53 m2

central, Botosani, Botosani

Garsoniera,, 27mp, zona Plevna, Dorohoi
3
7

Garsoniera,, 27mp, zona Plevna, Dorohoi

Blitz propune spre vânzare o garsonieră spațioasă de 27 mp, situată într-o zonă liniștită, ferită de traficul intens. Proprietatea se afla la aeajul 4 si este compartimentată eficient, oferind posibilitatea de transformare într-un apartament tip cămin cu 1 cameră, bucătărie, baie și hol. Este dotată ...

Dorohoi, Botosani

De vanzare apartament + teren generos în apropiere
19
1

De vanzare apartament + teren generos în apropiere

De vanzare apartament + teren generos în apropiere – oportunitate unică! Vă propunem spre vânzare un apartament situat la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru activități comerciale, într-o zonă liniștită și accesibilă. Suprafață totală: • 70 mp apartament • 50 mp construcție (ideala pentru ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

central, Botosani, Botosani

De vanzare apartament 3 camere decomandat,  Pietonalul Transilvaniei.
8

De vanzare apartament 3 camere decomandat, Pietonalul Transilvaniei.

De vanzare apartament 3 camere decomandat, Pietonalul Transilvaniei. Etaj 4/5 Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 79 mp • Compartimentare: decomandat • Etaj: 4 din 5 • Balcon închis • Boxă la parter • Loc de parcare concesionat Dotări și îmbunătățiri: • Centrală termică nouă • Aer condiționat • Geamuri ...

1324 EUR/m2 | 68 m2

ultracentral, Botosani, Botosani

VÂNZARE APARTAMENT 2 CAMERE + MANSARDĂ
8

VÂNZARE APARTAMENT 2 CAMERE + MANSARDĂ