Promovat
Propritar,vand garsoniera in Braila,et.1,zona barira pret 41000
5
7

Vand garsoniera in Braila zona bariera et.1,pret 41000 ,recent renovata,bucatarie mobilata.

1577 EUR/m2 | 26 m2

Bariera , Braila, Braila

Promovat
Garsoniera (mobilata, utilata), Zona Bariera, Stare foarte buna !!!
10
11

Garsoniera cu balcon, stare foarte buna !!! -Zona centrala,Bariera Calarasilor ,Str.Mioritei,Bl.18( intre LIDL si Piata Concordia,zona foarte linistita) - Mobilata si utilata complet - Dotata cu centrala termica - Aer conditionat - Tamplarie termopan - Faianta, gresie si parchet laminat -Usa metalica ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Promovat
Apartament trei camere
2
2

Apartament trei camere

Vând apartament trei camere. Zona cartier Obor. Parter. Spațios. Balcon, boxă,loc de parcare. Izolat termic. Termopan, centrală,parchet. Proiect renovare aproape complet.

1187 EUR/m2 | 67 m2

Obor%252b, Braila, Braila

Promovat
Apartament 1 Camera
10
4

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamet

Apartamet

Schimb Apartamet cu 1 camera 1 bucatarie 1 baie hol. toate conditile. Doresc sa va metionez ca e locuinta de stat. Doresc sa fac schimb cu locuita de stat cu 2 camere la curte.

59 EUR/m2 | 25 m2

Centru, Braila, Braila

De vânzare apartament.3 camere braila
10
7

De vânzare apartament.3 camere braila

De vânzare apartament. 3 camere, mobilat, utilat complet, aproape de zonă marketuri, școală, grădinițe, zonă liniștită, Et.1. Izolat termic

1094 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

De vânzare.
4

De vânzare.

Apartament de vânzare cu trei camere, mobilat complet, se poate vinde și mobilat parțial, 83 mp utili, doua boxe la demisol, una de 21 de mp una de 12 mp, pt mai multe detalii apelați nr de telefon , sa-u WhatsApp, poze preț etc!

988 EUR/m2 | 83 m2

Ianca, Braila

Vând garsonieră in zona Hipodrom - Liceul Panait Cerna
8
4

Vând garsonieră in zona Hipodrom - Liceul Panait Cerna

Vând garsonieră in zona zona Hipodrom - Liceul Panait Cerna, mobilată si utilată complet. Dotari: centrala termica, aer condiționat, mașină de spălat, geamuri termopan, ușă metalică, gresie, faianță. Zona in care este amplasata, ofera acces facil la statia de transport public in comun, dar si catre alte ...

1308 EUR/m2 | 26 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

Închiriez apartament cu 2 camere spațios , mobilat și utilat , apartamentul este situat pe bulevardul Dorobanti situat în vecinătatea stației de tramvai , școli etc . Apartamentul se închiriază pe termen lung cu contract la ANAF , la încheierea contractului se plătește o luna grantie + luna în curs . ...

5 EUR/m2 | 68 m2

Braila, Braila

Cameră - 55.000 ron
8
3

Cameră - 55.000 ron

Vând cameră cu suprafața utilă de 11,5m, etaj 4, situată în Cartier Hipodrom, Zona Barieră. Locuința dispune de următoarele dotări: - geamuri termopan - ușă metalică - parchet, gresie, faianță - sanitare noi - pereții din baie îmbrăcați în lambriu - instalație electrică nou schimbată + instalatie electrica ...

Bariera%2b, Braila, Braila

2 camere decomandat buzaului
10
7

2 camere decomandat buzaului

unic proprietar, zona foarte buna cu scoli, spital, parc, îmbunătățit cu centrala termica, aer condiționat, izolației hidroizolație, 2 balcoane spațioase, acte la zi, ușor negociabil. rog seriozitate

807 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
8

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat
5

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat

Proprietar vând apartament 3 camere,decomandat,mobilitat etajul 8 vizavi de pistruiatu. Centrala proprie, Termopane,balcon imbracat termopan,rulori

985 EUR/m2 | 67 m2

Viziru 3, Braila, Braila

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cf.1,decomandat,2 balcoane inchise cu termopan,centrala termica, etaj 6, lift, B-dul. Dorobantilor langa Unitatea Militatra de Pompieri. Apartamentul are vedere in Bdul. Dorobantilor. Apartamentul este liber in acest moment, pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati,rog ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat!
10
1

Apartament 2 camere decomandat!

Direct proprietar! Vând apartament cu 1 cameră decomandat, transformat în 2 camere Strada Siretului Bloc din 1993 Etajul 6 din 8 Lift nou Scara renovata Renovat Termopane noi de calitate balcon închis în termopan, Centrala termica . Mobilat Mai multe detalii și poze la telefon MERITA VAZUT!!! ...

1291 EUR/m2 | 43 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere | Hipodrom   zona Policlinicii | Mobilat și utilat
9
3

Apartament 2 camere | Hipodrom zona Policlinicii | Mobilat și utilat

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Hipodrom, în imediata apropiere a Policlinicii o zonă apreciată pentru accesibilitate și facilități. Proprietatea are o suprafață utilă de 30 mp și este amplasată la parterul imobilului, oferind acces facil și confort ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Garsoniera de vanzare.
8
13

Garsoniera de vanzare.

Garsoniera zona Hipodrom Scolilor libera necesita renovare.

937 EUR/m2 | 22 m2

Obor, Braila, Braila

Apartament 2 camere , decomandat
8

Apartament 2 camere , decomandat

Apartament 2 camere decomandat etaj 3 din 4, Dorobanți colt cu Școlilor, apartamentul deține centrala termica, geamuri termopan,ușa metalică. Preț 60000 euro.

1091 EUR/m2 | 55 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat Vidin - Progresu
10
3

Apartament 2 camere decomandat Vidin - Progresu

Apartament de vanzare, situat la etaju 3 al unui bloc construit in 1981. Locuinta este decomandata confort 1, cu o suprafata utila de 51,67 mp si orientare Sud - Vest, beneficiind de lumina naturala pe tot parcursul zilei. Renovat integral in 2022, apartamentul dispune de instalatie electrica si instalatii ...

1078 EUR/m2 | 51 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

vand apartament 2 camere 2

vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, cf1, semidecomandat, etaj3, termoizolat, centrala proprie, balcon mare, tamplarie pvc pentru ferestre si balcon, usa metalica model nou, parchet clasic stare foartebuna, curat, liber.

1000 EUR/m2 | 45 m2

Calea Galati, Braila, Braila

Apartament 2 camere,Viziru 1
7
2

Apartament 2 camere,Viziru 1

Vând sau schimb apartament cu 2 camere semidecomandat la parter.Are centrala termica,ac, gresie și faianță,parchet,geam termopan,aerisire la baie.Situat langa școală 28, foarte aproape de statie de autobuz, piața, grădinița.Se vinde mobilat.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Viziru 1, Braila, Braila

Salvează căutarea