Apartament trei camere
2
2

Apartament trei camere

Vând apartament trei camere. Zona cartier Obor. Parter. Spațios. Balcon, boxă,loc de parcare. Izolat termic. Termopan, centrală,parchet. Proiect renovare aproape complet.

1187 EUR/m2 | 67 m2

Obor%252b, Braila, Braila

Promovat
Garsoniera (mobilata, utilata), Zona Bariera, Stare foarte buna !!!
10
11

Garsoniera cu balcon, stare foarte buna !!! -Zona centrala,Bariera Calarasilor ,Str.Mioritei,Bl.18( intre LIDL si Piata Concordia,zona foarte linistita) - Mobilata si utilata complet - Dotata cu centrala termica - Aer conditionat - Tamplarie termopan - Faianta, gresie si parchet laminat -Usa metalica ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Promovat
Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios
8
2

Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios

Vând apartament 3 camere situat în cartierul Plantelor la parter, foarte spatios cu balcon mare. Se vinde mobilat, este dotat cu centrală termică, aer condiționat, flise, gresie, parchet clasic în stare bună, uși schimbate, 2 băi funcționale, zonă liniștită. Apartamentul are balcon foarte mare intabulat, ...

960 EUR/m2 | 75 m2

Plantelor, Braila, Braila

Promovat
Apartament 1 Camera
10
4

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând ap 2 camere viziru 3
8
32

Vând ap 2 camere viziru 3

Vând apartament decent 2 camere cf 2 et.9 din 10 în viziru 3.Instalatie electrică și sanitară nouă. Liftul este nou și a fost achitat integral. Apartamentul este liber.Fără datorii. Pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați. Încălzire cu convector pe gaz. Apa caldă bucatarie,baie și duș cu ...

846 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Garsonieră Hipodrom
3
2

Garsonieră Hipodrom

Agenție Imobiliară intermediază vânzarea unei garsoniere zona Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, thermopan, convector electric, boiler electric, suprafața=11 mp, se vinde conform pozelor publicate, preț=75.000 lei ușor negociabil.

1309 EUR/m2 | 11 m2

Hipodrom, Braila, Braila

apartament 2 camere cartier obor etaj 1 braila
2

apartament 2 camere cartier obor etaj 1 braila

de vinzare apartament 2 camere decomandat confort 1 etaj 1 bloc 27 obor

1386 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat 50 mp   Vidin   Calea Galați   parter   ideal investiție
1
3

Apartament 2 camere decomandat 50 mp Vidin Calea Galați parter ideal investiție

Proprietar vând apartament cu 2 camere decomandate, situat în cartierul Vidin, pe Calea Galați, într-un bloc construit în anul 1983, cu regim de înălțime P+4. Apartamentul este situat la parter și are o suprafață utilă de 50 mp. Compartimentarea este practică și oferă spații generoase pentru un apartament ...

798 EUR/m2 | 50 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Vând ap. 2 camere  et 3  str galati   -str rahova        pre?  48000 euro neg. 18

Vând ap. 2 camere et 3 str galati -str rahova pre? 48000 euro neg.

Ap. 2 camere ,ct ,aer codiționat, termopan ,curat, mobilat, liber.

960 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Vând sau schimb ap 1 cameră Buzăului
5
1

Vând sau schimb ap 1 cameră Buzăului

Proprietar, vând sau schimb, ap 1 cameră 45mp pe Buzăului vizavii de școala 2,mobilat și utilat, apartamentul dispune de o ieșire din balcon pe o terasa de 30 mp care se poate închide formând o cameră. Menționez ap se află la et 7,blocul nu are lift. Preț 35000 euro ofer diferența pt 2 camere în aceiași ...

778 EUR/m2 | 45 m2

Varsatura, Braila

Apartament 3 camere decomandat
1
1

Apartament 3 camere decomandat

Proprietar, vând apartament 3 camere confort 1, decomandat, 58 mp, zona Progresul, poarta 1, curat, centrala, apartamentul se vinde mobilat.

897 EUR/m2 | 58 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Apartament cu 2 camere
6
3

Apartament cu 2 camere

Vand apartament in cartier Progresu, langa scoala 11, aproape de statia de tramvai. Este situat la parter, 2 camere. watsapp

Braila, Braila

Inchiriez apartament cu 3 camere
5

Inchiriez apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere,semidecomandat, etajul 3, in cartier Viziru 1, statia de autobuz Gospodina.

5 EUR/m2 | 74 m2

Braila, Braila

Vând apartament 2 camere
5
2

Vând apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere.

1182 EUR/m2 | 55 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Vând apartament 2 camere
5
2

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere CF2 semidecomandat, centrală,termopane exterior și parțial interior, etaj 3,suprafață totală 42m, preț 37000, negociabil

949 EUR/m2 | 39 m2

M. Kogălniceanu, Braila, Braila

Vand apartament 2 camere
4

Vand apartament 2 camere

In centrul orasului la coltul Pietii Concordia, in al 2 lea rand de blocuri ferit de zgomotul strazii Calarasilor cu fata intre blocuri cu o oaza de verdeata ca si privelista se vinde apartament 2 camere, 47 mp,, semidecomandat, mobilat, camerele sunt cu pardoseala din parchet de stejar pusa recent. ...

1489 EUR/m2 | 47 m2

Braila, Braila

Apartament renovat 2 camere et. 2 4 decomandat str. I.C. Bratianu