Apartamente de vanzare Braila

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Braila Companii Incalzire: Centrala proprie Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei
9
2

Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei

Vand apart.1 camera confort 1 decomandat Dorobanti-Albinei, parter, transformat in 2 camere, bucatarie mutata pe balcon, sup.utila-40mp + balcon 5m (cu acte, intabulat), centrala termica, termopan, rulouri, parchet, faianta, gresie, usa metalica, mobilat si utilat partial, liber, spatios, bine ingrijit, ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Obor, mobilat complet
8
1

Apartament 2 camere Obor, mobilat complet

genția imobiliară Expert va propune spre vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat in cartier Obor LA CHEIE Pentru cine dorește sa se mute imediat, zona liniștită Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet asa cum apare în poze centrala termica , termopan, aer condiționat, usi interior ...

1343 EUR/m2 | 49 m2

Obor, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Obor, mobilat complet
8
1

Apartament 2 camere Obor, mobilat complet

1343 EUR/m2 | 49 m2

Obor, Braila, Braila

Apartament 3Camere Viziru3
9
3

Apartament 3Camere Viziru3

Agenție Imobiliară intermediază vânzare apartament cu 3 camere, cf. 1,decomandat, zona Viziru 3,etaj intermediar, renovat, liber, ușă metalică, centrală termică, ferestre thermopan,aer condiționat, fereastra lthermopana baie,rulouri exterior,parchet laminat, suprafața totală=62mp, preț=59.500 negociabil. ...

992 EUR/m2 | 60 m2

Viziru+3, Braila, Braila

Apartament 2Camere Zona Independentei
8
1

Apartament 2Camere Zona Independentei

Agentie Imobiliara intermadiaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,decomandat,zona Independentei,etaj intermediar,usa metalica,c.t,ferestre pvc cu geam thermopan,rulouri exterioare,usi interioare Aluminiu,balcon inchis cu tm,izolat termic exterior,parchet,bine intretinut,se vinde mobilat si utilat,pret=68.000 ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere Obor , mobilat complet
10

Apartament 2 camere Obor , mobilat complet

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Obor aproape de scoala 32 Etaj 4 din 4 Centrala termica, termopan ferestre și balcon Parchet, faianță, gresie Se vinde mobilat și utilat complet( fara TV din sufragerie) Curat ,bine întreținut Comision cumparator 2% Anunț postat ...

965 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Apartament 2 camere Hipodrom, mobilat
5

Apartament 2 camere Hipodrom, mobilat

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat în cartier Hipodrom Parter cu balcon Centrala termica Termopan la ferestre Izolat termic exterior Aer condiționat Boxa cu acces din bucătărie Se vinde Mobilat Comision cumparator 2^ Anunț postat de agenția imobiliară Expert

1000 EUR/m2 | 57 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1
11
4

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament , complet renovat,complet mobilat si utilat situat în zona Viziru 1 Apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, fara balcon, poziționat la etajul 1. Imobilul a fost renovat integral, beneficiind de instalație sanitară ...

1343 EUR/m2 | 35 m2

Viziru%2b1, Braila, Braila

Apartament 2 camere Apollo etaj 2
6

Apartament 2 camere Apollo etaj 2

Agentia imobiliara Expert va propune spre cumparare apartament cu 2 camere cf 2 semidecomandat situat pe zona Apollo etaj 2 din 4 centrala termica termopan ferestre izolat termic exterior aer conditionat Curat, intretinut Liber , acte la zi Se vinde cu mobila care apare in poze Comision cumparator ...

1059 EUR/m2 | 32 m2

Apollo, Braila, Braila

Apartament 2 camere Calea Galati
5
3

Apartament 2 camere Calea Galati

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat pe Calea Galati aproape de maternitate Etaj 3 din 4 Centrala termica Termopan ferestre + balcon închis în termopan Parchet Liber Pret 43 000 euro ușor negociabil Pentru detalii va așteptăm la ...

873 EUR/m2 | 48 m2

Calea%2bGalati, Braila, Braila

Apartament 2 camere zona Dorobanti , parter
3
9

Apartament 2 camere zona Dorobanti , parter

Apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat pe zona Dorobanti între Școlilor și Bariera Parter Bacon 5 mp Centrala termica, termopan ferestre Liber Comision cumparator 2% Anunț postat de agenția imobiliara Expert

1042 EUR/m2 | 48 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Garii-Victoriei confort 1 semidecomandat
12
2

Garii-Victoriei confort 1 semidecomandat

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament situat în zona Garii-Victoriei Apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, cu balcon, poziționat la etajul 4. Izolatia a fost refacuta in anul 2024.Imobilul are o suprafață de 47 mp. Printre imbunatatirile sale se numără: Centrala ...

936 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Braila, Braila

Radu Negru decomandat etaj 1 Balc 7m
11
6

Radu Negru decomandat etaj 1 Balc 7m

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament,complet mobilat si utilat situat în zona de , Radu Negru. Apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, cu balcon de 7m, poziționat la etajul 1. Imobilul este bine intretinut, .Imobilul dispune de o suprafață de 57 mp, intabulat ...

1298 EUR/m2 | 57 m2

Radu+Negru, Braila, Braila

3 camere Bd. Independentei, poziție buna
5
3

3 camere Bd. Independentei, poziție buna

Agentia imobiliara Expert va propune spre cumpărare apartament 3 camere cf 1 semidecomandat situat pe Bd. Independentei aproape de Calea Calarasilor . Etaj 4 din 4 Liber Simplu Centrala termica, termopan Pentru detalii va așteptăm la sediul nostru din Bd.Dorobantilor nr.35 Bl.B3 parter sau sunați la ...