Apartamente de vanzare Braila

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Braila Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 Camera
10
5

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Obor, mobilat complet
8
2

Apartament 2 camere Obor, mobilat complet

genția imobiliară Expert va propune spre vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat in cartier Obor LA CHEIE Pentru cine dorește sa se mute imediat, zona liniștită Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet asa cum apare în poze centrala termica , termopan, aer condiționat, usi interior ...

1343 EUR/m2 | 49 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1
9
4

3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1

De vanzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Piata Mare - Bd.Dorobantilor Etaj 1 intr-un bloc construit 1986 Sup 64 mp + balcon 4mp Loc de parcare Scara curata Centrala termica, termopan ferestre Izolat termic exterior cu polistiren 10 cm Aer condiționat Uși interior schimbate Liber Comision ...

1081 EUR/m2 | 68 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Modern etj1 renovat 2023
9
7

Apartament Modern etj1 renovat 2023

apartament modern etajul 1 renovat complet in 2023 (instalatie electrica,sanitara,incalzire) Zona Plantelor 57 mp izolat exterior 10cm fereste cu 3 foi de geam aer conditionat centrala Vaillant electrocasnice noi finisaje de calitate totul este nou apartamentul se vinde mobilat dar la cerere se poate ...

1325 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

Ap.3 cam.cf1d Buzaului
8
3

Ap.3 cam.cf1d Buzaului

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Buzaului, etaj 2, sup.utila-65mp+balcon 4m, cu 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan cu rulouri electrice pe telecomanda, izolat termic, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, incadrat, foarte bine ingrijit, zona buna si linistita, ...

1231 EUR/m2 | 65 m2

Braila, Braila

Apartament 2Camere Garii
8
2

Apartament 2Camere Garii

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,semidecomandat,zona Garii ,etaj superior,usa metal,centrala termica,ferestre termopan,parchet,hidroizolatia refacuta in 2024,cu balcon,se vinde conform pozelor. Pret=43.000 Euro usor negociabil.Pretul se poate achita prin credit bancar,sau ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Garii, Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
9

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cf.1,decomandat,2 balcoane inchise cu termopan,centrala termica, etaj 6, lift, B-dul. Dorobantilor langa Unitatea Militatra de Pompieri. Apartamentul are vedere in Bdul. Dorobantilor. Apartamentul este liber in acest moment, pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati,rog ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat!
10
1

Apartament 2 camere decomandat!

Direct proprietar! Vând apartament cu 1 cameră decomandat, transformat în 2 camere Strada Siretului Bloc din 1993 Etajul 6 din 8 Lift nou Scara renovata Renovat Termopane noi de calitate balcon închis în termopan, Centrala termica . Mobilat Mai multe detalii și poze la telefon MERITA VAZUT!!! ...

1291 EUR/m2 | 43 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere , decomandat
8

Apartament 2 camere , decomandat

Apartament 2 camere decomandat etaj 3 din 4, Dorobanți colt cu Școlilor, apartamentul deține centrala termica, geamuri termopan,ușa metalică. Preț 60000 euro.

1091 EUR/m2 | 55 m2

Dorobanti, Braila, Braila

vand apartament 2 camere 2

vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, cf1, semidecomandat, etaj3, termoizolat, centrala proprie, balcon mare, tamplarie pvc pentru ferestre si balcon, usa metalica model nou, parchet clasic stare foartebuna, curat, liber.

1000 EUR/m2 | 45 m2

Calea Galati, Braila, Braila

Vanzare  Apart. 2 camere cf.1 decomandat, supr. utila de 49.mp. + balc. de 16.mp. zona Calarasi 4
20

Vanzare Apart. 2 camere cf.1 decomandat, supr. utila de 49.mp. + balc. de 16.mp. zona Calarasi 4

- Vanzare Apartament 2 camere cf. 1 decomandat, parter, suprafata totala este de 65.mp., suprafata utila este de 49.mp., in zona Calarasi 4, pozitie buna, centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan la exterior + jaluzele, centrala termica cu calorifre de otel, usi interior de lemn, usa metalica, ...

1102 EUR/m2 | 59 m2

Braila, Braila

Apartament de vanzare oras Faurei, Jud. Braila
5
1

Apartament de vanzare oras Faurei, Jud. Braila

Proprietar, vând apartament. Vând apartament cu 2 camere, în orașul Făurei, Jud. Brăila. Apartamentul este decomandat,confort 1, 56m ,format din: living, bucătărie, dormitor, baie, debara, hol si balcon 7m închis cu termopan. Apartamentul beneficiază de: Centrală și aer condiționat noi schimbate în ...

643 EUR/m2 | 56 m2

Braila, Braila

proprietar, vand ap 2 cam, cf1, decomandat, etaj4, 54mp, zona Progresu, proximitate scoala, Kaufland
6
9

Proprietar vinde apartament 2 camere, decomandat, 54 mp zona Progresu Apartamentul este spațios, ideal pentru locuit sau ca investiție pentru închiriere. Blocul este din 1981, situat într-o zonă liniștită și cu acces rapid la școală, Kaufland și transport public. Etaj 4 din 4, cu potențial de renovare ...

739 EUR/m2 | 54 m2

Braila, Braila

Vând apartament 3 camere, etajul 1, str. Tineretului colț cu Mioriței.
8
1

Apartament mobilat parțial, două băi, cămară, debara, centrală proprie, boxă la subsol.

1289 EUR/m2 | 76 m2

Braila, Braila

Vanz. Apart. 1 cam., cf.1 decom. supr. utila 36,43 mp. mobilat si utilat. str.Rosiorilor - Dorobanti
20

- Oferim spre vanzare Apartament cu 1 camera cf. 1 decomandat, etajul 3, str. Rosiorilor aproape de str. Albinei, pozitie excelenta aproape de Piata Mare, mobilata si utilata asa cum se vede in poze, zona linistita suprafata utila este de 36.43, suprafata totala este de 40.mp. cu balcon, avem camera ...

1486 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Brăila, cartier Viziru 1, str. Gr. Alexandrescu, Ap 2 camere conf. 1
3
13

Vând apartament de 2 camere situat în Brăila, cartier Viziru I, str. Grigore Alexandrescu nr. 11, aproape de stația de tramvai Albina. Apartamentul este confort 1 sporit, cu fața la răsărit, din cărămidă, proprietate personală din 1973, bloc anvelopat, scară curată, din mijloc. Apartamentul are o suprafață ...