Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 54.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1036 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei
9
3

Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei

Vand apart.1 camera confort 1 decomandat Dorobanti-Albinei, parter, transformat in 2 camere, bucatarie mutata pe balcon, sup.utila-40mp + balcon 5m (cu acte, intabulat), centrala termica, termopan, rulouri, parchet, faianta, gresie, usa metalica, mobilat si utilat partial, liber, spatios, bine ingrijit, ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap. 3 cam decomandat, zona Obor aproape de Scolilor
5
3

Ap. 3 cam decomandat, zona Obor aproape de Scolilor

Agentia imobiliara Expert va prezinta Ap. 3 cam cf I dec, zona Obor aproape de Scolilor fara balcon, suprafata utila 60 mp CT, faianta, gresie, termopan complet, bine intretinut Pret 55 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT , Pentru detalii la telefon sau la sediul nostru din : Braila ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Braila, Braila

Ap. 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 parter
9
2

Ap. 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 parter

Agentia imobiliara Expert va propune Apartament 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 situat la parter, cu o suprafata totala de 65 mp din care balcon 15 mp cu ACTE Imobilul este bine intretinut, centrala termica, parchet, gresie faianta, liber, acte la zi . balcon INTABULAT. Pret 67 000 euro usor neg, ...

1031 EUR/m2 | 65 m2

Braila, Braila

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1
11
4

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament , complet renovat,complet mobilat si utilat situat în zona Viziru 1 Apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, fara balcon, poziționat la etajul 1. Imobilul a fost renovat integral, beneficiind de instalație sanitară ...

1343 EUR/m2 | 35 m2

Viziru%2b1, Braila, Braila

Ap 2 cam cf I dec, zona Progresu
8
1

Ap 2 cam cf I dec, zona Progresu

Agentia imobiliara Expert va propune Aparatament 2 cam cf I decomandat, zona Progresu suprafata totala 57 mp, balcon 7 m, etaj 4 din 4 Imobilul necesita renovare. Dotat cu centrala termica, hidroizolatie buna, gresie . Liber, acte la zi . Se accespta si credit ipotecar. Pret 39800 euro Anunt postat ...

698 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

3 camere Mobilat utilat Complet bloc 2013
11

3 camere Mobilat utilat Complet bloc 2013

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament modern,complet mobilat si utilat situat în zona Dorobanti-P ta Mare. Apartament cu 3 camere, confort 1, poziționat la parter,avand curte in proprietate personala cu o suprafat de 50 mp.Imobilul a fost renovat integral, beneficiind ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 2 camere Apollo etaj 2
6
1

Apartament 2 camere Apollo etaj 2

Agentia imobiliara Expert va propune spre cumparare apartament cu 2 camere cf 2 semidecomandat situat pe zona Apollo etaj 2 din 4 centrala termica termopan ferestre izolat termic exterior aer conditionat Curat, intretinut Liber , acte la zi Se vinde cu mobila care apare in poze Comision cumparator ...

1059 EUR/m2 | 32 m2

Apollo, Braila, Braila

Ap. 2 cam cf II sd , zona Apollo MOBILAT
6
1

Ap. 2 cam cf II sd , zona Apollo MOBILAT

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf II semidecomandat, zona Apollo suprafata 31 mp, situat la etajul 4 4 fara balcon Imobilul are minime amenajari, termopan la exterior, izolatie termica, hidroizolatie buna, parchet, gresie faianta. LIBER Zona este linistita, acte la zi. Pret ...

868 EUR/m2 | 31 m2

Apollo, Braila, Braila

Apartament 2 camere zona Dorobanti , parter
3
9

Apartament 2 camere zona Dorobanti , parter

Apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat pe zona Dorobanti între Școlilor și Bariera Parter Bacon 5 mp Centrala termica, termopan ferestre Liber Comision cumparator 2% Anunț postat de agenția imobiliara Expert