Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp
8

Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp

Apartament 2 camere cf 1 decomandat situat pe Bd.Independentei între Scolilor și Calarasi Etaj 6 din 7 Sup 60 mp + balcon 9 m Centrala termica, termopan ferestre, uși interior schimbate Se vinde mobilat asa cum apare în poze, mobila de bucătărie și hol noi Comision cumparator 2% Anunț postat de ...

1232 EUR/m2 | 69 m2

Independentei, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, vand apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 4, 1982, zona Radu Negru ( Sebesului )
10

Apartament 2 camere Localizare: Str. Sebes, bloc O1 Decomandat Suprafata 51,3 mp Etaj 4 An constructie bloc: 1982 La cerere pot oferi mai multe poze. Necesita renovare. Geamuri termopan la sufragerie, dormitor, balcon si usa balcon Usa metalica AC Nu are centrala. Convector + boiler Izolat exterior Accept ...

824 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 2 cam decomandat ultracentral
4
1

Apartament 2 cam decomandat ultracentral

Apartament 2 cam decomandat ultracentral Etaj intermediar Utilat mobilat complet Merita vazut

1182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Braila, Braila

URGENT VAND APARTAMENT ULTRACENTRAL
6
26

URGENT VAND APARTAMENT ULTRACENTRAL

Apartament 70 metri pătrați ,doua balcoane ,situat in str.Scolilor nr.28,sc.1,et.4,ap.14,la scara din Alex.Ioan Cuza ,cu un View deosebit asupra orașului și a Podului de peste Dunăre.

814 EUR/m2 | 70 m2

Școlilor, Braila, Braila

Apartament 2 camere Buzaului
7
8

Apartament 2 camere Buzaului

Proprietar, vand apartament 2 camere situat lângă Spitalul Judetean pe Sos. Buzaului. Apartamentul este la etajul 7. Dispune de lift nou .Poziție excelenta, suprafata 68 mp. Apartamentul este liber, mobilat si utilat.

956 EUR/m2 | 68 m2

Buzaului, Braila, Braila

schimb apartament cu casă!!
10
14

schimb apartament cu casă!!

schimb apartament cu casă brăila. vînd sau schimb apartament cu casa apartament 2 camere confort 2 zona Radu negru poziționat la parter balcon geamuri termopan noi! ofer o mică diferența la o casă!

1138 EUR/m2 | 40 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Vând apartament 1 camera
8

Vând apartament 1 camera

Vând apartament cu o cameră, confort 1, decomandat, mobilat și utilat, la parter, cu balcon mare, în apropiere de Kaufland, Lidl, Penny.

977 EUR/m2 | 44 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Vând ap 3 camere conf.1 decomandat
6

Vând ap 3 camere conf.1 decomandat

Vând ap 3 camere decomandat, etaj 4 4 cu pod 65000 euro negociabil

970 EUR/m2 | 67 m2

Braila, Braila

Vând apartament 2 camere
4
5

Vând apartament 2 camere

Persoana fizica, vând apartament doua camere, decomandat, fara centrala termica, etaj 4, aproape de mijloace de transport, situat pe Calea Calarasilor, cartier Radu Negru. Pret 37000 euro.

740 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Vând apartament
7

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu o cameră transformat în doua camere la,parter,cu balcon de 5m mobilat termopane interior exterior rulouri exterioare,mobilat,instalație,sanitară și electrică schimbate,izolat la exterior,aer condiționat,cu doua boxe la subsol.

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Vand apartament 2 camere decomandat
5

Vand apartament 2 camere decomandat

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 2 din 4, Radu Negru strada Milcov nr. 8, în fața intrarii la Penny Market. Mai multe detalii la telefon. Proprietar.

1140 EUR/m2 | 57 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat, et. 1, Progresul, Braila
10
6

Apartament 2 camere decomandat, et. 1, Progresul, Braila

Direct proprietar - 2 camere, confort 1, etaj 1, decomandat, cartier Progresul, vis-a-vis de Kaufland, Lidl si Penny. - an constructie 1982, suprafata utila 51 mp (exclusiv balcon); - centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan si rulou dormitor, geam la baie si debara; - balcon foarte mare pe sufragerie ...

1039 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

vînd apartament 4camere, parter zona Central în orasul Însurăței Brăila.
5

Vînd apartament 4camere, 3dormitoare mobilate ,o camera de zi utilata ,2balcoane utilate,un balcon utilat cu o bucătărie mică, celălalt balcon utilat cu balansoar pentru relax ,ușile interioare din lemn de cireș lăcuite, suprafață 65m.p.plus balcoanele, o baie, apartamentul are vedere în ambele părți ...

10 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, insuratei, Braila

Garsonieră Hipodrom
3
2

Garsonieră Hipodrom

Agenție Imobiliară intermediază vânzarea unei garsoniere zona Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, thermopan, convector electric, boiler electric, suprafața=11 mp, se vinde conform pozelor publicate, preț=75.000 lei ușor negociabil.

1299 EUR/m2 | 11 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 2Camere Zona Independentei
8
2

Apartament 2Camere Zona Independentei

Agentie Imobiliara intermadiaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,decomandat,zona Independentei,etaj intermediar,usa metalica,c.t,ferestre pvc cu geam thermopan,rulouri exterioare,usi interioare Aluminiu,balcon inchis cu tm,izolat termic exterior,parchet,bine intretinut,se vinde mobilat si utilat,pret=65.000 ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Braila, Braila

Apartament 3Camere Viziru3
9
3

Apartament 3Camere Viziru3

Agenție Imobiliară intermediază vânzare apartament cu 3 camere, cf. 1,decomandat, zona Viziru 3,etaj intermediar, renovat, liber, ușă metalică, centrală termică, ferestre thermopan,aer condiționat, fereastra lthermopana baie,rulouri exterior,parchet laminat, suprafața totală=62mp, preț=57.900 negociabil. ...

965 EUR/m2 | 60 m2

Viziru+3, Braila, Braila

Apartament 2Camere Hipodrom
7
2

Apartament 2Camere Hipodrom

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,sd,cartier Hipodrom,etaj intermediar,usa metalica,,simplu,suprafata totala=51,17 mp,necesita renovat,pret negociabil.

898 EUR/m2 | 50 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

2 camere viziru 3
9
1

2 camere viziru 3

Unic proprietare,bine intretinut, dispune ce centrala termica proprier, termopan, balcon spatios,etaj 3, lift nou 2025, acte la zi. Usor negociabil, rog seriozitate...

838 EUR/m2 | 40 m2

Braila, Braila

Ap.3 cam. , Braila , str. Industriei
10

Ap.3 cam. , Braila , str. Industriei

Apartament 3 camere decomandate vedere panoramică superbă Brăila Vând apartament luminos și spațios de 3 camere decomandate, situat la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1984, pe colț, cu structură stabilă și rezistentă la cutremure. Blocul este izolat termic complet (2016, exterior și ...

800 EUR/m2 | 75 m2

Braila, Braila

Proprietar, vand apartament
10
2

Proprietar, vand apartament

Proprietar, vand apartament situat in zona linistita (in apropierea str Rosiorilor cu str Albinei, aproape de Piata Mare, scoli, mijloace de transport), spatios, 2 locuri uscare rufe in aer liber, suprafata utila 36,43 mp + balcon, finisaje interioare renovate si bine intretinute, loc depozitare boxa ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea