Promovat
Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie
6
4

Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie

Agentia imobiliara EXPERT va propune spre vanzare : ap. 3 camere confort 1 decomandat zona Progresu -Jandarmerie Situat la etalul 3 din 4, suprafata utila 55 mp + doua balcoane Imobilul este fara amenajari, CT, termopan la exterior . Zona este linistita, in apropiere de parc pentru copii, posibilitate ...

936 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp
6
10

Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat la Piata Mare Aproape de piata, liceu, mijloace de transport în comun Etaj 3 din 4 Sup 47 mp+ balcon 6 mp Termopane la ferestre Simplu, necesita amenajări complete Acte la zi Comision 2 % Pentru ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Obor, mobilat complet
8
1

Apartament 2 camere Obor, mobilat complet

genția imobiliară Expert va propune spre vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat in cartier Obor LA CHEIE Pentru cine dorește sa se mute imediat, zona liniștită Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet asa cum apare în poze centrala termica , termopan, aer condiționat, usi interior ...

1343 EUR/m2 | 49 m2

Obor, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Apartament 3 camere de vânzare.
5
1

Apartament 3 camere de vânzare.

Str George Enescu Nr 84 bl B 33 sc 2 ap 33 et 4. 75 m pătrați 2 balcoane mari izolat exterior și interior rămâne în el tot . Preț 92000 euro.numar de contact .

1227 EUR/m2 | 75 m2

Braila, Braila

Apartament de vanzare 2 camere decomandat
5

Apartament de vanzare 2 camere decomandat

Aparatament 2 camere decomandat cu geamuri exterioare tip termopan,uși interioare schimbate ,ușă metalică la intrare,cu balcon de 7 m,parțial mobilat,centrală termică ( se vinde cu tot ce este în fotografii) este situat la etajul 4, lângă Piața Radu Negru. Hidroizolația este făcută acum 2 ani ,izolat ...

887 EUR/m2 | 62 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere etajul 3 zona Vidin fara imbunatatiri.
5
2

Vand apartament cu 2 camere etajul 3 zona Vidin fara imbunatatiri.Pret :39900e

782 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

vanzare apartament 1 camera 4

vanzare apartament 1 camera

Vând apartament 1 camera, cu suprafata de 37 mp, aflat la etaj 4. Apartamentul are în dotare centrala termica, este izolat termic exterior, tâmplărie din termopan, gresie, faianță, parchet lemn.

892 EUR/m2 | 37 m2

Obor, Braila, Braila

Proprietar   vând apartament 4 camere, 80 mp, decomandat, etaj 1 4, Vidin
1

Proprietar vând apartament 4 camere, 80 mp, decomandat, etaj 1 4, Vidin

Apartament situat într-o zonă liniștită , cu acces rapid (maxim 3 minute) către centru comercial (Penny, Lidl, Kaufland), stație de tramvai și autobuz, dispensar medical și grădiniță. Imobilul este bine întreținut și dispune de centrală termică proprie, geamuri termopan, ușă metalică la intrare și uși ...

994 EUR/m2 | 80 m2

Vidin, Braila, Braila

Proprietar, vand apartament
10
2

Proprietar, vand apartament

Proprietar, vand apartament situat in zona linistita (in apropierea str Rosiorilor cu str Albinei, aproape de Piata Mare, scoli, mijloace de transport), spatios, 2 locuri uscare rufe in aer liber, suprafata utila 36,43 mp + balcon, finisaje interioare renovate si bine intretinute, loc depozitare boxa ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Braila, Braila

Apartament 2 cam decomandat ultracentral
4
1

Apartament 2 cam decomandat ultracentral

Apartament 2 cam decomandat ultracentral Etaj intermediar Utilat mobilat complet Merita vazut

1182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Braila, Braila

URGENT, Ocazie, Nu rata 1

URGENT, Ocazie, Nu rata

Apartament renovat, parter, total decomandat, si pe partea dreapta si pe partea stanga, instalatii sanitare separate, mobilat, aflat in zona linistita, cartier Hipodrom, in spatele Scolii 3, la 5 minute de mers pe jos de Parcul Monument, Sala Sporturilor, Spitalul 3, Complex comercial

1719 EUR/m2 | 64 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Vanzare Apart. 2 camere cf.1 dec, suprafata utila este de 50.mp., etajul 2 din 4 zona Radu Negru
20
8

- Vanzarea Apartament 2 camere cf.1 decomandat etajul 2, cf.1 decomandat, Zona Radu Negru, pozitie buna, suprafata utila este de50.mp., suprafata totala de 57.mp. cu balcon, apartamentul este mobilat asa cum se vede in poze, fara electrocaznice [frigider + masina de spalat si patul din bucartarie] ...

1120 EUR/m2 | 50 m2

Radu%25252bNegru, Braila, Braila

Vând apartament
5
4

Vând apartament

Proprietar ,vând apartament cu o cameră, transformat în doua camere,situat în spate la Benelectroserv,pe Dorobanți unde este sediul Engie la gaze,suprafață de 45mp,mobilat,termopane interior,exterior,rulouri la geamuri,transformat în doua camere la parter, cu balcon de 5m,instalație electrică și sanitară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Dorobanti, Braila, Braila

schimb apartament cu casă!!
10
14

schimb apartament cu casă!!

schimb apartament cu casă brăila. vînd sau schimb apartament cu casa apartament 2 camere confort 2 zona Radu negru poziționat la parter balcon geamuri termopan noi! ofer o mică diferența la o casă!

1150 EUR/m2 | 40 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Vând ap.3 camere viziru 1 Brăila
10

Vând ap.3 camere viziru 1 Brăila

Apartament 3 camere,etj.1,Viziru 1 Brăila,cu următoarele dotări: Ușă metalică,termopan exterior,rulouri aluminiu ambele dormitoare,uși interioare termopan,parchet,faianță gresie baie și buc.centrală Ariston Placat termic exterior .Se poate vinde mobilat sau parțial mobilat.57 mii euro.

1200 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Apartament 2Camere Zona Independentei
8
1

Apartament 2Camere Zona Independentei

Agentie Imobiliara intermadiaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,decomandat,zona Independentei,etaj intermediar,usa metalica,c.t,ferestre pvc cu geam thermopan,rulouri exterioare,usi interioare Aluminiu,balcon inchis cu tm,izolat termic exterior,parchet,bine intretinut,se vinde mobilat si utilat,pret=65.000 ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Braila, Braila

Garsonieră Hipodrom
3
2

Garsonieră Hipodrom

Agenție Imobiliară intermediază vânzarea unei garsoniere zona Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, thermopan, convector electric, boiler electric, suprafața=11 mp, se vinde conform pozelor publicate, preț=75.000 lei ușor negociabil.

1310 EUR/m2 | 11 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 2Camere Hipodrom
7
1

Apartament 2Camere Hipodrom

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,sd,cartier Hipodrom,etaj intermediar,usa metalica,,simplu,suprafata totala=51,17 mp,necesita renovat,pret negociabil.

898 EUR/m2 | 50 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Ocazie Apartament 4 camere
10
9

Ocazie Apartament 4 camere

Schimb cu casa+ diferența din partea mea sau vând apartament 4 camere modificat în 3 camere+bucătărie mare+debara mare,etaj 3 din 4,complet renovat de la pereți ,instalație electrică+sanitara,totul nou, încadrat complet,izolat complet interior+exterior, rulouri aluminiu tot apartamentul,2 balcoane ,suprafață ...

887 EUR/m2 | 75 m2

Braila, Braila

Vând apartament semidecomandat 2 camere
5

Vând apartament semidecomandat 2 camere

Vând apartament Brăila , confort 2 semidecomandat, cu 2 camere, 37 m , cu balcon închis în termopan, 2 holuri, centrală pe gaz, aer condiționat, faianță, gresie, parchet, uși și ferestre termopan, ușă metal la intrare, interfon, lift nou, etaj intermediar.În apropiere se află piață, școli, grădinițe, ...

1095 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea