Promovat
Apartament cu 2 camere spațios și luminos de vânzare-Avantgarden 3 Brașov
9
2

Apartament 2 camere decomandat Avantgarden 3, Str. Pelicanului | Etaj 8 | Boxă inclusă Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Avantgarden 3, pe strada Pelicanului, la etajul 8, într-un imobil bine întreținut. Cu o suprafață utilă de 55 mp, locuința ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

Avantgarden, Brasov, Brasov

Promovat
Vand Garsoniera
10

Vand Garsoniera

Vând garsonieră decomandata, confort I, cochetă si complet mobilată, situată in Sânpetru la Subcetate. Detalii proprietate Suprafață utilă 38mp Terasa generoasă 12mp Etaj parter, acces facil Se vinde mobilată gata de mutat Geamuri termopan schimbate in 2025 tripane An construcție 2017 Cota parte ...

2000 EUR/m2 | 38 m2

Sanpetru, Brasov

Promovat
Proprietar vand apartament 2 camere,40 mp, semidecomandat, Astra, Brasov
7
12

Proprietar vand apartament 2 camera semidecomandat cu o suprafata utila de 40mp situat pe bulevardul Saturn. Situat la etajul 4 din 4 are vedere panoramica la parc si catre Tampa Este aproape de gradinita,scoala, magazine (Lidl, Profi) si piata Astra. Bine conectat la transportul public (statie de autobuz ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
Proprietar-Apartament 2 camere Astra, et.4
10
5

Proprietar-Apartament 2 camere Astra, et.4

Proprietar, vând apartament 2 camere et.4 4 cu suprafața de 48mp si structura semidecomandata într-un bloc izolat termic. Apartamentul este liber la vânzare și dispune de: sufragerie, dormitor, bucătărie semimobilata mare, baie, debara, balcon. Imobilul dispune și de loc de parcare. Referitor la poziție, ...

1750 EUR/m2 | 48 m2

Astra, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Penthouse
9
5

Vand Penthouse

De vanzare cel mai frumos apartament din oras cu o pozitionare unica de unde poti admira padurea si muntii in fiecare zi Propietar, va ofer o locuinta unica in Brasov... Apartamentul este in cartierul Noua in bloc nou construit in anul 2019 Orientare E-S-V ( ideala la munte) Suprafata utila - 180 mp ...

2667 EUR/m2 | 180 m2

Noua, Brasov, Brasov

Apartament Sanpetru Residence curte parcare proprietate
10
2

Apartament Sanpetru Residence curte parcare proprietate

Proprietar vand ap mobilat utilat 45mp tip studio in Sanpetru Residence str Lunii nr 1 bloc nou 2022 la 4min de noul Street Mall Sânpetru și 5km de Moll Coresi Brasov compus din dormitor hol baie bucatarie living open space cu curte 45mp amenajata cu terasa magazie si iesire la parcare proprietate ...

2289 EUR/m2 | 45 m2

Sanpetru, Brasov

1963 EUR/m2 | 40 m2

Brasov, Brasov

Apartament 2 camere Urban PLAZA   Priveliste ( Pret FIX ) Exclus Agentii
7
12

Apartament 2 camere Urban PLAZA Priveliste ( Pret FIX ) Exclus Agentii

Apartament 2 camere Urban PLAZA PRET FIX Exclus Agentii Priveliste deosebita Apartament PREMIUM 2 camere Decomandat Cartier de lux Situat pe strada Carpatilor in noul complex rezidential URBAN PLAZA Este in constructie un parc de 10 000 mp in interiorul complexului si urmeaza un mini ...

3276 EUR/m2 | 58 m2

Astra, Brasov, Brasov

garsonieră decomandată
20
1

garsonieră decomandată

Vând garsonieră în Sânpetru Residence pe strada Galaxiei la etajul unu, decomandată, mobilată, bucătărie utilată (frigider, plită cu inducție, cuptor electric, cuptor cu microunde, mașină de spălat vase nouă, expresor cafea, mașină de spălat rufe), televizor, centrală termică, balcon închis termopan ...

2026 EUR/m2 | 38 m2

Sanpetru, Brasov

Apartament cu 2 camere, Astra, Brașov
10
2

Apartament cu 2 camere, Astra, Brașov

Apartament cu 2 camere semidecomandat, 49.36 mp, zona Astra - Gemenii, Brașov. Structură: Hol; Bucătărie + sufragerie + balcon (open space) Hol intermediar + dressing Baie Dormitor Finisaje interioare: Ușă intrare: metal; Tâmplarie ferestre: pvc, ...

1930 EUR/m2 | 50 m2

Brasov, Brasov

Vand apartament in Piata Sfatului
6
7

Vand apartament in Piata Sfatului

Acest apartament cu 2 camere, semidecomandat, oferă o suprafață utilă de 43 mp. Situat la etajul 1, are un design clasic, cu podele din lemn . Locația este excelentă, fiind în inima Brașovului. Perfect pentru investitie regim hotelier ! Nu rata ocazia de a viziona acest apartament! .

2442 EUR/m2 | 43 m2

Centrul Istoric, Brasov, Brasov

Vand apartament in Piata Sfatului
8
3

Vand apartament in Piata Sfatului

Acest apartament cu 2 camere, semidecomandat, oferă o suprafață utilă de 62 mp. Situat la etajul 1, are un design clasic, cu podele din lemn . Locația este excelentă, fiind în inima Brașovului. Perfect pentru investitie regim hotelier ! Nu rata ocazia de a viziona acest apartament! .

2661 EUR/m2 | 62 m2

Centrul+Istoric, Brasov, Brasov

Promovat
7
12

1963 EUR/m2 | 40 m2

Astra, Brasov, Brasov

Vând apartament 2 camere ,Răcădău
10
16

Vând apartament 2 camere ,Răcădău

Vând apartament decomandat,2 camere,situat la parterul înalt al unui bloc tip vilă,strada Jepilor,cartier Răcădău. Suprafața utilă 55 mp,incluzând balcon de 5 mp,an construcție 1983. Acces facil la mijloace de transport,supermarketuri,școli,grădinițe ,etc. Dețin beci si loc de parcare. Preț 122000 euro ...

2218 EUR/m2 | 55 m2

Valea%2525252525252bCetatii, Brasov, Brasov

Vând apartament 2 camere Isaran, Tractoru
6
3

Vând apartament 2 camere Isaran, Tractoru

Vând apartament 2 camere Isaran, Tractoru, 70m2, etaj 9,decomandat, 2bai,dresing, parțial mobilat și utilat. Nu dețin loc de parcare.

2643 EUR/m2 | 70 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Vand apartament predeal (centru)ap.este renovat de 6 luni
10
9

Vand apartament predeal (centru)ap.este renovat de 6 luni

APARTAMENTUL ESTE COMPLECT RENOVAT DE 6 LUNI !!!!! Apartament cu 2 camere situat în Predeal, ultracentral,in apropiere de gara, parc ,partie si alte facilitati.Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil 1980, izolat termic pe exterior .Bloc cu apartamente de vacanta si rezidenta.Are o suprafata ...

1667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Predeal, Brasov

Vând Apartament Sanpetru Rezidence
20

Vând Apartament Sanpetru Rezidence

Persoana fizica , vând apartament 2 camere la Sanpetru Residence. Se vinde mobilat si utilat după cum urmează: 1. Dormitor : pat 160x200 cu saltea , 2 noptiere , dulap , comoda , plus celelalte accesorii care se vad in poze 2. Living + bucătărie open space : coltar, fotoliu , scaune , aragaz , chiuveta ...

435 EUR/m2 | 41 m2

Sanpetru, Brasov, Brasov

Promovat
Vand Garsoniera
10

Vand Garsoniera

2000 EUR/m2 | 38 m2

Sanpetru, Brasov

Apartament 3 camere Sanpetru
2
1

Apartament 3 camere Sanpetru

De vanzare apartament 3 camere situat in Sanpetru , Subcetate 1 - randul 2 de blocuri. Apartamentul este format din 2 etaje cu scara interioara de lemn. Primul nivel este format din :hol , baie , bucatarie + living open space (se poate compartimenta) (+ balcon) La nivelul doi : hol , dormitor 1 + balcon ...

1576 EUR/m2 | 92 m2

Sanpetru, Brasov

Apartament 2 camere confort 1 Astra  Saturn
6
7

Apartament 2 camere confort 1 Astra Saturn

Apartament confort 1, situat in zona Astra- Saturn Compus din 2 camere, bucatarie,camara, 2 debarale, 2 holuri baie, balcon inchis Suprafață 50 mp Dotari: gresie, faianta, parchet Loc de parcare concesionat, bloc izolat Pentru detalii suplimentare si vizionare, va rugam sa ne contactati ID intern: ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Astra, Brasov, Brasov

Garsoniera Rasnov ISR
8
3

Garsoniera Rasnov ISR

Garsoniera se află pe strada ISR, in centrul Râșnovului, la 2 min de piață și cele mai importante magazine, la 3 min de Penny și Sergiana. Se vinde mobilata și utilată, are izolație pe exterior și consum foarte redus de energie. Încălzirea se face cu convector pe gaz. Tel: Accept doar cash.

1333 EUR/m2 | 21 m2

Rasnov, Brasov

Apartament de vânzare Zărnești
7
11

Apartament de vânzare Zărnești

Vând apartement compus din 2 camere, bucătărie, baie, debara, cu centrală termică, internet prin fibră optică, parchet laminat, termopane, faianță gresie, ușă metalică. Apartamentul este situat în apropiere de magazine, școală, grădiniță, stații de autobuz. Prețul este negociabil. Pentru mai multe ...

1429 EUR/m2 | 35 m2

Zarnesti, Brasov

vânzare apartament
10

vânzare apartament

Vând apartament 3 camere, 2 băi, 2 locuri de parcare, 2 boxe, 64,2 mp, Brașov, cartier Noua. parter înalt, recent renovat. Nu doresc colaborare cu agenții!! Nu doresc vizite inutile! Tel

1765 EUR/m2 | 68 m2

Brasov, Brasov

Vand garsoniera in Brasov
5

Vand garsoniera in Brasov

Vand garsoniera in Brasov, zona centru civic, aproape de Afi., et 1, 22 mp amprenta sau schimb cu teren intravilan in Brasov. Pret 47000 euro.tel

2474 EUR/m2 | 19 m2

Centrul+Civic, Brasov, Brasov

Salvează căutarea