Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE - 62 MP - Sos. Mihai Bravu - Calea Mosilor - Bloc Nou
10

Va propun spre achizitie un apartament cu 2 camere, in suprafata de 62 mp + 35 mp terasa, decomandat, situat la parter inalt intr-un imobil nou, constructie 2025, format din doua corpuri cu regim mic de inaltime S+P+2+3R. Apartamentul este configurat cu bucatarie inchisa, living luminos, dormitor cu ...

2799 EUR/m2 | 62 m2

Ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ap 3 camere decomandat., Pta Sudului, Obregia
8

Ap 3 camere decomandat., Pta Sudului, Obregia

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera Vanzare ap 3 cam decomandat, etj 3 din 10 ,ap este pe mijloc,calduros iarna ,racoros vara, este curat si bine intretinut,liniste si multa verdeata. In apropiere se afla scoli,liceu piata 10 min pana la Sun Plaza,metrou Piata Sudului, statia de autobuz este in fata ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
SUPER OCAZIE Apartament 3 camere Drumul Taberei
6
1

SUPER OCAZIE Apartament 3 camere Drumul Taberei

RamiroImob va ofera spre vanzare apartament 3 camere Drumul Taberei Metrou Raul Doamnei 5 minute Mijloace de transport in apropriere Etaj 9 din 10 Suprafata 65 mp utili Teava trasa pentru centrala Mobilat si utilat Zona linistita Acces rapid Metrou Urmeaza sa fie reabilitat termic Pret 91.000 Euro ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Drumul Taberei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Lujerului
7
67

Vanzare garsoniera Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro
7

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, in Bucuresti, Sectorul 6, pe Drumul Ciorogarla , cu o suprafata totala de 50 mp. Apartamenul se vinde asa cum se poate observa in fotografii si are si loc de parcare propriu intabulat , la pretul de ...

2 EUR/m2 | 54 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
2

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, parter din 4, Dobroesti, Fundeni, Marului
20
4

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat, renovat, Piata Romana
14

Apartament 3 camere decomandat, renovat, Piata Romana

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Magheru, ca punct de reper Piata Romana, intr-un imobil cu lift, construit in anul 1958 , fara risc seismic, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 73 mp. Apartamentul a fost renovat, instalatia electrica si sanitara ...

3209 EUR/m2 | 67 m2

magheru, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, la 5 minute de Mega Mall
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Pantelimon, intr-un imobil construit in anul 1983, disponibil la etajul 7 din 10, cu o suprafata utila de 58 mp, doua balcoane. ID intern: ROI0018901.

1810 EUR/m2 | 58 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

0% Comision Ap 3 camere Drumul Taberei Metrou Valea Ialomiței – 115000
9

0% Comision Client Apartament 3 camere decomandat – Drumul Taberei – Metrou Valea Ialomiței – 115.000€ Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, confort lux, situat în Drumul Taberei, între Bd. Timișoara și Valea Ialomiței, la doar aproximativ 100 m de stația de metrou Valea Ialomiței. ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
ARMENEASCA - Carol 4 camere 120 mp utili parter cu curte
20
1

ARMENEASCA - Carol 4 camere 120 mp utili parter cu curte

Situat în eleganta zonă Armenească, una dintre cele mai rafinate și istorice zone centrale ale Bucureștiului, acest apartament deosebit de 4 camere oferă combinația rară dintre arhitectura interbelică autentică, spații generoase și confortul unei locuințe cu deschidere către exterior. Proprietatea se ...

1867 EUR/m2 | 120 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
ARMENEASCA - Mantuleasa 5 camere renovat lux liber
19
2

ARMENEASCA - Mantuleasa 5 camere renovat lux liber

Situat în eleganta zonă Armenească, una dintre cele mai rafinate și istorice zone centrale ale Bucureștiului, acest apartament deosebit de 5 camere oferă combinația rară dintre arhitectura interbelică autentică, spații generoase și confortul unei locuințe cu deschidere către exterior. Proprietatea se ...

2385 EUR/m2 | 117 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
apartament 2 camere studio finalizat langa metrou si parc titan
20
7

Apartament 2 camere 62.15 mpc Pallady Titan FINALIZAT! Apartament modern,spațios , situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. Clădire finalizată Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces rapid la metrou, parc, magazine ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera sector 3 titan theodor pallady langa metrou si parc
10
8

garsoniera 60.40 mpc Pallady Titan direct dezvoltator - moderna, super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. Clădire finalizată lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces ...

1524 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera spatioasa in sector 3 gura calitei parcul teilor titan
8
14

garsoniera Pallady Titan direct dezvoltator -super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces rapid la metrou, parc, magazine ideal ...

1077 EUR/m2 | 59 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere - Lacul Tei - Metrou Stefan cel Mare
10
5

Apartament 2 camere - Lacul Tei - Metrou Stefan cel Mare

Apartament de 2 camere decomandat, 39 mp utili, etaj 10 10, balcon, bucatarie inchisa, vedere libera cu o priveliste superba, situat in zona Lacul Tei - Str. Grigore Moisil, la doar 20 - 22 minute de statia de metrou Stefan cel Mare. Imobilul este situat intr-o zona linistita, cu acces rapid catre scoli, ...

1923 EUR/m2 | 39 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsonieră decomandată, Romancierilor, Bd Timișoara, parter inalt, liberă, ideal investiție
16
2

Se oferă spre vânzare o garsonieră CONFORT 2, decomandată, situată la parter înalt din 4 etaje, LIBERĂ, fara balcon, pe Bulevardul Timișoara nr. 48, Sector 6, zona Romancierilor. Poziționată semistradal, cu acces rapid către transport public și zone comerciale, proprietatea este potrivită atât pentru ...

1966 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, renovata, 40mp, pt investitie sau locuit, 5 minute metrou Gorjului, semistradala
17
2

Va oferim spre vanzare o garsonieră CONFORT 1, decomandata, situata semistradal, pe strada Cernisoara, Sector 6, la aproximativ 5 minute de METROU GORJULUI și Piața Gorjului, la Parter inalt cu balcon din 9 etaje. Ai în imediata apropiere Carrefour, Profi, Mega Image, școli, grădinițe, stații STB și ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
3
18

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
4
16

Garsoniera zona Lujerului

Oportunitate de vânzare: Garsonieră în zona Lujerului 50.000 Euro! Detalii apartament: Suprafață: 30 mp Etaj: 5 8 Preț: 50.000 Euro preț accesibil pentru zona centrală! Locație excelentă: Aproape de stațiile de metrou și mijloacele de transport în comun. În imediata apropiere a magazinelor, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni Lux
5
3

Apartament 2 camere zona Berceni Lux

Apartament modern, 2 camere, 50 mp, situat intr-o zona linistita din Berceni, aproape de statia de metrou si transport public. Etaj 2, finisaje de lux, living generos si luminos, dormitor spatios, bucatarie complet utilata, baie eleganta. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie, aer conditionat, ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament frumos și cochet cu centrală proprie aproape de Parcul IOR
20

Vă oferim spre cumpărare un apartament cochet și frumos amplasat în inima cartierului Baba Novac, între Parcul IOR și Parcul Național, mai exact între strada Ion Țuculescu și Câmpia Libertății la câteva zeci de metri de Biserica Sfântul Calinic, la trei minute de Grădina de Trandafiri din parcul Alexandru ...

2340 EUR/m2 | 35 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea