Promovat
Tva inclus - Ac Cadou - 2 camere la metrou Aparatorii Patriei, Berceni sector 4
7
10

Direct dezvoltator vanzare fara comision in bloc boutique cu 3 etaje si lift, apartament 2 camere decomandat, balcon 9 mp, Berceni, Sector 4 La doar 10 minute de mers pe jos până la metrou Apărătorii Patriei, într-un bloc nou, tip boutique, cu lift, oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, ...

1435 EUR/m2 | 66 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Pipera - UpGround | 3 Camere | Balcon | Centrala | Sauna | Metrou
20
1

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 3 camere, decomandat, in zona Pipera - UpGround, la 5 minute de statia de metrou Pipera. Imobilul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 13, finalizat in anul 2010, avand o suprafata utila de 107 ...

2930 EUR/m2 | 96 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere tip Duplex, mobilat, Brancoveanu, Stradal, loc parcare, Mutare Imediata
8
7

Apartament 3 camere, tip duplex situat pe bulevardul Constantin Brâncoveanu, unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinite, parcuri, scoli, farmacii, stomatologii, centre comerciale, supermarketuri-uri și hypermarket-uri (Mall Grand Arena, Mega Image, Lidl, Kaufland, Auchan, Metro). Infrastuctura ...

1405 EUR/m2 | 64 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera 47mp, Bd Iuliu Maniu
17
27

Garsoniera 47mp, Bd Iuliu Maniu

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

2000 EUR/m2 | 47 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala
8

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala

Apartament cu 2 camere semidecomandat, balcon inchis, terasa inchisa si terasa deschisa, CENTRALA proprie, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, suprafata generoasa, situat la etajul 5, in apropierea metroului Dristor.

2476 EUR/m2 | 105 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland
4
10

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland

Apartament cu 2 camere decomandat, CENTRALA proprie, renovat integral, mobilat si utilat, Aer Conditionat, suprafata generoasa, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele.

2000 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vând Apartament 2 camere mobilat în Militari Residence  Rosu Chiajna. 82500e
5
4

Vând Apartament 2 camere mobilat în Militari Residence Rosu Chiajna. 82500e

Vand Apartament 2 camere complet mobilat și utilat în Militari Residence, Chiajna Dudu, lângă piscina Ballroom+parcare asigurata. 82500e

1500 EUR/m2 | 55 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

3 camere Drumul Taberei+Loc de Parcare
10
17

3 camere Drumul Taberei+Loc de Parcare

Valea Argesului, decomandat, etaj 4 5+ loc de parcare subteran asigurat cu poarta electrica, mobilat si utilat, 2 bai, imbunatatiri personalizate, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, terasa, centrala termica, lift, acte,

2567 EUR/m2 | 100 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament Sos Salaj 15 minute Piata  Unirii
5
3

Apartament Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

Ambiant Concept vă propune spre vânzare apartament 2 camere etaj 3 5 bloc prevăzut cu lift construcție 2025 ,56 mp cu balcon închis în termopan , finisat complet centrală gaze impecabil mutate imediată .Apartamentu deține toate actele necesare vânzări ( cadastru intabulare ) , Pretu apartamentului include ...

1786 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament de vanzare în complex rezidențial!
9
1

Apartament de vanzare în complex rezidențial!

Apartament 2 camere decomandat 65 mp Prelungirea Ghencea loc parcare mobilat și utilat complet Vând apartament cu 2 camere situat în zona Prelungirea Ghencea, într-un complex rezidențial modern cu parc privat și spații verzi. Apartamentul are o suprafață de 65 mp, este decomandat, luminos și ...

1854 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere cf 2 Rahova
10
17

Vanzare Apartament 2 camere cf 2 Rahova

Vanzare Apartament 2 Camere cf 2 semi decomandat in suprafata de 26mp ,Rahova , Crizantemelor ,colt cu str Margeanului si Antiaeriana , Bloc constructie 1977 din caramida situat la et Parter din 4 ,dispune de;; Gaze si centrala propie ,ferestre TP ,UM Interfon ,Supraveghere video ,in prosimitate se ...

1308 EUR/m2 | 26 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Ofer spre Vânzare Apartament 2 Camere 51MP Bloc 2020 Metrou Jiului
10

Proprietar Ofer spre Vânzare Apartament cu 2 Camere la etajul 3 Finisat la Cheie-Mobiliat Bloc NOU 2020 Suprafața Utilă 51MP Apartamentul 48MP Balcon 3mp Apartamentul dispune de toate actele! Adresă Imobil Str Munteniei nr 17-17B Colţ Surorilor Zonă Bucureștii noi Parc Bazilescu -Piaţa 16 Ferbruarie -Metrou ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere Berceni - Odei Cavar
20
1

Apartament 4 camere Berceni - Odei Cavar

Apartament 4 camere Berceni - Odei Cavar, confort 1, decomandat, etaj 1 din 8, suprafata 99 mp, an constructie 2024. Are ferestre cu geam termopan, usa metalica, parchet, gresie, faianta, centrala proprie, 4 aere conditionate noi inca in garantie. Se vinde cu mobila de bucatarie, hota, cuptor, aragaz, ...

1919 EUR/m2 | 99 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 Camere Decomandat Brancoveanu-Izvorul Muresului
20
2

Apartament 4 camere Brancoveanu-Izvorul Muresului, decomandat, etaj 3 din 4, suprafata 83 mp, an constructie 1976. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie, jaluzele exteriare actionate electric. Se vinde Mobilat si utilat. Instaltiile electrice si sanitare ...

1795 EUR/m2 | 83 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE
20
1

5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE

Vă prezentăm spre vânzare, un apartament spectaculos cu 5 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Green Lake, aflat lângă lacul Grivița. O locuință ce oferă confort de lux, spațiu generos și un stil de viață rafinat, într-un cadru natural de excepție, în imediata apropiere a King's Oak British ...

2434 EUR/m2 | 154 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Apartament de vanzare sector 6 situat in Rotar Park 1 - metrou Pacii

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in complexul rezidential "Rotar Park Residence 1". Locuinta are o suprafata de 59 mp compusa din: cameră de zi 18,34 m.p., dormitor 11,96 m.p., bucătărie 8,61 m.p., baie 4,10 m.p., hol 10,92 m.p. şi balcon 5,06 m.p., si se afla ...

2424 EUR/m2 | 59 m2

Sector 6, Bucuresti

PIPERA zona Jollie Ville, 3 camere, zona de vile
10
1

PIPERA zona Jollie Ville, 3 camere, zona de vile

PIPERA, 3 camere lux, 120 mp, et 2 din 3, vedere pe 2 parti, decomandat, 2 balcoane, apartament luminos, rulouri exterioare, lift, loc parcare in garaj subteran separat 15000 EUR, curte interioara, complet mobilat si utilat, zona Sunflower, Drumul Potcoavei. Ocazie pentru investitie (chirie 800-1000 ...

2550 EUR/m2 | 100 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Proprietar - Apartament 3 camere Doamna Ghica Colentina
9
11

Proprietar - Apartament 3 camere Doamna Ghica Colentina

Proprietar vând apartament cu 3 camere, etaj 4 în complex Planorama, str. Doamna Ghica nr.32B Dispune de centrală termică, AC, bucătărie separată de salon, 2 grupuri sanitare, dressing. Apartamentul este luminos, bine compartimentat și eficient izolat, cu orientare nord-vest. Liber, mutare imediată. Exclus ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat