Apartamente de vanzare Sector 2 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Stefan cel Mare   Metrou   Bucur Obor
9

Apartament 2 camere Stefan cel Mare Metrou Bucur Obor

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 8, contorizat, renovat complet, an constructie 1982, suprafata 56 mp, instalatii schimbate, 2 balcoane inchise, mobilat si utilat complet acum 1 an, zona linsitita, metrou, STB, acces facil catre orice parte a orasului, 15 minute autostrada, acte pregatite ...

3182 EUR/m2 | 55 m2

stefan cel mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
ARMENEASCA - Carol 4 camere 120 mp utili parter cu curte
20
1

ARMENEASCA - Carol 4 camere 120 mp utili parter cu curte

Situat în eleganta zonă Armenească, una dintre cele mai rafinate și istorice zone centrale ale Bucureștiului, acest apartament deosebit de 4 camere oferă combinația rară dintre arhitectura interbelică autentică, spații generoase și confortul unei locuințe cu deschidere către exterior. Proprietatea se ...

1867 EUR/m2 | 120 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN
5

APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat situat in zona Guvernului , pe bulevardul Iancu de Hunedoara. Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construit in anul 1967, la etajul1 din 8, si detine o suprafata utila de 68mp. ...

2596 EUR/m2 | 68 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Vatra Luminoasa
9
2

Garsoniera Vatra Luminoasa

Garsonieră luminoasă, gata de mutat, în Vatra Luminoasă – la un pas de tot ce contează ! Îți dorești un loc primitor, unde să te simți acasă din prima zi? Această garsonieră cochetă, situată la etajul 10/10, te așteaptă cu soare la rasarit și o priveliște deschisă asupra orașului. Cu un ambient ...

2190 EUR/m2 | 27 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Colentina, Doamna Ghica vis-a-vis Complex  Rose Garden
12
3

Colentina, Doamna Ghica vis-a-vis Complex Rose Garden

4 din 10, cf. 1, semidecomandat, 66mp,vedere mixta,bloc reabilitat termic,fara risc seismic,geam la baie,balcon spatios, contorizat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, aer conditionat, cadastru si intabulare, zona buna, liber, accept credit. Pret bun, discutabil.

1439 EUR/m2 | 66 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Colentina Rau, Radovanu, semistradal, Centrala Termica proprie
11
2

P din 8, cf. 1, decomandat, 52 mp, bucatarie patrata 10mp, vedere superba, Centrala Termica, bl 1986, reabilitat termic, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, calorifere noi, acte ok, loc parcare ADP, liber, zona verde, linistita, accept credit.,pret bun, discutabil.

1567 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Obor, Colentina, Teiul D-nei, 10 min de metrou, stradal, etj. 6 sdec fara risc renovat 2026 la cheie
18

Kaufland, 6 din 10, cf. 1, sdec, 64mp, scara stradala, vedere mixta, deshisa, preponderent pe spate, liniste, bloc fara risc seismic, reabilitat termic, renovat integral 2026, partial mobilat si utilat, bucatarie open, patrata, mobilata si utilata, masina de spalat, ideal investitie, orientat pe Sud, ...

2102 EUR/m2 | 64 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Pantelimon, Iancului, Mega Mall, Parcul National, semistradal 7 din 10 bloc mixt fara risc 2lifturi
2
1

Str. Herta, 7 10, cf. 2, semidec., 22 mp, bloc mixt, reabilitat termic, fara risc seismic, scara impecabila, 2 lifturi, fara balcon, randul 2 de blocuri, orientata pe Est, luminoasa, vedere deschisa, neobturata, gresie, faianta, termopan, libera, zona buna si foarte linistita, acte O.K, pret negociabil. ...

2205 EUR/m2 | 22 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Colentina Rau, Mr. Bacila, Centrala Termica, Duplex et. 5 + 6 dec renovat mobilat si utilat nou
18
3

et. 5 din 5 + mansarda, ap. cu 3 cam, tip duplex, deosebit, cf. 1, dec, 70 mp, centrala termica, bucatarie open, balcon, 2 bai, bloc 1986, renovat, mobilat si utilat nou, ideal investitie, vedere deschisa, supetba, pe lac, orientat pe Sud, luminos, scara interioara, usi interioare si intalatii noi, acte ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Unirii, Zepter
10

Unirii, Zepter

9 9, cf. 1, decomandat, 39 mp, bloc mixt, 2 balcoane, bloc 1991, mobilata, utilata, gresie, faianta, termopan, usa metalica, aer conditionat, libera, cadastru si intabulare.Pret discutabil. Pozitie buna. Zona linistita. Apropiere de Mall Vitan, Casa de Pensii a Mun. Bucuresti, Bd. Octavian Goga, sediul ...

2974 EUR/m2 | 39 m2

Unirii, Sector 2, Bucuresti

de vanzare garsoniera zona Obor
7
31

de vanzare garsoniera zona Obor

Etaj: 5 10 Anul construcției: 1985 Suprafața utilă: 40 m Loc de parcare:DA Mijloace de transport:metrou obor la 10 minute Preț: 55.000 (negociabil)

1500 EUR/m2 | 40 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Obor, Colentina, 3 minute metrou
1
1

Obor, Colentina, 3 minute metrou

2 10, cf. 1, semidec.,64 mp, balcon, vedere mixta (si stradala), bloc fara risc seismic, reabilitat termic, scara stradala, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, toate acccele ,geam baie, accept credit. Pret discutabil Pozitie de exceptie. Se merge cca. 3 minute pana la metrou ( Obor ). Apropiere ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
6
26

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera de vanzare zona Tei, este situata la 200m de Universitatea de Constructii, bloc reabilitat termic, utilata si mobilata ca in poze, etaj 3, 26mp Facilităti in zonă: Transport: Statia de autobuz in fata blocului, metrou Obor la 15 minute de mers pe jos Centre comerciale: Veranda Mall, Mega Mall, ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vanzare zona Tei
4
33

Garsonieră de vanzare zona Tei

Garsonieră de vanzare în Tei, într-un bloc recent renovat, aproape de Parcul Circului. Suprafață de 30 mp, etaj 2 din 6. Mobilată modern, bucătărie utilată, baie cu duș. Beneficiază de aer condiționat și acces rapid la mijloace de transport.

2000 EUR/m2 | 30 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Obor
4
14

Garsoniera de vanzare zona Obor

Cu o suprafață de 36 mp, garsoniera de la etajul 1 . Distanța față de stația de metrou obor este de 9 minute. An constructie: 1980

1806 EUR/m2 | 36 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in zona colentina
5
25

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in zona colentina

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in zona colentina construit in anul 2009, la etajul 3 4. Dispune de o suprafata totala de 72mp,decomandat,renovat recent,dispune si de loc de parcare,situat la 5 minute de stadion.

1389 EUR/m2 | 72 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pantelimon
5
9

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pantelimon

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 51mp, etaj 8 din 9, intr-un bloc reabilitat termic construit in 1977. Imobilul dispune de camere de supraveghere la intrarea in bloc si in lift. Apartamentul este de renovat la interior si este dotat cu gresie, faianta si geamuri termopan ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Iancului
8
15

De vanzare garsoniera in zona Iancului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Iancului Suprafata: 35mp Etaj:2 An de constructie:1980 Loc de parcare:Nu Lift:Da Distanta de metrou: 11 minute Complet mobilat si utilat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
4
46

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se vinde garsoniera confort 1, cu o suprafata de 28 mp , decomandata, zona Colentina, 4 10, an de constructie 1986 parchet, usa metalica, termopan, contor gaze, apometre, cadastru, intabulare, certificat energetic bloc izolat termic.

1357 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea