Apartamente de vanzare Sector 2 Bucuresti

Promovat
COMISION 0% Garsoniera Investitie Renovata Pantelimon
7
7

COMISION 0% Garsoniera Investitie Renovata Pantelimon

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE o garsoniera decomandata, in zona Pantelimon, in proximitatea parcului Cosmos, la 4 minute de mijloacele de transport in comun. Imobilul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4, avand o suprafata utila de 15 mp. ...

1727 EUR/m2 | 15 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Armeneasca, apart 5 cam 180 mp
10
1

Armeneasca, apart 5 cam 180 mp

Armeneasca, Central, va prezentam spre vanzare in Vila Interbelica D+P+1+POD, constructie 1940, un apartament 5 camere decomandat, in suprafata de 180 mp, situat pe intreg etajul 1. Apartamentul este renovat, instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, fatanta, parchet lemn masiv, usi interior ...

1294 EUR/m2 | 180 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
ARMENEASCA - Mantuleasa 5 camere renovat lux liber
19
2

ARMENEASCA - Mantuleasa 5 camere renovat lux liber

Situat în eleganta zonă Armenească, una dintre cele mai rafinate și istorice zone centrale ale Bucureștiului, acest apartament deosebit de 5 camere oferă combinația rară dintre arhitectura interbelică autentică, spații generoase și confortul unei locuințe cu deschidere către exterior. Proprietatea se ...

2385 EUR/m2 | 117 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Delfinului
6
95

Vanzare garsoniera zona Delfinului

vand garsoniera situata la etajul 4 intr-un bloc mixt (garsoniere + 2 camere), construit dupa 1980, etaj 3,in zona Mega Mall, aproape de Delfinului, Basarabia, Diham, Morarilor. In apropiere se regasesc Arena Nationala, Parcuri (National si Morarilor), Spitalul Judetean Ilfov, Mega Mall, Scoala Waldorf, ...

1167 EUR/m2 | 42 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Obor, Colentina, 3 minute metrou
1
1

Obor, Colentina, 3 minute metrou

2 10, cf. 1, semidec.,64 mp, balcon, vedere mixta (si stradala), bloc fara risc seismic, reabilitat termic, scara stradala, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, toate acccele ,geam baie, accept credit. Pret discutabil Pozitie de exceptie. Se merge cca. 3 minute pana la metrou ( Obor ). Apropiere ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră Centrul Bucureștiului
9
33

Garsonieră Centrul Bucureștiului

Proprietar Ofer Garsoniera în Centrul Bucureștiului.Este renovată și Utilată și semimobilată.Este într-o zona Ultracentrală, zona Armeneasca, la doar 500 m de Universitate, 5 min distanta de Unirii,10 min pana la Romana.Nu trebuie sa investiți nimic, este Renovată,curata și primitoare.La intrare avem ...

2647 EUR/m2 | 17 m2

Unirii, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
6
26

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera de vanzare zona Tei, este situata la 200m de Universitatea de Constructii, bloc reabilitat termic, utilata si mobilata ca in poze, etaj 3, 26mp Facilităti in zonă: Transport: Statia de autobuz in fata blocului, metrou Obor la 15 minute de mers pe jos Centre comerciale: Veranda Mall, Mega Mall, ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vanzare zona Tei
4
33

Garsonieră de vanzare zona Tei

Garsonieră de vanzare în Tei, într-un bloc recent renovat, aproape de Parcul Circului. Suprafață de 30 mp, etaj 2 din 6. Mobilată modern, bucătărie utilată, baie cu duș. Beneficiază de aer condiționat și acces rapid la mijloace de transport.

2000 EUR/m2 | 30 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Obor
4
14

Garsoniera de vanzare zona Obor

Cu o suprafață de 36 mp, garsoniera de la etajul 1 . Distanța față de stația de metrou obor este de 9 minute. An constructie: 1980

1806 EUR/m2 | 36 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in zona colentina
5
25

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in zona colentina

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in zona colentina construit in anul 2009, la etajul 3 4. Dispune de o suprafata totala de 72mp,decomandat,renovat recent,dispune si de loc de parcare,situat la 5 minute de stadion.

1389 EUR/m2 | 72 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pantelimon
5
9

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pantelimon

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 51mp, etaj 8 din 9, intr-un bloc reabilitat termic construit in 1977. Imobilul dispune de camere de supraveghere la intrarea in bloc si in lift. Apartamentul este de renovat la interior si este dotat cu gresie, faianta si geamuri termopan ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 2 camere, Kaufland Vergului
10

Vand apartament 2 camere, Kaufland Vergului

Proprietar, va prezint pentru vânzare un apartament de 2 camere situat in zona Vergului - Kaufland, la etajul 4 din 10, într-un bloc solid, reabilitat termic, amplasat într-o zonă liniștită și verde. Locuința se remarcă printr-o compartimentare practică și o lumină naturală foarte bună, oferind un spațiu ...

2297 EUR/m2 | 37 m2

Vergului, Sector 2, Bucuresti

Pantelimon Lic. Lucian Blaga
4
37

Pantelimon Lic. Lucian Blaga

Proprietar, vand garsoniera parter din 4, mobilata si utilata, apa calda si caldura RADET, gaze in apartament, intretinere mica, preț avantajos, perfecta pentru locuință proprie sau pentru investiție, acte în regula

1500 EUR/m2 | 16 m2

Sector 2, Bucuresti

3 camere 2 bai 1992 clasa A etaj 1 Lacul Tei stradal Maica Domnului Alexandru cel Bun
10
2

Proprietar vand apartament spatios, cu 3 camere, an constructie 1991-1992, suprafață 71.20 mp, etajul 1 si clasa energetică A. confort 1, cu toate actele la zi. Situat în zona Lacul Tei, pe str. Maica Domnului, statie STB Alexandru cel Bun, Sector 2. Vedere liberă stradală spre linia de tramvai, este ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Iancului
8
15

De vanzare garsoniera in zona Iancului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Iancului Suprafata: 35mp Etaj:2 An de constructie:1980 Loc de parcare:Nu Lift:Da Distanta de metrou: 11 minute Complet mobilat si utilat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
4
46

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se vinde garsoniera confort 1, cu o suprafata de 28 mp , decomandata, zona Colentina, 4 10, an de constructie 1986 parchet, usa metalica, termopan, contor gaze, apometre, cadastru, intabulare, certificat energetic bloc izolat termic.

1357 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei
4
86

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei, 35 mp,apropiata de parcul Circului, Maica Domnului, Facultatea de Constructii, etaj 1 4, 100 m de statia de autobuz 182 si 282, 10 min metrou Stefan Cel Mare.

1286 EUR/m2 | 35 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon
6
19

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon Etaj:2 Suprafata: 28mp An constructive: 1980 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Da Lift:Da

1786 EUR/m2 | 28 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere CF3 Pantelimon Sector 2
10
3

Vanzare Apartament 2 camere CF3 Pantelimon Sector 2

De vânzare apartament 2 camere confort 3 Aleea Pantelimon. Suprafata 26mp Se vinde mobilat si utilat Scara curata Bloc in curs de reabilitare termica - se va scoate certificat energetic Asociatie de proprietari fara restante la intretinere Etaj 4 4 Cadastru Intabulare Gaze - doua focuri. Incalzire ...

1635 EUR/m2 | 26 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea