Apartamente de vanzare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bucuresti Sector 4 Companii Incalzire: Centrala proprie Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vanzare Apartament 3 Camere Semidecomandat Giurgiului-Tatulesti
8

Apartament 3 camere Sos. Giurgiului-Tatulesti, semidecomandat, etaj P din 4, suprafata 60 mp, an constructie 1975. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie. Detine loc de parcare platit. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Gata de mutare - Luica Brancoveanu
16
6

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT GATA DE MUTARE! Sector 4 | Adiacent Bulevardul Brâncoveanu Suprafață: 55.10 mp Etaj: 7 7 An construcție: 2024 Imobil nou, gata de mutare imediată! Compartimentare modernă: Living generos și luminos 1 Dormitor spațios 1 Baie complet utilata Bucătărie separată Balcon ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 cam decomandat | 1 min de Metrou D. Leonida | LIFT | Mobilat
9

Apartament finisat modern | 1 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 1 minut de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Giurgiului-Gradistea
6
2

Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Giurgiului-Gradistea

Apartament 2 camere Giurgiului-Gradistea, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 60 mp, an constructie 1979. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie, 2 balcoane. Se accepta orice modalitate de plata. Detine loc de parcare platit. Caracteristici: Nr. ...

1450 EUR/m2 | 60 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sky Residence – 2 camere, 52.4 mp, mobilat si utilat
7

Sky Residence – 2 camere, 52.4 mp, mobilat si utilat

Apartament 2 camere Sky Apartament modern, complet mobilat si utilat, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Soseaua Oltenitei Etaj 2 10 52,4 mp utili In apropiere: Lidl, Farmacia Tei, restaurante, sala de fitness. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Acces facil catre ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata si utilata, parter inalt – Sos. Berceni nr. 5
18

Garsoniera de vanzare ndash; Sos. Berceni nr. 5 | 89.900 euro; Va propunem spre vanzare o garsoniera situata pe Soseaua Berceni nr. 5, la parter inalt, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata utila: 31 mp Etaj: parter inalt Se vinde complet ...

2900 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare
9
1

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare

Apartament 2 camere | Berceni ndash; Str. Postalionului | Etaj 2 | 59 mp Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, Str. Postalionului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Suprafata totala: 59 mp Etaj: 2 Compartimentare practica Balcon spatios Centrala termica proprie Statie ...

1610 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere mobilat+parcare Metrou Aparatorii Patriei 7min
12

Apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata sau investitie. Un avantaj important il reprezinta locul ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Binelui - Mobilat si utilat
10

Apartament 2 camere - Binelui - Mobilat si utilat

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1, ideal pentru cei care isi doresc confort si functionalitate intr-un spatiu bine organizat. Cu o suprafata de 54 mp, locuinta beneficiaza de o compartimentare eficienta si luminoasa, fiind complet mobilata si utilata, pregatita ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Bloc 2015 | Etaj 1 | Parcare inclusa | Zona Bld. Metalurgiei
14

Va prezint, in exclusivitate, un apartament modern de 2 camere, situat intr-un imobil construit in 2015, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii principale: 2 camere, compartimentare eficienta 50 mp Etaj 1 Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat complet Include bucatarie utilata ...

2318 EUR/m2 | 50 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea