Apartamente de vanzare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Confort Residence*Rin Grand Hotel*Spatios 66mp*Decomandat*Vedere placuta
8
2

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere spatios 60 mp utili+ 6 mp balcon, ideal pentru o familie ce isi doreste sa locuiasca intr-o zona linistita, amenajata modern si ferita de agitatia orasului. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Confort Park, situat pe soseaua Vitan Barzesti, ...

1879 EUR/m2 | 66 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Gata de mutare - Luica Brancoveanu
16
6

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT GATA DE MUTARE! Sector 4 | Adiacent Bulevardul Brâncoveanu Suprafață: 55.10 mp Etaj: 7 7 An construcție: 2024 Imobil nou, gata de mutare imediată! Compartimentare modernă: Living generos și luminos 1 Dormitor spațios 1 Baie complet utilata Bucătărie separată Balcon ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Acte gata - 2 camere cu Gradina de 34 mp - Aparatorii Patriei Metrou, sesctor 4 Berceni
11
4

Apartament 2 camere cu gradina proprie Berceni, Sector 4, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou Aparatorii Patriei. Mutare imediata | Acte gata | Bloc nou tip boutique | Incalzire pardoseala - centrala Buderus, instalatie Romstal Descoperă confortul unui apartament modern, situat intr-un bloc ...

1435 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Metrou Dimitrie Leonida Bloc 2022 - Apartament 2 Camere Decomandat
13
2

Vă prezentăm spre vânzare un apartament deosebit cu 2 camere, situat într-un imobil modern finalizat în 2022, amplasat pe strada Sf. Agnes, la intersecția cu strada Solstițiului, într-o zonă urbană în plină dezvoltare. Cu o suprafață utilă de 54 mp, locuința impresionează prin compartimentarea eficientă ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere 107mp Piata Unirii
11
7

3 camere 107mp Piata Unirii

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este situat ultracentral - La 5 minute de statie metrou Piata Unirii - La 5 minute de statie STB 7, 27, 32, 47, 100, 104, 116, 117, 123, 205, 312, 323, 385, - In apropiere de Mall, restaurante, supermarketuri, ...

1729 EUR/m2 | 107 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere 69mp - Popesti Leordeni
9
4

2 camere 69mp - Popesti Leordeni

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -La 3 minute de statie STB 440 -Supermarket in complex -In apropiere de scoala, gradinita, banca -Strada asfaltata cu imobile cu regim redus de inaltime. -Spatii verzi in incinta complexului 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Suprafata ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Br #226;ncoveanu – Parc Tineretului Ap 4 cam| 92 mp | Parter  #238;nalt |
9

Metrou Br #226;ncoveanu – Parc Tineretului Ap 4 cam| 92 mp | Parter #238;nalt |

Apartament spatios, decomandat, confort I sporit, cu suprafata de 92 mp, situat la parter inalt intr-un bloc solid P+8, construit in 1992, intr-o zona foarte bine conectata la transport si spatii verzi. Locuinta este complet mobilata si utilata, fiind potrivita atat pentru locuinta de familie, cat si ...

2543 EUR/m2 | 92 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

 Apartament 2 camere decomandat | Sector 4 – Postalionului 
3

 Apartament 2 camere decomandat | Sector 4 – Postalionului 

Apartament 2 camere decomandat | Sector 4 ndash; Postalionului Compartimentare moderna, etaj intermediar si acces rapid catre mijloacele de transport ndash; o alegere foarte buna atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Zona Postalionului ndash; Sector 4 STB la doar 1 minut ??????????????? ...

1952 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Sector 4
6

Apartament 3 camere Sector 4

De vanzare apartament 3 camere ndash; Sector 4, zona Metalurgiei Grand Arena Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, in apropiere de zona Metalurgiei ndash; Grand Arena. Locuinta se preda complet finisata si este dotata cu centrala termica proprie, oferind confort ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ TMC Park
14

Apartament 2 camere ~ TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai
17

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 3 camere ~ 2 bai Detalii proprietate : * suprafata utila : 70.17 mp * an constructie : 2016 * demisol inalt 5 Mobilat - utilat cu exceptii : Sufragerie: * televizor * sistem audio * lampi * scaun scoica * scaun * masa extensibila * tablouri * pick-up Bucatarie: ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea