Apartamente de vanzare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, curte privată securizată – Rahova
12
11

Apartament 2 camere, situat într-o curte privată, securizată. Ideal pentru familii cu copii, într-un mediu sigur și liniștit. Caracteristici: • 51,62 mp utili + balcon 4,42 mp • decomandat • parter înalt • fereastră la baie • bloc 2017 Avantaje unice: • curte mare, închisă • acces ...

1724 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament Sos Salaj 15 minute Piata  Unirii
5
3

Apartament Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

Ambiant Concept vă propune spre vânzare apartament 2 camere etaj 3 5 bloc prevăzut cu lift construcție 2025 ,56 mp cu balcon închis în termopan , finisat complet centrală gaze impecabil mutate imediată .Apartamentu deține toate actele necesare vânzări ( cadastru intabulare ) , Pretu apartamentului include ...

1786 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 camere cf 2 Rahova
10
17

Vanzare Apartament 2 camere cf 2 Rahova

Vanzare Apartament 2 Camere cf 2 semi decomandat in suprafata de 26mp ,Rahova , Crizantemelor ,colt cu str Margeanului si Antiaeriana , Bloc constructie 1977 din caramida situat la et Parter din 4 ,dispune de;; Gaze si centrala propie ,ferestre TP ,UM Interfon ,Supraveghere video ,in prosimitate se ...

1308 EUR/m2 | 26 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
7
11

1479 EUR/m2 | 47 m2

Apartament cu 2 Camere 28m2 de Vanzare 42000 Euro Negociabil
10
5

Vand apartament cu 2 camere, 28 metri patrati, renovat in 2019. ferestre noi de calitate Necesita mici reparatii (lavabila) fara mobila doar cu centrala proprie si baie completa Etaj 4 din 4, bloc in reabilitare intern si extern. Magazine (Lidl Carrefour) si centru comercial la 1km distanta. Zona ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat, sector 5 Bucuresti
9
10

Apartament 2 camere decomandat, sector 5 Bucuresti

Direct proprietar, vă propun spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , bloc din 2017, etaj 2 din 3, contorizat individual, 2 balcoane și loc de parcare în proprietate. Acte la zi, cadastru, intabulare, atât pe apartament cât și pentru locul de parcare cu topometri făcută. Se vinde complet mobilat ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Antiaeriana, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere, Confort Urban, Sos Salaj, Rahova
10
1

Apartament 2 camere, Confort Urban, Sos Salaj, Rahova

Acest apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 al proiectului Confort Urban Park Evolution. Suprafata utila totala: 60.37 mp Dotarile premium completeaza imaginea unui apartament modern si eficient energetic: Incalzire in pardoseala confort termic ridicat si economia costurilor Tamplarie PVC ...

1449 EUR/m2 | 61 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere complex Dream Residence
5

Apartament 3 camere complex Dream Residence

Se vinde apartament cu 3 camere, complet mobilat și utilat, situat în complexul Dream Residence. Locuința dispune de mobilă de calitate, este foarte bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată. complet mobilat și utilat mobilă de calitate loc de parcare subteran ,se plătește separat ...

1688 EUR/m2 | 77 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament Sos Salaj 15 minute Piata  Unirii
5
3

Apartament Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

1786 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Garsonieră 47 mp + 1 loc parcare | 69.500 euro| Etaj 1din 3 | Bloc 2012
10
7

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, nr.58F, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă, vedere spate. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon ...

1655 EUR/m2 | 42 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 3 camere-Bloc reabilitat-Teius-Stradal-Mobilat si utilat-
18
1

Ofer spre vanzare in cartierul Rahova -zona Teius ( statie tramvai 32 ), apartament decomandat cu 3 camere, mobilat si utilat, bloc cu Lift si Interfon, etaj 2 10, vedere spate! Suprafata utila 74 mp! Bloc cu supraveghere video, constructie 1976 si reabilitat termic in 2021! Apartamentul se afla in stare ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

3 camere 90mp Sos Salaj
7
20

3 camere 90mp Sos Salaj

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -2 minute de statie STB 117 -5 minute de Supermarket Profi -12 minute de Supermarket Kaufland -3 minute de scoala si gradinita -Zona linistita de vile si imobile cu regim redus de inaltime 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Imobilul ...

1045 EUR/m2 | 86 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

2 camere 66mp imobil nou Soseaua Salaj
9
51

2 camere 66mp imobil nou Soseaua Salaj

968 EUR/m2 | 66 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera 40mp imobil nou  Sos. Salaj
7
90

Garsoniera 40mp imobil nou Sos. Salaj

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - la 2 minute de statie STB 117 - la 12 minute de Supermarket Kaufland - la 5 minute de Supermarket Profi -la 3 minute de scoala si gradinita -zona linistita de vile si imobile cu regim redus de inaltime 2. Beneficii tehnice ...

1098 EUR/m2 | 40 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Rahova  M #259;gureanului,et.9 din 10, bloc reabilitat,centrala termica
11

DionImobiliare ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Sector 5 ndash; Rahova Magureanului, la etajul 9 din 10(Et, tehnic), intr-un bloc reabilitat termic, cu acces facil la multiple mijloace de transport STB, magazine alimentare si supermarketuri, precum si scoli, gradinite ...

1481 EUR/m2 | 52 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17

?? Vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 4 camere | Mansarda ?? Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova ndash; Sector 5 ?? O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! ?? Detalii locatie si imobil: ?? Etaj 3 3 (fara lift) ??? Bloc construit in 2013 ?? Apartament ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament mare 4 camere – 145 mp, compartimentare eficienta
16

Apartament cu 4 camere si 2 bai, situat la mansarda, etaj 3 din 3, intr-un imobil construit in 2013. Suprafata utila de 145,55 mp, cu compartimentare generoasa si spatii bine distribuite, potrivit pentru locuinta sau investitie. Dispune de centrala termica proprie, incalzire prin calorifere si se vinde ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 4 camere de vanzare – 145.55 mp – mansarda – bloc 2013
15

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere si 2 bai, situat la mansarda unui imobil construit in 2013. Proprietatea dispune de o suprafata generoasa, fiind ideala pentru personalizare dupa propriile preferinte. Caracteristici principale: Apartament 4 camere 2 bai Suprafata utila ...

655 EUR/m2 | 145 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 4 camere – Str. Maior Ion Porumbaru - Rahova
7

Apartament 4 camere – Str. Maior Ion Porumbaru - Rahova

Apartament 4 camere de vanzare ndash; Str. Maior Ion Porumbaru, Rahova | Mansarda | Suprafata generoasa Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 4 camere si 2 bai, situat pe strada Maior Ion Porumbaru nr. 63, in zona Rahova, Sector 5. Proprietatea este amplasata la etajul 3 din 3 ...

655 EUR/m2 | 145 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament
10
56

Apartament

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, confort 2, etaj 4,instalație electrică noua,instalație sanitară nouă ,reabilitat,situat la 5 minute de mers pe jos până la stația de autobuz sau tramvai...

70 m2

Zetari, Sector 5, Bucuresti

garsoniera spatioasa curata merita vazuta 50

garsoniera spatioasa curata merita vazuta

Vand garsoniera bloc constructie 2011, noua deci, decomandata,etaj 1, suprafata 47 mp (balcon 15 5mp,) cu centrala termica proprie , aer conditionat, apometre, instalatii sanitare noi , termopane, diferite imbunatatiri de ex. vestibul cu termopane in balcon , tapet verde tip gazon in balcon, interfon, ...

1170 EUR/m2 | 47 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

 3 Camere Spațios (72mp)   langa Kaufland din Sos. Salaj, Etaj 3   Ideal Investiție sau Locuință
2
2

3 Camere Spațios (72mp) langa Kaufland din Sos. Salaj, Etaj 3 Ideal Investiție sau Locuință

Apartament de 3 camere situat într-un complex rezidential cu acces facil către centrul capitalei, . Apartamentul se află la etajul 3 al unui imobil solid din caramida cu doar 3 niveluri, oferind intimitate și liniște (2 apartamente pe palier). Detalii Principale: Suprafață utilă: 72 mp (generoasă pentru ...