Apartamente de vanzare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, curte privată securizată – Rahova
12
11

Apartament 2 camere, situat într-o curte privată, securizată. Ideal pentru familii cu copii, într-un mediu sigur și liniștit. Caracteristici: • 51,62 mp utili + balcon 4,42 mp • decomandat • parter înalt • fereastră la baie • bloc 2017 Avantaje unice: • curte mare, închisă • acces ...

1724 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 camere cf 2 Rahova
10
16

Vanzare Apartament 2 camere cf 2 Rahova

Vanzare Apartament 2 Camere cf 2 semi decomandat in suprafata de 26mp ,Rahova , Crizantemelor ,colt cu str Margeanului si Antiaeriana , Bloc constructie 1977 din caramida situat la et Parter din 4 ,dispune de;; Gaze si centrala propie ,ferestre TP ,UM Interfon ,Supraveghere video ,in prosimitate se ...

1308 EUR/m2 | 26 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament Sos Salaj 15 minute Piata  Unirii
5
3

Apartament Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

Ambiant Concept vă propune spre vânzare apartament 2 camere etaj 3 5 bloc prevăzut cu lift construcție 2025 ,56 mp cu balcon închis în termopan , finisat complet centrală gaze impecabil mutate imediată .Apartamentu deține toate actele necesare vânzări ( cadastru intabulare ) , Pretu apartamentului include ...

1786 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Rahova Margeanului B #226;rc #259; reabilitat cu centrala termica
9
2

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-un bloc construit in 1982, reabilitat termic, dotat cu 2 lifturi. Imobilul se afla la etajul 6 din 8, intr-o zona linistita din Rahova ndash; Barca. Locuinta dispune de centrala termica proprie, oferind confort si eficienta energetica sporita pe tot parcursul ...

1696 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere-Bloc reabilitat-Teius-Stradal-Mobilat si utilat-
18
1

Ofer spre vanzare in cartierul Rahova -zona Teius ( statie tramvai 32 ), apartament decomandat cu 3 camere, mobilat si utilat, bloc cu Lift si Interfon, etaj 2 10, vedere spate! Suprafata utila 74 mp! Bloc cu supraveghere video, constructie 1976 si reabilitat termic in 2021! Apartamentul se afla in stare ...

1527 EUR/m2 | 74 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

3 camere 90mp Sos Salaj
7
21

3 camere 90mp Sos Salaj

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -2 minute de statie STB 117 -5 minute de Supermarket Profi -12 minute de Supermarket Kaufland -3 minute de scoala si gradinita -Zona linistita de vile si imobile cu regim redus de inaltime 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Imobilul ...

1045 EUR/m2 | 86 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

2 camere 66mp imobil nou Soseaua Salaj
9
52

2 camere 66mp imobil nou Soseaua Salaj

968 EUR/m2 | 66 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera 40mp imobil nou  Sos. Salaj
7
90

Garsoniera 40mp imobil nou Sos. Salaj

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - la 2 minute de statie STB 117 - la 12 minute de Supermarket Kaufland - la 5 minute de Supermarket Profi -la 3 minute de scoala si gradinita -zona linistita de vile si imobile cu regim redus de inaltime 2. Beneficii tehnice ...

1098 EUR/m2 | 40 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

1696 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17

?? Vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 4 camere | Mansarda ?? Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova ndash; Sector 5 ?? O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! ?? Detalii locatie si imobil: ?? Etaj 3 3 (fara lift) ??? Bloc construit in 2013 ?? Apartament ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament mare 4 camere – 145 mp, compartimentare eficienta
16

Apartament cu 4 camere si 2 bai, situat la mansarda, etaj 3 din 3, intr-un imobil construit in 2013. Suprafata utila de 145,55 mp, cu compartimentare generoasa si spatii bine distribuite, potrivit pentru locuinta sau investitie. Dispune de centrala termica proprie, incalzire prin calorifere si se vinde ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 4 camere de vanzare – 145.55 mp – mansarda – bloc 2013
15

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere si 2 bai, situat la mansarda unui imobil construit in 2013. Proprietatea dispune de o suprafata generoasa, fiind ideala pentru personalizare dupa propriile preferinte. Caracteristici principale: Apartament 4 camere 2 bai Suprafata utila ...

655 EUR/m2 | 145 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 4 camere – Str. Maior Ion Porumbaru - Rahova
7

Apartament 4 camere – Str. Maior Ion Porumbaru - Rahova

Apartament 4 camere de vanzare ndash; Str. Maior Ion Porumbaru, Rahova | Mansarda | Suprafata generoasa Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 4 camere si 2 bai, situat pe strada Maior Ion Porumbaru nr. 63, in zona Rahova, Sector 5. Proprietatea este amplasata la etajul 3 din 3 ...

655 EUR/m2 | 145 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
12
11

1724 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vând apartament cu 2 camere, decomandat nou  + loc de parcare,  Arttemple, sos. Sălaj
5

Vând apartament cu 2 camere, decomandat nou + loc de parcare, Arttemple, sos. Sălaj

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, nou, spatios si foarte bine luminat natural, situat in complexul rezidential Art Temple Residence pe Soseaua Salaj, finalizat in 2020, 56 mp utili. Apartamentul este prevazut cu numeroase spatii pentru dressinguri generoase (in living, dormitor si pe hol), cu ...

2125 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 camere cf 2 Rahova
10
16

Vanzare Apartament 2 camere cf 2 Rahova

1308 EUR/m2 | 26 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament Sos Salaj 15 minute Piata  Unirii
5
3

Apartament Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

1786 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Ferentari Tunsu Petre garsoniera
1
101

Ferentari Tunsu Petre garsoniera

Ferentari Tunsu Petre 16.500 Caracteristici Etaj 1 din 4 Descriere garsoniera, confort 3, 1 4, curata, imbunatatiri, gaze, toate actele la zi ,libera Telefon Zero șapte șase șase opt șase doi cinci șase noua

971 EUR/m2 | 17 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Garsonieră 47 mp + 1 loc parcare | 69.500 euro| Etaj 1din 3 | Bloc 2012
10
7

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, nr.58F, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă, vedere spate. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon ...

1655 EUR/m2 | 42 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Bucuresti Mgurele apartament
8
9

Bucuresti Mgurele apartament

Șoseaua București Magurele sector 5 București, anul 2022, decomandat, mobilat și utilat, racordat la toate utilitățile, dotat cu centrala proprie, aer condiionat, terasa mare deschisa, ieșire in terasă din bucătărie sau sufragerie, mijloace de transport in comun, se poate inchiria si parcare.

1587 EUR/m2 | 63 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere  decomandat, cf 1 cu parcare subterana, boxa, constructie noua
10

Apartament 3 camere decomandat, cf 1 cu parcare subterana, boxa, constructie noua

Apartament decomandat, confort 1 la etajul 2 din 4, cu lift, parcare subterana, boxa 6 mp, 2 balcoane, un balcon de 5 mp inchis cu termopan, baie si grup sanitar, constructie noua 2015 renovat. Suprafata construita 101 mp, la care se adauga boxa individuala subsol si parcare subterana cu acces lift. Blocul ...

1832 EUR/m2 | 101 m2

Sector 5, Bucuresti

Central   13 Septembrie   T. Vladimirescu, garsoniera cf. 1, decomandata, et. 2
5
8

Central 13 Septembrie T. Vladimirescu, garsoniera cf. 1, decomandata, et. 2

Central 13 Septembrie T. Vladimirescu, garsoniera cf. 1, decomandata, et. 2 din 2 cu pod, boxa la subsol, bloc din caramida foarte solid cu curte, necesita zugraveala, se accepta creditare bancara. Pret. 70.000. Euro. Tel. . e-mail:

2333 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 Camere 28m2 de Vanzare 42000 Euro Negociabil
10
5

Vand apartament cu 2 camere, 28 metri patrati, renovat in 2019. ferestre noi de calitate Necesita mici reparatii (lavabila) fara mobila doar cu centrala proprie si baie completa Etaj 4 din 4, bloc in reabilitare intern si extern. Magazine (Lidl Carrefour) si centru comercial la 1km distanta. Zona ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea