Apartamente de vanzare Sector 6 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bucuresti Sector 6 Companii Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Lujerului metrou, garsonieră renovată nou în bloc din 1988, strada Veteranilor
17

Vânzare garsonieră în zona Lujerului, pe strada Veteranilor, în bloc din 1988, la etajul p 4, confort 1, decomandat, 37 mp; cu hol de intrare din care se face accesul în cameră, bucătărie, debara și baie (cu geam pentru aerisire). Interiorul e nou-nouț, renovat acum, nelocuită după renovare. Instalațiile ...

2568 EUR/m2 | 37 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, renovata, 40mp, pt investitie sau locuit, 5 minute metrou Gorjului, semistradala
17
2

Va oferim spre vanzare o garsonieră CONFORT 1, decomandata, situata semistradal, pe strada Cernisoara, Sector 6, la aproximativ 5 minute de METROU GORJULUI și Piața Gorjului, la Parter inalt cu balcon din 9 etaje. Ai în imediata apropiere Carrefour, Profi, Mega Image, școli, grădinițe, stații STB și ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei
14
2

Drumul Taberei

Particular vand apartament 3 camere, semidecomandat (fost circular) etaj 8-10, proaspat jugravit, in suprafata de 62.10 mp, in zona Drumul Taberei, cu multa verdeata in jur. Blocul este reabilitat termic, cu locatari linistiti si se afla la 200 de m de statia de metrou Raul Doamnei. Este foarte aproape ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsonieră decomandată, Romancierilor, Bd Timișoara, parter inalt, liberă, ideal investiție
16
2

Se oferă spre vânzare o garsonieră CONFORT 2, decomandată, situată la parter înalt din 4 etaje, LIBERĂ, fara balcon, pe Bulevardul Timișoara nr. 48, Sector 6, zona Romancierilor. Poziționată semistradal, cu acces rapid către transport public și zone comerciale, proprietatea este potrivită atât pentru ...

1966 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 2 camere drumul taberei  78000e  6 43

vand apartament 2 camere drumul taberei 78000e 6

Agentie..cititi atent anuntul...bloc semistradal pe bucla langa metrou ..confort 1 etajul 5 din 10 sunt 2 lifturi...centrala proprie 51 m.p.78000 euro.alte detalii la tel....

1500 EUR/m2 | 52 m2

Drumul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
16
2

1966 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
17
2

1998 EUR/m2 | 40 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei
14
2

Drumul Taberei

2155 EUR/m2 | 58 m2

Sector 6, Bucuresti

Militari, Gorjului Metrou, strada Valea Lunga. Numai 58.000 Euro si Comision 0 %
10
3

In cartierul Militari ( Bd Iuliu Maniu ) , pe strada Valea Lunga vis a vis de magazinul Profi , Mega Image se vinde un apartament cu 2 camere, suprafata utila de 31 mp, decomandat, etaj 4 din 4,fara lift . Apartamentul are gaze la bucatarie, apa, lumina, cablu tv, caldura iarna, racoros vara si se poate ...

1871 EUR/m2 | 31 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vând garsoniera Drumul Taberei, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou T. Vladimirescu.
9
2

Vând garsoniera zona Drumul Taberei-Ghencea, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou Tudor Vladimirescu, renovata,semidecomandata,suprafata utila 32 m2,etaj 10 din 10 ,complet mobilata si utilata NOU si MODERN (g+f+p+t+um). Dotari: Balcon inchis in termopan,canapea extensibila tip coltar,aer ...

1813 EUR/m2 | 32 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere cu 2 băi de vânzare Zona Moghioroș, metrou Raul Doamnei
10
2

Agenția imobiliară vă prezintă Apartament 3 camere, decomandat, 2 băi, complet renovat Vă oferim spre vânzare un apartament de 3 camere, decomandat, cu 2 băi, complet renovat, ideal pentru o familie sau pentru investiție sigură. Compartimentare decomandată spațiu bine organizat 2 băi moderne ...

1971 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere Militari Gorjului Bd. Iuliu Maniu, bloc stradal, comision 0%
5
1

Vanzare apartament 3 camere Zona Militari Gorjului Bloc pozitionat pe Bd. Iuliu Maniu Acces stradal Vedere stradala Etaj: 9 P+11 Bloc anvelopat termic Compartimentare: - living - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 debara - 2 balcoane Suprafata utila: 62.79 mp Suprafata utila totala: 72.09 mp In ...

1747 EUR/m2 | 72 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
17

2568 EUR/m2 | 37 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Drumul Taberei Valea Ialomitei
5
2

Garsoniera Drumul Taberei Valea Ialomitei

Drumul Taberei - Valea Ialomitei,P 4,confort 1 dec,gresie,faianta,parchet,termopane,usa metalica,contorizata. Zona linistirta,acces STB,metrou la 5 minute,magazine si piata in zona.

1879 EUR/m2 | 33 m2

Drumul%25252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vanzare Garsoniera Crangasi
5
2

Vanzare Garsoniera Crangasi

Vanzare garsoniera, mobilata si utilata, bucatarie utilata si mobilata, vedere fata, bloc monolit, constructie 1985, etaj 10 10, situat in apropiere de metrou si parc Crangasi.

2250 EUR/m2 | 24 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Vanzare 2 camere Drumul Taberei - intre MALL PLAZA si PARC DRUMUL TABEREI - 3 minute METROU
8
60

Vanzare apartament 2 camere DRUMUL TABEREI - intre MALL PLAZA si PARC DRUMUL TABEREI (Moghioros) - 3 minute METROU, constructie 1965, suprafata 49 mp utili, balcon, etaj 4 din 4 semidecomandat (fara probleme cu terasa), confort 1, fara imbunatatiri, ideal pentru viitorul proprietar de a personaliza ...

1520 EUR/m2 | 49 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Drumul Taberei Moghioros,
1
23

Garsoniera Drumul Taberei Moghioros,

Drumul Taberei - Moghioros,et.9 10,confort 2 sdec,gresie,termopane, usa metalica. Acces metrou statia Parc Moghioros la 5 minute, linia 41, piata Moghioros, Plaza in apropiere. Garsoniera este libera.

2444 EUR/m2 | 18 m2

Drumul%25252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vanzare 3 camere drumul taberei - 70 mp utili - 1 minut METROU CONSTANTIN BRANCUSI
7
52

VANZARE 3 CAMERE DRUMUL TABEREI - 1 minut METROU CONSTANTIN BRANCUSI, bloc reabilitat termic, constructie 1975, etaj 5 din 10 decomandat, confort 1, suprafata 69,59 mp utili, 2 balcoane ( 6,30 m + 3,12 m), gresie, faianta, termopane la tot apartamentul, aer conditionat. LIBER, se poate ...

1557 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%2525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vanzare 2 camere drumul taberei - zona MALL PLAZA - PRETABIL INVESTITIE - 4 minute METROU
10
75

VANZARE APARTAMENT 2 CAMERE DRUMUL TABEREI - zona MALL PLAZA - Strada Sandulesti - 4 minute METROU, bloc monolit, tip Z, reabilitat termic, constructie 1969, Parter inalt din 10 (circular, tot o forma de decomandat), confort 1, balcon logie, suprafata 50 mp utili. Apartamentul este curat, are ...

1530 EUR/m2 | 50 m2

Drumul%252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vanzare 3 camere DRUMUL TABEREI - pretabil investitie - 2 minute METROU Valea Ialomitei 50

Vanzare 3 camere DRUMUL TABEREI - pretabil investitie - 2 minute METROU Valea Ialomitei

Vanzare apartament 3 camere DRUMUL TABEREI - Aleea Parva - 2 minute METROU VALEA IALOMITEI , constructie 1973, suprafata utila 65,30 mp, bloc reabilitat termic, etaj 2 din 4 decomandat, confort 1, balcon logie, curat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, aer conditionat. ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Drumul%252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere Calea Giulesti -  Etaj 3 din 8 - 3 Balcoane
16

Apartament 3 camere Calea Giulesti - Etaj 3 din 8 - 3 Balcoane

DC House va prezinta un apartament de 3 camere oferit spre vanzare, situat stradal pe Calea Giulești. Blocul este reabilitat termic, amplasat in apropierea mijloacelor de transport in comun , magazine, piata etc Apartamentul beneficiază de 3 balcoane cu suprafete generoase, doua debarale pentru depozitare ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

vanzare garsonieră Drumul Taberei

vanzare garsonieră Drumul Taberei

ofertă agenție imobiliară : Drumul Taberei, zona Favorit, etaj 9 din 10, confort 1, semidecomandată, fără îmbunătățiri ( necesită renovare totală ), aer condiționat, ușă metalică, liberă, intabulată, preț 65000 euro( fix ).

2031 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

vanzare ap. 3 cam. Drumul Taberei 1

vanzare ap. 3 cam. Drumul Taberei

ofertă agenție imobiliară : Drumul Taberei, la 1 minut de metrou ( stația Constantin Brancuși ), bloc reabilitat termic, etaj 10 din 10, confort 1, decomandat, 2 balcoane, aer condiționat, fără îmbunătățiri, an construcție 1975, suprafață utilă totală 70 mp, LIBER, intabulat, preț 110.000 euro ( FIX ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

vanzare ap. 2 cam. Drumul Taberei

vanzare ap. 2 cam. Drumul Taberei

Drumul Taberei, bloc tip OD, reabilitat termic ( încadrat în clasa a 2-a de risc seismic ). etaj 8 din 8, confort 1, semidecomandat. termopan la toate ferrstrele, an construcție 1965, necesita renovare totală, preț 80.000 euro ( ușor negociabil ).

1538 EUR/m2 | 52 m2

Sector 6, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-6
Salvează căutarea