Apartamente de vanzare Sector 6 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 cam. penthouse cu terasa, Envogue Residence - Iuliu Maniu
20
35

Apartament 3 camere tip penthouse cu terasa proprie, decomandat, 266mp (suprafata apartament + terasa), etaj 9, mobilat si utilat, complet finisat cu gresie, faianta, parchet, usi interior si usa metalica , obiecte sanitare, aparat aer conditionat, centrala termica, tamplarie PVC cu geamuri tripan ...

736 EUR/m2 | 266 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere - Timisoara - Valea Larga - Bloc nou
9

Apartament 2 Camere - Timisoara - Valea Larga - Bloc nou

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, bloc nou, spatios si luminos, situat la etajul 4, cu o suprafata utila de 64 mp. Constructia este din 2019, oferind finisaje de inalta calitate si parcare subterana. Livingul si dormitorul sunt spatioase, bucatarie noua, complet ...

2250 EUR/m2 | 64 m2

timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Militari Residence  OFERTA
7

Garsoniera Militari Residence OFERTA

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Garsoniera situata in Complexul Militari Rezident, Str Sg ilie Petre nr 86 Chiajna Ilfov cu o suprafata de 32 mp. Et 7. din 8. An de constructie 2018. Garsoniera dubla confort 1 semi decomandata. cu centrala proprie, aer conditionat.geam ...

1544 EUR/m2 | 32 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vanzare apartament 2 camere, mobilat, utilat, Militari Residence
10
2

Proprietar, vand apartament 2 camere, confort 1, mansarda, etaj 8 din 8, complex rezidential Militari Residence, Str. Tineretului, 85, luminos si calduros. Finisajele sunt de buna calitate, centrala termica, gresie, faianta, termopan. Bucataria este open space. Loc parcare, acces securizat. Situat ...

1487 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 3 camere- 67 mpu + terasa 31 mp -Prelungirea Ghencea -Sector 6
9
1

Vanzare apartament 3 camere, situat in zona Prelungirea Ghencea - Sector 6, statia STB Funigeilor Suprafață utilă: 67 mp Balcon: 31 mp Suprafață totală: 99 mp Etaj: 5 Caracteristici: 1 grup sanitar Centrală termică proprie,aer conditionat. Se vinde complet mobilat și utilat Apartamentul necesita ...

1066 EUR/m2 | 99 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona  Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%
20
4

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%

VEDERE SUPERBA CATRE INSULA SI LACUL MORII; APARTAMENT FINALIZAT-MUTARE IMEDIATA- BLOC RECEPTIONAT LA FINALIZAREA LUCRARILOR; PRETUL CONTINE TVA 21%; FINISAJE PESTE MEDIE; INCALZIRE PRIN PARDOSEALA la etajele 9 si 10; In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu 2 si 3 camere, ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,centrala proprie,confort. 1,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus
20
2

MUTARE IMEDIATA-Bloc receptionat la terminarea lucrarilor-ACTE GATA; APARTAMENT CU 3 CAMERE -TVA 21% INCLUS - FINALIZAT!!! POZE REALE! APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT LA PRETUL DE 210000 EURO SAU NEMOBILAT LA PRETUL DE 184900 EURO. In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu ...

2365 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,confort 1,centrala proprie,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus!
20

2691 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere Giulești
10
7

Apartament 3 camere Giulești

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giulești, str. Agnita la demisolul unui bloc de 4 etaje. Suprafața totală a proprietății este de 85.16 mp din care 60.34 mp utila, apartamentul dispunand de 3 boxe de depozitare cu acces din living și dintr-un dormitor. Apartamentul este decomandat și dispune ...

1283 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2camere plus terasa 21 mp Uverturii
10
27

Apartament 2camere plus terasa 21 mp Uverturii

Vand apartament 2camere plus terasa acoperita 21 mp inchisa cu geamuri termopan și rulouri, et 4 4 cu lift, in Militari sector 6 bd Uverturii colt cu str Apusului,mobilat si utilat , vis a vis de magazinul Lidl,statii autobuze în ambele sensuri langa bloc .(178,106,434,483)

2250 EUR/m2 | 62 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vând Apartament 2 camere mobilat în Militari Residence  Rosu Chiajna. 82500e
5
4

Vând Apartament 2 camere mobilat în Militari Residence Rosu Chiajna. 82500e

Vand Apartament 2 camere complet mobilat și utilat în Militari Residence, Chiajna Dudu, lângă piscina Ballroom+parcare asigurata. 82500e

1500 EUR/m2 | 55 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament de vanzare în complex rezidențial!
9
1

Apartament de vanzare în complex rezidențial!

Apartament 2 camere decomandat 65 mp Prelungirea Ghencea loc parcare mobilat și utilat complet Vând apartament cu 2 camere situat în zona Prelungirea Ghencea, într-un complex rezidențial modern cu parc privat și spații verzi. Apartamentul are o suprafață de 65 mp, este decomandat, luminos și ...

1854 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere - Prelungirea Ghencea   Cubic Residence
17
2

Vanzare Apartament 2 camere - Prelungirea Ghencea Cubic Residence

Activ Imob va propune spre vanzare un apartament modern, spatios si luminos, situat in complexul Cubic Residence,7 in apropiere de Cartierul Latin ndash; o zona linistita, ideala pentru locuit. Detalii principale: - Suprafata utila: 72 mp - Compartimentare: 2 camere - Etaj: 4 6 - Bucatarie: complet ...

1542 EUR/m2 | 72 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

Dr.Taberei Moghioros reabilitat BOXA Centrala proprie
11
2

Dr.Taberei Moghioros reabilitat BOXA Centrala proprie

Apartament 3 camere decomandat ndash; etaj 1 4 ndash; Parc Moghioros Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc anvelopat TERMIC, construit in 1977, pe Str. Valea Calugareasca Caracteristici: Suprafata compartimentata eficient Centrala ...

1819 EUR/m2 | 67 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Prel Ghencea 45 LATIN mult sub pretul pietei 56 mp!
13
2

Prel Ghencea 45 LATIN mult sub pretul pietei 56 mp!

Dion Imobiliare va propune vanzarea uni apartament de 2 camere decomandat de 56 mp utili,mobilat utilat pozitionat in complexul Latin, Prelungirea Ghencea,Nr.45,chiar la capatul Stb, constructie 2008, pozitionat la etajul 3 6 .Ampartamentul se vinde utilat mobilat,cum se vede in poze. Complexul ofera ...

1277 EUR/m2 | 56 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere mobilat  - Ansamblul Primavara
7

Apartament 2 camere mobilat - Ansamblul Primavara

EXCLUSIVITATE - Apartament 2 camere mobilat - utilat - Ansamblul Primavara Locatie : Prelungirea Ghencea 94-100 , Ansamblul Primavara Detalii proprietate : * Suprafata utila : 68.50 mp totala : 73.31 mp *An constructie bloc : 2008 *Etaj : 1 14 Mobilat - utilat complet . Loc de parcare cadastrat ...

2059 EUR/m2 | 68 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

Exclusivitate Apartament 2 camere 74 mp Ghencea Parcare + Piscina
8

Apartament 2 camere de valanzare | 74 mp | Prelungirea Ghencea | Ansamblul Primavara Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament de 2 camere decomandat situat in Ansamblul Primavara, Prelungirea Ghencea nr. 94-100, sector 6. Suprafata: 74 mp Etaj 1 Bloc 2008, cu lift Balcon inchis Loc ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

EXCLUSIVITATE | 2 camere spatios 74 mp | Ghencea | Piscina + parcare
7

Apartament 2 camere | 74 mp | Prelungirea Ghencea ndash; Ansamblul Primavara | EXCLUSIVITATE Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, apartament 2 camere decomandat, etaj 1 bloc 2008 cu lift, in Ansamblul Primavara (Prelungirea Ghencea 94-100, Sector 6). Compartimentare decomandata Suprafata totala: ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

[Ansamblul Primavara]  [Ghencea - 2 camere decomandat]
8

[Ansamblul Primavara] [Ghencea - 2 camere decomandat]

Complex Primavara - Prelungirea Ghencea - Sector 6 Bucuresti - Etaj 1 din 14 - an constructie 2008 - Suprafata utila 68.52 mp - balcon inchis 5 mp - Mobilat utilat - Parcare inclusa cadastrata - Pret 140 000 euro - se accepta si credit Pentru detalii si vizionari - 0739922890 - Adrian Tiganila - Alliance ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

GARSONIERA/Finisaje premium/ Bloc nou
6
2

GARSONIERA/Finisaje premium/ Bloc nou

Agentia imobiliara Apulum 94 vă ofera spre vânzare o garsoniera finisata premium, situata într-un imobil modern cu regim de înălțime P+6E+7 retras. Garsoniera este poziționata la etajul 5 din 7, are vedere spre Sud, beneficiază de lumină naturală echilibrată și se predă la cheie, cu predare imediată, ...

1826 EUR/m2 | 43 m2

timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
7

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, mobilat, utilat, in Militari Residence
10

1487 EUR/m2 | 38 m2

Sector 6, Bucuresti

Proprietar, vand apartament 2 camere, mobilat, utilat, in Militari Residence