Promovat
2 camere Balcescu Crang
5
1

2 camere Balcescu Crang

Apartament zonă foarte bună Crâng, lângă Gpp nr. 4, liceul pedagogic și Școala gimnazială nr. 15, decomandat, confort I, etaj 4, luminos și spațios. Suprafața utilă de 47 mp plus balcon. Dispune de îmbunătățiri precum: tâmplărie exterior termopan și termopan lemn, balcon închis în termopan, centrală ...

1487 EUR/m2 | 47 m2

Buzau, Buzau

Promovat
vand apartament 3 camere cofort 1 dec zona centrala
6
4

vand apartament 3 camere cofort 1 dec zona centrala

vand apartament 3 camere cofort 1 sporit cu 2 bai 2 balcone lnchus ln termopan cu centrala termica parchet gresie faenta taplarie termopan apartamentul se vinde mobilat zona centrala pretul este negiciabil

1571 EUR/m2 | 70 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Vand apartament 2 camere decomandat
10
3

Vand apartament 2 camere decomandat

Proprietar, vând apartament spațios, 2 camere, decomandat, situat în Buzău, pe Bulevardul 1 Decembrie 1918 (Lenin), la etajul 3 într-un bloc liniștit de 4 etaje + mansardă. Este o locuință curată și foarte bine întreținută, așa cum se vedea și în fotografii. De ce merită atenție: Investiție sigură: ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Cartier%252bGarii, Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament
6
12

vand apartament

vând apartament cu 2 camere, 50mp, etaj 10 cu îmbunătățiri preț 48mii

960 EUR/m2 | 50 m2

Buzau, Buzau

Garsoniera Micro 14 Buzău
5
2

Garsoniera Micro 14 Buzău

Complet mobilata, centrala proprie, utilata cu electrocasnice: frigider, televizor, aer condiționat, hota, mașina rufe. Pentru orice intrebare, ma puteti contacta pe telefon

1885 EUR/m2 | 26 m2

Micro+14, Buzau, Buzau

Vând garsonieră sau schimb cu apartament sau casa plus diferenta in Buzau 4

Vând garsonieră sau schimb cu apartament sau casa plus diferenta in Buzau

Garsonieră confort 1, etajul 10 in micro 3 , spațioasă,, utilată, mobilată la cheie,shopping citty,școală, grădiniță,cămin,magazine la 2 minute .Alte informații la telefon .Rog seriozitate.

1406 EUR/m2 | 32 m2

Micro 3, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere decomandat, 60 mp, in Dorobanti 1, langa Triton
10
5

Apartament 2 camere in Dorobanti 1 Situat la etajul 3 din 4. Foarte spatios, decomandat, 2 balcoane, suprafata utila totala de 60 mp. Imobilul este compus din: -1 living -1 dormitor -1 bucatarie -1 baie -2 balcoane inchise cu PVC termopan -1 hol Apartamentul dispune de centrala termica proprie, aer conditionat, ...

1332 EUR/m2 | 60 m2

Dorobanti%252b1, Buzau, Buzau

Vând apartament 3 camere 15

Vând apartament 3 camere

Uși, parchet, gresie, faianță, termopane,obloane, centrala-calorifere, mobilat.

1061 EUR/m2 | 90 m2

Micro 14, Buzau, Buzau

Cameră de cămin de vanzare
5

Cameră de cămin de vanzare

Vand camera de cămin langa jandarmerie. Etaj 1 bloc Perla.

1429 EUR/m2 | 21 m2

Jandarmerie, Spataru, Buzau

Spatiu comercial   Apartament 2 Camere amenajat pentru Cabinet medical**
2
1

Spatiu comercial Apartament 2 Camere amenajat pentru Cabinet medical**

**Locație:** Zonă Piața - Aproape de puncte de interes! **Suprafață:** 70 mp **Detalii Apartament:** Oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc din beton armat construit în 1980, perfect pentru desfășurarea activității unui cabinet medical (familie, stomatologic, de specialitate) ...

1008 EUR/m2 | 60 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament 1 cameră decomandat + garaj demisol   bloc tip vilă, Ojasca
10
3

Apartament 1 cameră decomandat + garaj demisol bloc tip vilă, Ojasca

Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat, având o suprafață utilă de 46 mp, etaj 1 din 1, situat în Ojasca, într-un bloc tip vilă construit în 2001, cu doar 12 apartamente, ceea ce oferă liniște, intimitate și confort. Apartamentul este foarte bine organizat și amenajat ca având 2 camere, ...

Unguriu, Buzau

Vând apartament decomandat 2 camere
10

Vând apartament decomandat 2 camere

Apartament 2 camere decomandat 44 mp gata de mutare! Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață de 44 mp, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Compartimentarea eficientă oferă confort și intimitate, fiecare cameră având acces separat. Locuința dispune ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Buzau, Buzau

proprietar vănd garsonieră cf 3
5
4

proprietar vănd garsonieră cf 3

Proprietar vănd garsoniera confort 3 micro 14 etaj 4 langa biserica sf.adrei,garsoniera are 13m2 si este compusa din hol cu camera si baie(nu are bucatarie)necesita unele inbunătatiri.Pret 15000 euro usor negociabil.

1154 EUR/m2 | 13 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament cu 3 camere Unirii Sud 22

Vand apartament cu 3 camere Unirii Sud

Vand apartament cu 3 camere decomandat, geamuri la dormitoare termopan, balcon de 5.20 m inchis cu termopan, centrala Vaillant in condesare noua, aer conditionat, bloc 104 , etaj 5 din 10 , zona Unirii Sud.

1000 EUR/m2 | 80 m2

Unirii%252bSud, Buzau, Buzau

Vând apartament 2 camere decomandat
9
7

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, decomandat, situat la etaj5din10,în zonă liniștită.Apartament curat,mobilat, parchet lemn, etc.Creșă și grădiniță în vecinătatea blocului, lift nou, balcon acoperit termopan,,,Apartamentul se vinde mobilat conform pozelor,,

1398 EUR/m2 | 49 m2

Buzau, Buzau

Apartament 3 camere, Orizont
8
4

Apartament 3 camere, Orizont

Apartament 3 camere, etaj 1 2, configurat astfel: - living; - 2 dormitoare; - 2 băi; - bucătărie închisă; - 2 debarale; - balcon. Complet mobilat și utilat. Rulouri exterioare. Întreg mobilierul și ușile sunt făcute pe comandă din lemn stratificat. Electronice și electrocasnice: - 3 televizoare QLED ...

2738 EUR/m2 | 84 m2

Buzau, Buzau

Apartament 3 camere decomandat, 71 mp, etaj 2, 2 băi, complet mobilat    Berca
7
1

Apartament 3 camere decomandat, 71 mp, etaj 2, 2 băi, complet mobilat Berca

Apartament decomandat cu 3 camere, spațios și complet mobilat, în Berca Compartimentare practică: - living + 2 dormitoare - 2 băi (baie principală + grup sanitar) - 2 balcoane (unul închis cu termopan) Îmbunătățiri: - centrală termică schimbată - instalații sanitare și electrice refăcute complet - ...

956 EUR/m2 | 71 m2

Berca, Buzau

Apartament 3 camere Bulevardul Bălcescu
6
8

Apartament 3 camere Bulevardul Bălcescu

Etaj 3 4,, îmbunătățiri medii,,foarte curat,zona liniștită,,direct proprietar...Datalii la telefon...

1314 EUR/m2 | 59 m2

Buzau, Buzau

Apartament 3 camere cu vedere la Parcul tineretului
4

Apartament 3 camere cu vedere la Parcul tineretului

Propun spre vanzare, locatie exclusivista, cu vedere spre Parcul Tineretului: -Apartament 3 camere - Suprafață: 68 mp - Decomandat - Etaj (4 4) - Complet mobilat și utilat (necesita renovare) - Centrala termică proprie, geamuri termopan, parchet - Modalități de plată: Numerar sau credit ipotecar - Comision: ...

1199 EUR/m2 | 68 m2

Buzau, Buzau

Proprietar, vând garsonieră confort, unu sporit
5

Proprietar, vând garsonieră confort, unu sporit

Vând garsonieră, confort, unu sporit,de comandat. Etajul doi din zece, suprafață 40 metri pătrați,cu balcon de 5 metri. În zona Unirii Sud intersecție cu 1 Decembrie.

1450 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament 2 camere Unirii Sud
9
6

Vand apartament 2 camere Unirii Sud

Apartamentul are 2 camere ,decomandat ,64 m utili.cei interesati sunt asteptati sa-l vada live. Are balcon inchis pe partea cu sufrageria,vedere superba,centrala schimbata in urma cu 2 ani Et 4 din 14 ,bld Unirii ,in apropiere aveti lidl ,profi ,scoala 15,gradinita 8,Kaufland,parc Crang,Buzau

1703 EUR/m2 | 64 m2

Buzau, Buzau

Persoană fizică vând apartament 2 camere Unirii Sud
8
7

Persoană fizică vând apartament 2 camere Unirii Sud

Persoana fizica vand acest apartament cu 2 camere situat pe Strada Unirii, intersecția Patriei cu Unirii, la etajul 2, având o suprafață utilă de 59,3 mp. Este decomandat, confort 1, actele sunt la zi. Interiorul este luminos, cu parchet si gresie. Bucătăria este utilata complet. Are aer condiționat, ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Buzau, Buzau

garsoniera
5
2

garsoniera

Ofer spre vanzare garsoniera,zona transilvaniei vizavi de romcarbon. Se vinde cum se vede in poze,are baie in camera,boiler electric,convector pe gaz. Se afla la parter. Zona este linistita

1286 EUR/m2 | 21 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament 2 camere decomandat, mobilat si utilat
7
5

Vand apartament 2 camere decomandat, mobilat si utilat

2 camere decomandat ,suprafata totala 60 ml, balcon 5,5 ml.,mobilat + utilat ,centrala termica. Micro 5 .etaj 9 din 10 langa Piata Micro 5

1000 EUR/m2 | 60 m2

Micro 5, Buzau, Buzau

Apartament 4 camere decomandat, mobilat, centrală proprie, 83.9 mp   Râmnicu Sărat   70.000
10

Apartament 4 camere decomandat, mobilat, centrală proprie, 83.9 mp Râmnicu Sărat 70.000

Se oferă spre vânzare apartament cu 4 camere decomandat, situat în Râmnicu Sărat, județul Buzău, pe Strada Culturii, Bloc B13, la etajul 3 din 4. Apartamentul are o suprafață utilă de 79.9 mp și o suprafață totală de 83.9 mp, fiind compartimentat eficient și ideal pentru o familie. Compartimentare: living ...

875 EUR/m2 | 80 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament 2 camere Buzău 70000 euro
10
2

Apartament 2 camere Buzău 70000 euro

Apartament 2 camere Semidecomandat Et9 Centrala termica noua, Oct 2025 Tamplarie termopan Salamander Renovat Balcon inchis cu tamplarie termopan Izolat termic exterior (10cm) Apartament foarte curat si ingrijit Se accepta credit bancar 45.2 mp suparata utila +balcon 6.6mp=total 52 mp Anul construcției ...

1556 EUR/m2 | 45 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament Dorobanti 1

Vand apartament Dorobanti 1

Vand apartament ,Dorobanti 1 langa scoala 7. Mai multe detalii la telefon: . Pentru vizionari suna-ti la numarul de mai sus.

1236 EUR/m2 | 55 m2

Buzau, Buzau

Apartament de vânzare
10

Apartament de vânzare

Se vinde apartament in buzău micro 5recent renovat

1316 EUR/m2 | 57 m2

Buzau, Buzau

Promovat
vand apartament 3 camere cofort 1 dec zona centrala
6
4

vand apartament 3 camere cofort 1 dec zona centrala

1571 EUR/m2 | 70 m2

Buzau, Buzau

Apartament Ultracentral langa Platou Dacia etaj 2!!
11
14

Apartament Ultracentral langa Platou Dacia etaj 2!!

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, semi-decomandat, 41 mp, situat in zona centrala a orasului, etaj 2 din 4, pretabil pentru investitii, inchiriere, birouri, firma sau locuinta. Apartamentul nu are imbunatatiri, necesita renovare completa. Pret de vanzare 56.000 euro, se accepta ...

1122 EUR/m2 | 41 m2

Central, Buzau, Buzau

vănd apartament 2 camere
5
13

vănd apartament 2 camere

apartament 2 camere fară balcon Uniri sud centrala termica aer conditionat zona poșta nr7 acte in regula

1452 EUR/m2 | 31 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament în zona turistica Siriu Buzau
10
1

Vand apartament în zona turistica Siriu Buzau

Vand apartament cu o camera complet decomandat mobilat si utilat,instalatie noua de curent pe cupru,curent trifazic 380v,instalatie apa pe cupru,geamuri si uși noi,centrala electrica,calorifere ,mobila noua,lustre cu telecomanda,etc,bloc anvelopat anul trecut,acoperis bloc schimbat acum 4 ani.apatamentul ...

1240 EUR/m2 | 25 m2

Lunca Jaristei, Buzau

Vanzare apartament 2 camere Nicolae Balcescu
6
10

Vanzare apartament 2 camere Nicolae Balcescu

Vanzare apartament 2 camere cf 1 decomandat, situat in zona bld. Nicolae Balcescu, Ramnicu Sarat, avand o suprafata utila de 38mp, la etajul 4, bloc construit in anul 1984. Imobilul este compus din 1 living, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 baie, 1 hol, 1 balcon inchis in cornier. Incalzirea se face prin ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Gara, Ramnicu Sarat, Buzau

Vand Apartament 2 camere zona Micro V
4
8

Vand Apartament 2 camere zona Micro V

Apartament 2 camere decomandat 40 mp etj. 4 din 4.Dispune de urmatoarele imbunatatiri: gresie, faianta, parchet, termopane, centrala termica, , izolat interior exterior.

1475 EUR/m2 | 40 m2

Micro%2b5, Buzau, Buzau

Apartament 3 camere decomandat, Unirii Sud,mobilat utilat,la cheie
10
36

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat- utilat total, 66,4 mp utili + 3 mp balcon( 80 mp suprafață construită) situat la etajul 8 din 10, pe Bulevardul Unirii Sud, zona farmaciei Dona( pe aceeași parte). Apartamentul este dotat cu centrală proprie IMERGASS montată de 2 ani, ...

1145 EUR/m2 | 69 m2

Buzau, Buzau

Se vinde apartament cu 3 camere decomandat in Rămnicu Sărat
5
5

Se vinde apartament cu 3 camere decomandat in Rămnicu Sărat

De vanzare apt cu 3 camere in Rămnicu Sărat.bld 1 Decembrie 1918..bloc A 13..ap 10 .decomandat

946 EUR/m2 | 74 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament 2 camere
5
5

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere semidecomandet etaj 7 10 parchet nou tamplarie noua centrala clima etc.

1569 EUR/m2 | 51 m2

Buzau, Buzau

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere, 50mp, parc Crang,et 3 4, 50m de bld Balcescuexpunere totala est-sud insemnand lumina naturala toata ziua plus cost redus la incalzire, an constructie1978.Totul renovat de la zero in oct 2024, instaltie electric noua, panou electric nou, circuite separate pe fiecare camera, bucatarie, ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere | Parter | 50 mp utili | Ramnicu Sarat, Posta Costieni | PRET NEGOCIABIL
10
5

Locatie: Str. Costieni (la 2 minute de Posta Costieni), Ramnicu Sarat, jud. Buzau Stare si dotari: - Bloc izolat termic (constructie 1978) - Semi-decomandat - Apartament izolat termic interior - exterior - Centrala termica proprie - Ferestre termopan cu gratii de protectie noi - Calorifere noi, revizuite - ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Vand apartament 2 cam.
3
14

Vand apartament 2 cam.

Vand ap. 2 cam. cf. 1, semidecomandat, et. 3 10, M XIV Buzau. Pret 57.000 euro, negociabil.

1036 EUR/m2 | 55 m2

Micro%2b14, Buzau, Buzau

Vand apartament
10
2

Vand apartament

Ofer spre vanzare apartament 2 camere in Municipiul Rm Sarat jud Buzau, cu o suprafata de 52m2, semidecomandat, la etajul 4 in Zona Pod. Apartamentul este renovat recent, cu multiple inbunatatiri ( geamuri termopan, usa metalica, gresie , faianta, usi celulare si din lemn, parchet). Incalzirea se face ...

981 EUR/m2 | 52 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament 3 camere, dec, 67 mp, Et. 4, Str. Pietei, Bl. 30, Zona Pod
10
3

Apartament 3 camere, decomandat, 67 mp, et4., Bl 30. Nemobilat Zona Pod - magazin fermit - pe partea cu scoala. Imobilul necesita imbunatatiri. Partea din spatele blocului unde se afla bucataria si dormitorul mic sunt izolate. Pe bloc a fost facuta izolatia cu doua randuri de carton in urma cu aprox ...

642 EUR/m2 | 67 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Vand apartament 2 camere
9
2

Vand apartament 2 camere

Apartament 2 camere,semidecomandat, zona Caraiman, etaj 2 din 4, având o suprafață utila de 47 mp. Imobilul dispune de geamuri termopan, balcon închis in termopan, centrala termica, aer condiționat, bucătărie mobilata. Apartamentul deține si boxa, loc de parcare , loc de joaca pentru copii, destul spațiu ...

1660 EUR/m2 | 47 m2

CARAIMAN, Buzau, Buzau

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere, Buzău, Micro 5 , suprafață 70 mp, decomandat, balcon mare închis termopan. Nelocuit de 5 ani. Etaj 10. Blocul este izolat termic și terasa a fost refăcută și reizolată în urmă cu un an. Prețul îl putem stabili prin negociere.

1071 EUR/m2 | 70 m2

Micro 5, Buzau, Buzau

Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, 2 balcoane, bloc 1986, decomandat,suprafata construita 54 mp, utili 48 mp, etaj 4 4 , acoperis cu tigla, fara probleme la izolatie. Apartamentul este renovat ,izolat la interior cu extrudat de 5 Necesita imbunatatiri la balcoane.

1038 EUR/m2 | 52 m2

Berca, Buzau

Apartament de vânzare în orașul Rm Sarat, zona centrală, trei camere, două grupuri sanitare, etaj I 8

Apartament de vânzare în orașul Rm Sarat, zona centrală, trei camere, două grupuri sanitare, etaj I

Apartament de vânzare 3 camere, semidecomandat, zona centru, în spate la magazinul Victoria, loc de parcare platit.

833 EUR/m2 | 90 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere aleea Stejarului
9

Apartament 2 camere aleea Stejarului

Apartament 2 camere , etaj 4 din 4 ,suparafata 40 mp , mobilat si utilat , aer conditionat , centrala +calorifere si sintalatie noua ,in imediata vecinatate se afla uscator si boxa, apartamnetul este pe aleea Stejarului(intre Uniri sud si Spiru Haret)cu vedere la gardinatia nr 8

1725 EUR/m2 | 40 m2

Spiru Haret, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere Dorobanti I - Zonă liniștită cu spații verzi și locuri de parcare
9
4

Apartament 2 camere zona Dorobanti 1, la 5 minute de piata Dorobanti si parcul Marghiloman. Strada linistita cu locuri de parcare recent asfaltată. Are termopane, centrala proprie. Scoala nr 7 la 5 minute. Bloc izolat termic. Balcon inchis in termopan. Etaj 4 din 4. Baie renovată recent. Obloane exterior. ...

1196 EUR/m2 | 51 m2

Buzau, Buzau

Vand Apartamnet 2 camere ,Spiru Haret
8
3

Vand Apartamnet 2 camere ,Spiru Haret

Apartamnet decomandat etaj 4 din 4 renovat complet , mobilat si utilat asa se vinde , se alfa la intersectia Spiru Haret cu strada Ciochinescu , + loc de parcare , in imediata vecinatate de liceu , scoala , garandita , camin.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Spiru+Haret, Buzau, Buzau

Vand Garsonieră la Parter zona Crang
6
15

Vand Garsonieră la Parter zona Crang

Proprietar vand garsoniera la parter in apropiere de Crang, este renovata recent, se vinde asa cum se vede in poze mobilata si utilata, mobila din dormitor are 5 luni de cand e facuta la comanda, centrala termica Motan cumparata noua acum 2 ani cu revizia facuta luna trecuta, este calduroasa nu are ...

1679 EUR/m2 | 28 m2

Buzau, Buzau

Apartament cu 2 camere   zona Crang   etaj 4   cu imbunatatiri   Pret: 48.000 euro
6

Apartament cu 2 camere zona Crang etaj 4 cu imbunatatiri Pret: 48.000 euro

Apartament cu 2 camere zona Crang etaj 4 cu imbunatatiri Pret: 48.000 Numar camere: 2 Localizare: Zona Crang Micro 14 Jud. Buzau Etaj: 4 din 4 Confort compartimentare: 2 semidecomandat Suprafata : 40mp Imbunatatiri Detalii: Renovat, tamplarie exterioara PVC, parchet, gresie, ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

Apartament cu 2 camere   zona Balcescu   Piata Crang   etaj 1 din 4   confort 1   cu imbunatatiri
7

Apartament cu 2 camere zona Balcescu Piata Crang etaj 1 din 4 confort 1 cu imbunatatiri

Apartament cu 2 camere zona Balcescu Piata Crang etaj 1 din 4 confort 1 cu imbunatatiri Pret: 75.000 neg. Numar camere: 2 Localizare: Zona Piata Crang Traian Vuia Jud. Buzau Etaj: 1 din 4 Confort compartimentare: 1 semidecomandat Suprafata: 50mp Imbunatatiri Detalii: Centrala ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Buzau, Buzau

Garsoniera confort 1 decomandata   zona Brosteni   etaj 2din4   Pret: 42.000  neg.
6
1

Garsoniera confort 1 decomandata zona Brosteni etaj 2din4 Pret: 42.000 neg.

Garsoniera confort 1 decomandata zona Brosteni etaj 2din4 Pret: 42.000 neg. Numar camere: 1 Localizare: Zona Brosteni Colegiu Jud. Buzau Etaj: 2 din 4 Confort compartimentare: 1 decomandat Suprafata: 30mp Imbunatatiri Detalii: Izolatie exterioara, tamplarie PVC, centrala proprie. ...

1400 EUR/m2 | 30 m2

Buzau, Buzau

Salvează căutarea