Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Buzau Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament 2 camere decomandat
10
3

Vand apartament 2 camere decomandat

Proprietar, vând apartament spațios, 2 camere, decomandat, situat în Buzău, pe Bulevardul 1 Decembrie 1918 (Lenin), la etajul 3 într-un bloc liniștit de 4 etaje + mansardă. Este o locuință curată și foarte bine întreținută, așa cum se vedea și în fotografii. De ce merită atenție: Investiție sigură: ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Cartier%252bGarii, Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere ramicul sarata judetul buzau
5
1

Apartament 3 camere ramicul sarata judetul buzau

Vand apartament 3 camere semidecomandat, zona Piata Halelor. Etaj 3 din 4, 53 de metrii patrati, restructurat in proportie de 90 la suta. Instalatia electrica, de apa si caldura sunt noi, instalatia caloriferelor este prin podea, ferestre salamander,gresie imitatie de lemn in tot apartamentul pusa ...

2826 EUR/m2 | 23 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Se vinde imobil pe bdul N. Balcescu , mobilat si utilat
7

Se vinde imobil pe bdul N. Balcescu , mobilat si utilat

Se vinde imobil cu 2 camere , pe d-bul N. Balcescu , la etajul 4, mobilat si utilat , la pretul de 69900 euro . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389

1456 EUR/m2 | 48 m2

balcescu, Buzau, Buzau

apartament
8
2

apartament

Se vinde apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, într-un bloc liniștit. Apartamentul este luminos, bine compartimentat și potrivit pentru locuit. Dispune de living, dormitor, bucătărie, baie și balcon. Zona este accesibilă, cu magazine, școli și mijloace de transport în apropiere.

1154 EUR/m2 | 65 m2

Buzau, Buzau

Se vinde imobil cu 3 camere , dec, etaj 3 , in cart.Micro 5 , liber
10
3

Se vinde imobil cu 3 camere , confort1 , liber , la etaj 3 10 , in cart . Micro V , decomandat , in suprafata utila de 61 mp , , cu centrala proprie , aer conditionat , la pretul de 76500 euro . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389

1254 EUR/m2 | 61 m2

micro 5, Buzau, Buzau

Se vinde imobil cu 4 camere, pe Unirii Sud , liber , cu 3 balcoane
12
3

Se vinde apartament cu 4 camere in suprafata de 104 mp , la etajul 6, liber, cu 3 balcoane , 2 bai , centrala proprie , la pretul de 115000 euro . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389

1353 EUR/m2 | 85 m2

unirii sud, Buzau, Buzau

Se vinde garsoniera confort1sporit  , Mioritei
4
4

Se vinde garsoniera confort1sporit , Mioritei

Se vinde garsoniera confort1 sporit , decomandata , 38mp suprafata utila, pe str. Mioritei , la parter , cu centrala proprie , bloc de 6 niveluri construit in 1985 , la pretul de 59000 euro . Imobilul necesita renovare . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389 . Cheia se afla pe str Patriei , nr 80 ...

1553 EUR/m2 | 38 m2

unirii centru, Buzau, Buzau

Salvează căutarea