Promovat
Apartament 3 camere zona obor
7
5

Apartament 3 camere zona obor

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere. Situat in zona Obor-Buzau, fiind situat la etajul 2 din 4, este decomandat, construit in 1962, cu risc seismic clasa U1 expertizat in anul 1993, (bloc ce urmeaza sa fie reabilitat in 2025-2026), cu o suprafata construita ...

914 EUR/m2 | 64 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Apartament 3 camere Dorobanti 1
7
11

Apartament 3 camere Dorobanti 1

Agentia ALICE IMOB va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dorobanti 1, situat la etaj 4 4. Acesta are o suprafata ultila de 65mp, construita 77mp, dispune de 3 camere, 1 baie, 1 hol si balcon, iar ca imbunatatiri regasim - gresie, faianță, parchet, centrală termică, renovat ...

1198 EUR/m2 | 65 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Camera de cămin
5
3

Camera de cămin

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare o camera de camin situata in spate la Casa de Pensii, avand o suprafata utila de 21 mp. Aceasta este situata la etajul 4 din 4, avand ca imbunatatiri urmatoarele: gresie, faianta, geamuri termopan, grup sanitar. Se vinde mobilata și utilata, la prețul ...

1167 EUR/m2 | 21 m2

Buzau, Buzau

Promovat
vand apartament 3 camere cofort 1 dec zona centrala
6
4

vand apartament 3 camere cofort 1 dec zona centrala

vand apartament 3 camere cofort 1 sporit cu 2 bai 2 balcone lnchus ln termopan cu centrala termica parchet gresie faenta taplarie termopan apartamentul se vinde mobilat zona centrala pretul este negiciabil

1571 EUR/m2 | 70 m2

Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament, 2 camere ultracentral 3

Apartament, 2 camere ultracentral

Apartament 2 camere, ultracentral, Aleea Trandafirilor, bloc vechi, fara îmbunătățiri, etaj 1 din 4, balcon, gaze.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Ultracentral, Buzau, Buzau

Vând garsoniera confort 3
1
8

Vând garsoniera confort 3

Se vinde garsoniera confort 3 zona Filatura cu îmbunătățiri.baie proprie.,boiler,aer condiționat Se vinde mobilata

1104 EUR/m2 | 24 m2

Micro 14, Buzau, Buzau

Se vinde imobil pe bdul N. Balcescu , mobilat si utilat
7

Se vinde imobil pe bdul N. Balcescu , mobilat si utilat

Se vinde imobil cu 2 camere , pe d-bul N. Balcescu , la etajul 4, mobilat si utilat , la pretul de 69900 euro . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389

1456 EUR/m2 | 48 m2

balcescu, Buzau, Buzau

De vanzare apartament 2 camere
5
4

De vanzare apartament 2 camere

De vânzare apartament 2 camere decomandat suprafata utila 64,81m2 (2 balcoane) situat in Dorobanți 2 se vinde complet utilat și mobilat ( plita gaz+ cuptor electric, mașină de spălat vase, mașină de spălat rufe, combină frigorifică, centrală termică, unitate aer condiționat) liber de sarci ...

1233 EUR/m2 | 65 m2

Buzau, Buzau

Vând apartament in Rm sărat zona gări bl 3 C etaj 3 decomandat plus magazie la subsolul blocului
4
4

Vand apartament decomandat cu 2 camere magazie amenajata la subsolul blocului apartamentul este in zona gări etaj 3 se vinde mobilat pt mai multe detalii sunați la Nr de tel

947 EUR/m2 | 38 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

vand apartament 2 camere cofort 1 zona centrala
6
7

vand apartament 2 camere cofort 1 zona centrala

vand apartament 2 camere cofort 1 sporit dec 58 mp et 2 4 cu centrala termica parchet gresie faenta taplarie termopan balcon lnchis ln termopan blocul este izolat zona ultra central ln spate la clubul politistilor mioritei pret negociabil

1466 EUR/m2 | 58 m2

Buzau, Buzau

vand apartament 2 vomere cofort 1 dec zona brosteni
4

vand apartament 2 vomere cofort 1 dec zona brosteni

vand apartament 2 camete cofort 1 dec cu tote lnbunatatirile cu centrala termica parchet gresie faenta taplarie termopan cu tota.istalatia schimbata.liber cu tote actele pregatite pentru vazare.merita vazuy z0nș.brosteni merita vazutț

1625 EUR/m2 | 48 m2

Buzau, Buzau

vand apartament 3 camere
20
1

vand apartament 3 camere

vând ap 3 camere ultracentral,64mp,utilat și mobilat,etc 4

1328 EUR/m2 | 64 m2

Ultracentral, Ramnicu Sarat, Buzau

vand apartament 2 camere cofort 1 sporit zona centrala
2
5

vand apartament 2 camere cofort 1 sporit zona centrala

vand apartament 2 camere cofort 1 sporit et 2 4 58 mp util cu centraka termica parchet gresie faenta taplarie termopa liberr blocul este izolat zona mioriti ln spate la clubul politistilor ln aprope de tote centrele comerciale merita vazut pret negociabil

1466 EUR/m2 | 58 m2

Buzau, Buzau

Se vinde imobil cu 3 camere , dec, etaj 3 , in cart.Micro 5 , liber
10
3

Se vinde imobil cu 3 camere , confort1 , liber , la etaj 3 10 , in cart . Micro V , decomandat , in suprafata utila de 61 mp , , cu centrala proprie , aer conditionat , la pretul de 76500 euro . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389

1254 EUR/m2 | 61 m2

micro 5, Buzau, Buzau

Se vinde imobil cu 4 camere, pe Unirii Sud , liber , cu 3 balcoane
12
3

Se vinde apartament cu 4 camere in suprafata de 104 mp , la etajul 6, liber, cu 3 balcoane , 2 bai , centrala proprie , la pretul de 115000 euro . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389

1353 EUR/m2 | 85 m2

unirii sud, Buzau, Buzau

Se vinde garsoniera confort1sporit  , Mioritei
4
4

Se vinde garsoniera confort1sporit , Mioritei

Se vinde garsoniera confort1 sporit , decomandata , 38mp suprafata utila, pe str. Mioritei , la parter , cu centrala proprie , bloc de 6 niveluri construit in 1985 , la pretul de 59000 euro . Imobilul necesita renovare . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389 . Cheia se afla pe str Patriei , nr 80 ...

1553 EUR/m2 | 38 m2

unirii centru, Buzau, Buzau

3 camere PIATA DACIEI- CUZA VODA
16

3 camere PIATA DACIEI- CUZA VODA

3 camere Ultracentral , Piata Daciei- Cuza Voda , 112 mp curte cu magazie , 67 mp apartament , etaj 2 , liber .

1635 EUR/m2 | 63 m2

central, Buzau, Buzau

Salvează căutarea